Program för DM, 25m, 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Södertörns SS |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 24 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
269 |
|
Mathilda Sandberg |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:01.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
164 |
|
Emilia Christiansen |
1999 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:02.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
63 |
|
Kiira Mauranen |
1999 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:02.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
270 |
|
Emmy Hällkvist |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:03.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
181 |
|
Filippa Malmström |
2003 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:03.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
213 |
|
Carin Klasson |
1995 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:03.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
198 |
|
Felicia Klintemar |
2005 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:04.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
214 |
|
Vilma Unnermark |
1997 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:04.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
313 |
|
Ella Renholm |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:05.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
161 |
|
Johanna Bagelius |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:05.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
148 |
|
Alma Thunberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:06.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
230 |
|
Sara Arnö |
2004 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:06.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
262 |
|
Moa Zetterström |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:06.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
9 |
|
Louise Hertegren |
2004 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:07.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
77 |
|
Sara Lofter |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:07.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
135 |
|
Elvira Lönnberg Flores |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:07.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
256 |
|
Filippa Bolling |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:08.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
7 |
|
Felicia Göthberg |
2004 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:08.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
260 |
|
Emma Alsén |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:08.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
195 |
|
Mimmi Nordström Renlund |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:08.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
231 |
|
Ebba Näsvall Jarl |
2006 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:08.49 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
78 |
|
Anna Eneroth |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:08.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
245 |
|
Hanna Gong |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:09.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-24 14:06:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|