Program for Höstsimiaden 2021, Strängnäs
Below are all entry- and startlists shown by session.
Lördag den 4/12 Kl. 10.00 (Insim kl. 09.00-09.45)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Höstsimiaden 2021 Strängnäs
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Thomashallen |
Arrangör: |
Strängnäs SS |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 dec 2021 till den 4 dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Ryggsim Pojkar 11
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
2 |
|
Leonard Jonsson Dahlquist |
2010 |
STRÄNGNÄS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Oliver Hedenström |
2010 |
ESKILSTUNA |
1:26.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
4 |
|
Lukas Bjelkemark |
2010 |
ESKILSTUNA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Ryggsim Pojkar 11 |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
2 |
|
William Larsson |
2010 |
STRÄNGNÄS |
1:07.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
3 |
|
Julius Larsson |
2010 |
STRÄNGNÄS |
1:02.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
4 |
|
Kasper Malmén |
2010 |
STRÄNGNÄS |
1:02.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
5 |
|
Rex Söderberg |
2010 |
VÄSTERÅS |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Ryggsim Pojkar 11 |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
1 |
|
Anton Birelius |
2010 |
SALA SS |
55.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
2 |
|
Christian Georges |
2010 |
VÄSTERÅS |
51.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
3 |
|
Kevin Juntunen |
2010 |
VÄSTERÅS |
48.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
4 |
|
Gustaf Engström |
2010 |
VÄSTERÅS |
49.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Jino Atiwit Osman |
2010 |
SK ENA |
52.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
6 |
|
Edvin Björklund |
2010 |
VÄSTERÅS |
56.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Ryggsim Pojkar 11 |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
1 |
|
Jakov Zoric |
2010 |
VÄSTERÅS |
47.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
2 |
|
Paul Rimskog |
2010 |
VÄSTERÅS |
44.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
3 |
|
Olle Ulfvebrand |
2010 |
VÄSTERÅS |
39.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
4 |
|
Svante Lignell |
2010 |
VÄSTERÅS |
41.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
5 |
|
Alvar Alriksson |
2010 |
SALA SS |
47.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
6 |
|
Helmer Tanskanen |
2010 |
VÄSTERÅS |
48.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-04 09:06:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|