2022-05-22   22:50:52
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Norrtäljedoppet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Document
Startlista
Norrtäljedoppet 2021
Plats: Norrtälje Badhus Arrangör: Norrtälje Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 28 nov 2021 till den 28 nov 2021
11 4x50m Frisim Damer
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 12 Bålsta Simklubb 2004 Bålsta Simklubb SWE 1:58.89
1 Emily Sandberg 2004 SWE
2 Tuva Landvall Skanelid 2008 SWE
3 Ebba Rosenberg 2007 SWE
4 Alma Norgren 2004 SWE
2 58 Norrtälje Simklubb lag 4 2004 Norrtälje Simklubb SWE 2:05.35
1 Willma Hållinder 2004 SWE
2 Viola Blomberg 2007 SWE
3 Agnes Hultin 2005 SWE
4 Belma Obradovac 2005 SWE
3 55 Norrtälje lag 1 2007 Norrtälje Simklubb SWE 2:10.05
1 Linnéa Gerdtmark 2008 SWE
2 Malin Blomgren 2008 SWE
3 Tyra Hållinder 2007 SWE
4 Edna Obradovac 2007 SWE
4 13 Bålsta Simklubb lag 2 2007 Bålsta Simklubb SWE 2:25.36
1 Melinda Boisard 2007 SWE
2 Elise Lagerberg 2009 SWE
3 Beatrice Möller 2008 SWE
4 Ellinor Lillefors 2007 SWE
5 147 AIK Pearl 2009 Älvsjö AIK Simförening SWE 2:28.06
1 vilma Holmer 2011 SWE
2 Elvira Karlstedt 2009 SWE
3 Ida Ledensjö 2010 SWE
4 Agnez Sjöström Salom 2011 SWE
6 61 Norrtälje Simklubb lag 5 2004 Norrtälje Simklubb SWE 2:29.09
1 Lova Åhlén 2004 SWE
2 Vilma Rejås 2007 SWE
3 Emilia Eriksson 2006 SWE
4 Tyra Lampén 2007 SWE
7 146 AIK Sandy 2007 Älvsjö AIK Simförening SWE 2:34.33
1 Mical Zemicael 2007 SWE
2 Annie Eriksson 2009 SWE
3 Sofia Östling 2007 SWE
4 Teresa Giocoli 2007 SWE
8 183 Upplands-Bro Simsällskap 2007 Upplands-Bro Simsällskap SWE 2:41.34 EFT
1 Elin Nilsson 2007 SWE
2 Elin Eriksson 2008 SWE
3 Noelia Cypriansen 2009 SWE
4 Moa Bretz 2008 SWE
9 56 Norrtälje Simklubb lag 2 2009 Norrtälje Simklubb SWE 2:55.67
1 Ebba Eriksson 2009 SWE
2 Isabella Johansson 2009 SWE
3 Vira Sarlin 2009 SWE
4 Nova Nirling 2012 SWE
10 116 Åkersberga Simsällskap lag 3 2012 Åkersberga Simsällskap SWE 3:44.13
1 Alva Sparf 2013 SWE
2 Katharina Smirnin 2009 SWE
3 Julia Agervald 2012 SWE
4 Ebba-Li Sparre 2013 SWE
11 111 Åkersberga Simsällskap 2008 Åkersberga Simsällskap SWE
1 Emily Richardson 2008 SWE
2 Olivia Blom 2008 SWE
3 Matilda Bosson 2008 SWE
4 Nellie  Bocké 2008 SWE
12 177 Åland lag 1 Ålands Simförening FIN
1 Stella Lindbäck 2009 FIN
2 Amelia Fricker 2007 FIN
3 Ida Artell 2009 FIN
4 Nova Larsson 2007 FIN
13 178 Åland lag 2 Ålands Simförening FIN
1 Selinda Andersson 2010 FIN
2 Freja Karlsson 2009 FIN
3 Lova Adelina Marie Augustsson 2010 FIN
4 Selma Nordberg 2009 FIN
14 57 Norrtälje Simklubb lag 3 2010 Norrtälje Simklubb SWE
1 Freja Lundblad 2010 SWE
2 Nilla Nirling 2010 SWE
3 Tyra Söderman 2010 SWE
4 Agnes Åkerlund 2010 SWE
15 115 Åkersberga Simsällskap lag 2 2009 Åkersberga Simsällskap SWE
1 Kristina Tylets 2010 SWE
2 Ester De Leeuw 2009 SWE
3 Allyson Agervald 2009 SWE
4 Moa Sparf 2010 SWE
2021-11-28 12:25:34 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Norrtälje Simklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner