Program för Sum-Sim Regionfinal 2021, Södertälje
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim regionfinal 2021 Region 3b Södertälje
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 nov 2021 till den 14 nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 100m Ryggsim F15
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
229 |
3 |
|
Tilde Jonasson |
2006 |
HELLAS SK |
1:35.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
4 |
|
Agnes Arver |
2006 |
TÄBY SIM |
1:26.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Ida Haidari |
2006 |
BOTK-RÖNN |
1:32.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 100m Ryggsim F15 |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
1 |
|
Amanda Lindberg |
2006 |
TÄBY SIM |
1:23.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
225 |
2 |
|
Agnes Öhman |
2006 |
ÖSMO SS |
1:19.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
3 |
|
Clementina Orsi |
2006 |
SPIF SF |
1:17.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
236 |
4 |
|
Ines Wijk |
2006 |
SPIF SF |
1:15.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
5 |
|
Meja Thunvall |
2006 |
ÖSMO SS |
1:16.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
242 |
6 |
|
Alice Sjödén-Sikström |
2006 |
SPIF SF |
1:17.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
7 |
|
Thelma Flink |
2006 |
SPIF SF |
1:21.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 100m Ryggsim F15 |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
1 |
|
Ebba Mattisson |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:14.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
2 |
|
Ellinor Eldh |
2006 |
SÖDERTÖRN |
1:11.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
3 |
|
Rose Li |
2006 |
TÄBY SIM |
1:09.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
241 |
4 |
|
Klara Klingberg |
2006 |
SPIF SF |
1:08.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
5 |
|
Julia Ottosson |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:09.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
6 |
|
Alva Qvist |
2006 |
SÖDERTÖRN |
1:09.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
7 |
|
Ella Adman |
2006 |
WISBY SS |
1:11.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
8 |
|
Clara Teljstedt |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:14.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-13 15:06:58 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|