2022-01-27   02:59:42
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for RSK International 2021

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Document
Deltagerliste
RSK International 2021
Placering: Idrætscenter Midtfyn Arrangør Ringe Svømme-Klub
Svømmeh 25m Stævne dato: 27. nov  2021 to 28. nov  2021
20 100m Rygsvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 136 Mikkel Møller Nielsen 2006 Ringe Svømme Klub DEN 57.88
2 131 Christian Landtved 2004 Ringe Svømme Klub DEN 57.91
3 125 Kristoffer Desmareth 2000 Ringe Svømme Klub DEN 58.94
4 23 Philip Mundt 2002 Waspo Nordhorn GER 1:04.10
5 139 Tobias Damsgaard 2006 Ringe Svømme Klub DEN 1:08.04
6 256 Ludvig L. Møller 2006 H2Odense DEN 1:11.60
7 129 Peter Borg Kristensen 2007 Ringe Svømme Klub DEN 1:11.78
8 270 Magnus Tranekjer 2005 H2Odense DEN 1:15.55
9 113 Mathias Møller Nielsen 2008 Ringe Svømme Klub DEN 1:16.12
10 261 Hjalmer Lunden 2008 H2Odense DEN 1:17.19
11 118 Marius Lundsfryd 2008 Ringe Svømme Klub DEN 1:17.99
12 172 Nikolaj Kobbernagel 2007 Nyborg Svømmeklub DEN 1:18.64
13 120 Laurits Damsted Lund 2007 Ringe Svømme Klub DEN 1:20.00
14 148 Bertram Poser Jensen 2008 Nyborg Svømmeklub DEN 1:20.23
15 1 Nikolai Kristensen 2005 Agerskov Ungdomsskole DEN 1:20.31
16 46 Jano Schröder 2009 Waspo Nordhorn GER 1:21.03
17 119 Benjamin Grann Madsen 2008 Ringe Svømme Klub DEN 1:21.28
18 72 Ian Kuprecht 2007 Waspo Nordhorn GER 1:22.01
19 171 Martin Stokholm 2007 Nyborg Svømmeklub DEN 1:22.05
20 161 Gilbert Eskildsen 2008 Nyborg Svømmeklub DEN 1:22.80
21 231 Niclas Petersen 2009 Svømmeklubben Sønderborg DEN 1:23.12
22 116 Rasmus Bjerre 2008 Ringe Svømme Klub DEN 1:23.19
23 124 Andreas Ellebjerg Johansen 2006 Ringe Svømme Klub DEN 1:23.30
24 177 Philip Park-Nielsen 2007 Nyborg Svømmeklub DEN 1:23.40
25 167 Johan Lundsgaard Palm 2008 Nyborg Svømmeklub DEN 1:23.58
26 144 Alexander Kirk 2008 Nyborg Svømmeklub DEN 1:26.82
27 63 Nikolas Temme 2009 Waspo Nordhorn GER 1:27.21
28 101 Jannik Kjellerup 2009 Ringe Svømme Klub DEN 1:27.85
29 45 Felix Niehaus 2006 Waspo Nordhorn GER 1:30.76
30 271 Vitus Stæhr Bentsen 2012 H2Odense DEN 1:32.40
31 214 Asbjørn Larsson 2008 Svendborg Svømme Klub DEN 1:34.00
32 169 Lauritz Høybye Olesen 2009 Nyborg Svømmeklub DEN 1:35.24
33 25 Marten Plangemann 2002 Waspo Nordhorn GER 1:36.14
34 247 Frederik Christensen 2006 Tommerup Svømme Klub DEN 1:36.30
35 100 Anton Plauborg 2010 Ringe Svømme Klub DEN 1:36.58
36 48 Max Strötker 2009 Waspo Nordhorn GER 1:36.69
37 104 Aksel Damsted Lund 2009 Ringe Svømme Klub DEN 1:38.01
38 277 Jonathan R. S. Pedersen 2011 H2Odense DEN 1:38.14
39 165 Jakob Nielsen 2008 Nyborg Svømmeklub DEN 1:38.33
40 158 Frey Nielsen Memborg 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 1:39.11
41 272 Villads Birk 2009 H2Odense DEN 1:41.07
42 170 Marcus Korsholm Gaster 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 1:44.17
43 53 Malte Leander Feldhoff 2009 Waspo Nordhorn GER 1:44.35
44 166 Jakob Kristensen 2009 Nyborg Svømmeklub DEN 1:46.46
45 67 Gabriel Ferreira 2009 Waspo Nordhorn GER 1:48.11
46 162 Hjalte Møller Carlsen 2008 Nyborg Svømmeklub DEN 1:48.34
47 69 Fynn Strootmann 2009 Waspo Nordhorn GER 1:48.61
48 65 Niklas Alburg 2007 Waspo Nordhorn GER 1:50.80
49 196 Marius Lillevang 2008 Munkebo Svømme- og kondiklub
72
DEN 1:51.47
50 173 Noah Andersen 2009 Nyborg Svømmeklub DEN 1:52.44
51 62 Linus Paul Tabel 2009 Waspo Nordhorn GER 1:52.78
52 60 Jannes Löcken 2009 Waspo Nordhorn GER 2:02.06
53 168 Laurits Schou Petersen 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 2:06.84
54 66 Noah Hilkenbach 2006 Waspo Nordhorn GER 2:10.89
55 157 Filip Stadnicki 2009 Nyborg Svømmeklub DEN 2:15.81
56 41 Lukas Vette 2006 Waspo Nordhorn GER 2:19.23
57 279 Anton Aksel Møller Johansen 2010 H2Odense DEN
58 281 Adam Abou Lebde 2012 H2Odense DEN
59 283 August Baadsgaard 2011 H2Odense DEN
60 278 Carl Trebbien 2011 H2Odense DEN
61 274 Oscar Torarenni Brøndum 2010 H2Odense DEN
62 296 Magne Nielsen Agergaard 2009 H2Odense DEN
63 234 Oskar Thompson 2011 Svømmeklubben Sønderborg DEN
64 287 Valdemar Pii Walther 2010 H2Odense DEN
65 88 Oskar Mørk Larsen 2011 Ringe Svømme Klub DEN
66 300 Holger Vinden Understup 2011 H2Odense DEN EFT
67 293 August Outze Maiborg 2010 H2Odense DEN
68 292 Milad Fahim 2011 H2Odense DEN
69 290 Mike Ma Andersen 2011 H2Odense DEN
70 280 Aksel Dreyer Bøttiger 2011 H2Odense DEN
27-11-2021 08:17.06 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Ringe Svømmeklub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner