Program for IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
AUi |
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
29 10 2021 - 31 10 2001 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
T13,14,15 800m VU |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Gant ProFashion Oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 years |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
234 |
|
Emilie Sjösten |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
10:03.28 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
257 |
|
Veera Knuutila |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
10:08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
242 |
|
Saara Pakomäki |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
10:25.67 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
18 |
|
Sagdiana Rakhimova |
2008 |
Raision Urheilijat |
FIN |
10:30.56 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
261 |
|
Lotta Luotola |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
11:08.20 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
83 |
|
Ella Lindholm |
2008 |
Salon Uimarit |
FIN |
12:31.16 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
232 |
|
Amanda Ruusuvaara |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
164 |
|
Emma Nygård |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
249 |
|
Aliisa Kunttu |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 years |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
129 |
|
Kerttu Rantanen |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
9:28.62 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
231 |
|
Linnea Koski |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
9:44.92 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
29 |
|
Minea Kynkäänniemi |
2007 |
Raision Urheilijat |
FIN |
9:54.73 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
246 |
|
Nella Imponen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
10:08.28 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
136 |
|
Agnes Ruusumo |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
10:23.58 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
237 |
|
Aino Suomalainen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
10:31.60 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
85 |
|
Saima Peltonen |
2007 |
Salon Uimarit |
FIN |
10:39.80 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
80 |
|
Aurora Änäkkälä |
2007 |
Salon Uimarit |
FIN |
11:17.85 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
150 |
|
Venla Rauta |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
243 |
|
Roosa Junnila |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 years |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
128 |
|
Tilda Aaltonen |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
9:11.78 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
127 |
|
Daniela Lietzén |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
9:20.31 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
235 |
|
Mirella Sauhula |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
9:45.14 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
Rita Heinonen |
2006 |
Raision Urheilijat |
FIN |
10:23.44 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
230 |
|
Ronja Vilska |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
10:52.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-10-2021 01.04.55 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|