Ohjelma Sum-Sim Regionfinal 2021, Södertälje
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim regionfinal 2021 Region 3b Södertälje
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 nov 2021 till den 14 nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 200m Frisim F13-14
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
2 |
|
Julia Boman |
2008 |
SÖDERTÄLJE |
2:41.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
3 |
|
Denise Sörnäs |
2007 |
SKURU IK |
2:38.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
4 |
|
Sofia Christensson |
2007 |
TÄBY SIM |
2:37.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
5 |
|
Tianjiao Luo |
2008 |
TÄBY SIM |
2:38.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
6 |
|
Elisabeth Akopian |
2008 |
TÄBY SIM |
2:41.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 200m Frisim F13-14 |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
1 |
|
Emma Wahlqvist |
2007 |
TÄBY SIM |
2:34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
2 |
|
Liv Öhrman |
2007 |
SKURU IK |
2:32.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
3 |
|
Alva Lindberg |
2008 |
ÖSMO SS |
2:29.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
4 |
|
Lina Thunvall |
2008 |
ÖSMO SS |
2:27.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
5 |
|
Audrey Glavas |
2008 |
ÖSMO SS |
2:27.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
6 |
|
Melissa Klintengren |
2007 |
SÖDERTÄLJE |
2:31.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
7 |
|
Elisa Andersson Darin |
2008 |
TÄBY SIM |
2:34.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
8 |
|
Kamilla Beslekoeva |
2007 |
SÖDERTÖRN |
2:36.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 200m Frisim F13-14 |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
1 |
|
Emilia Rylander |
2008 |
TÄBY SIM |
2:26.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
2 |
|
Nadja Travar |
2007 |
SÖDERTÖRN |
2:24.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
3 |
|
Isabelle Sandström |
2007 |
SKURU IK |
2:21.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
4 |
|
Emmy Hällkvist |
2008 |
TÄBY SIM |
2:10.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
5 |
|
Emma Alsén |
2007 |
TÄBY SIM |
2:14.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
6 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
TÄBY SIM |
2:24.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
7 |
|
Jazmine Enström |
2008 |
WISBY SS |
2:25.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
8 |
|
Juni Stenbacka |
2007 |
SÖDERTÖRN |
2:26.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-13 15:06:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|