2022-05-27   08:30:36
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for DGI Landsdelsmesterskaber Nordjylland 2022

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Damer Lørdag Formiddag

Document
Deltagerliste
DGI Landsdelsmesterskaber Nordjylland 2022
Placering: Vandhuset Park Vendia Hjørring Arrangør Svømmeklubben S 68 & DGI Nordjylland
Svømmeh 25m Stævne dato: 22. jan  2022 to 23. jan  2022
13 100m Medley Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 178 Anna Munk Fuglsang 2005 Svømmeklubben S 68 DEN 1:06.98
2 111 Anna Toft Petersen 2004 Aalborg Svømmeklub DEN 1:07.16
3 45 Karoline Prang Andersen 2005 Hobro Svømmeklub DEN 1:09.42
4 181 Nikoline Michaelsen 2007 Svømmeklubben S 68 DEN 1:12.19
5 177 Cecilie Michaelsen 2005 Svømmeklubben S 68 DEN 1:12.41
6 71 Malou Callisen 2007 Brønderslev SK08 DEN 1:13.44
7 108 Astrid Marie Hassing 2004 Aalborg Svømmeklub DEN 1:14.55
8 179 Selma Nygreen Sakic 2006 Svømmeklubben S 68 DEN 1:16.48
9 46 Katrine Kjær Laugesen 2008 Hobro Svømmeklub DEN 1:16.61
10 16 Elisabeth Leegaard Larsen 2005 Svømmeklubben Pingvinen DEN 1:17.15
11 99 Britta Amdi 1979 Aalborg Svømmeklub DEN 1:17.37
12 103 Karoline Nielsen 1997 Aalborg Svømmeklub DEN 1:17.67
13 209 Michelle Bloch Sørensen 2004 Svømmeklubben Smut DEN 1:18.84
14 86 Mia Glerup Nielsen 2007 Aars Svømmeklub DEN 1:20.22
15 79 Freja Lucassen 2007 Aars Svømmeklub DEN 1:20.80
16 39 Caroline Rebo Mejlstrup 2008 Hobro Svømmeklub DEN 1:22.68
17 129 Sofie Callsen 2008 Aabybro Idrætsforening DEN 1:22.86
18 141 Lisa Stenger 2008 Aabybro Idrætsforening DEN 1:23.17
19 107 Iben Kjær Bengtson 2002 Aalborg Svømmeklub DEN 1:23.99
20 190 Matilde Christiansen 2007 Svømmeklubben S 68 DEN 1:25.16
21 75 Amanda Holmberg 2007 Aars Svømmeklub DEN 1:25.33
22 213 Ellen Lindenborg Thomasen 2008 Svømmeklubben Søhesten DEN 1:25.63
23 160 Ronja Maria Grønkjær
Pedersen
2009 Svømmeklubben Nord DEN 1:26.16
24 143 Luna Kristensen 2008 Aabybro Idrætsforening DEN 1:27.09
25 80 Ida Jørgensen 2007 Aars Svømmeklub DEN 1:27.56
26 155 Emma Bertelsen 2008 Svømmeklubben Nord DEN 1:27.96
27 226 Josephine Bach Andersen 2009 Svømmeklubben Søhesten DEN 1:28.59
28 185 Astrid Munk Fuglsang 2009 Svømmeklubben S 68 DEN 1:28.79
29 1 Sofie Moth Nielsen 2009 Svømmeklubben Pingvinen DEN 1:29.26
30 188 Lærke Stubben Broberg 2011 Svømmeklubben S 68 DEN 1:29.78
31 69 Emilie Hermansen 2008 Brønderslev SK08 DEN 1:30.48
32 208 Isabella Terp 2008 Svømmeklubben Smut DEN 1:31.49
33 220 Freja Møller Winther 2006 Svømmeklubben Søhesten DEN 1:32.08
34 193 Esther Kristensen 2008 Svømmeklubben S 68 DEN 1:32.49
35 5 Kirstine Dyg Lerup 2010 Svømmeklubben Pingvinen DEN 1:34.86
36 52 Maya Kjær 2010 Hobro Svømmeklub DEN 1:36.45
37 77 Dicte Flensted 2007 Aars Svømmeklub DEN 1:39.49
38 7 Stine Marie Christiansen 2010 Svømmeklubben Pingvinen DEN 1:40.33
39 152 Alvilda-Augusta Østergaard 2010 Svømmeklubben Nord DEN 1:44.19
40 214 Agnes Lindenborg Thomasen 2010 Svømmeklubben Søhesten DEN 1:47.49
41 59 Marie Mølbæk Schwab 2011 Hobro Svømmeklub DEN 1:50.00
42 215 Anne Sofie Lyngdahl 2008 Svømmeklubben Søhesten DEN
43 168 Caroline Sofie Sange Fausing 2011 Svømmeklubben S 68 DEN
44 169 Julie Møller Vejen 2009 Svømmeklubben S 68 DEN
45 53 Noa Skousgaard Linding 2010 Hobro Svømmeklub DEN
46 81 Karoline Ølgaard 2007 Aars Svømmeklub DEN
21-01-2022 18:03.12 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Svømmeklubben S 68

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner