Program for Sum-Sim Regionfinal 2021, Södertälje
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sum-Sim regionfinal 2021 Region 3b Södertälje
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 nov 2021 till den 14 nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
200m Ryggsim F13-14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13-14 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
|
Status |
|
1 |
80 |
|
Nadja Travar |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:30.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
85 |
|
Filippa Hanikat |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
191 |
|
Ida Osund-Ireland |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:34.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
19 |
|
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:36.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
189 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:37.64 |
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
Södertörns Simsällskap |
|
2:38.95 |
|
|
|
77 |
Juni Stenbacka |
2007 |
SWE |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
Wisby Simsällskap |
|
2:39.75 |
|
|
|
214 |
Jazmine Enström |
2008 |
SWE |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
Täby Sim |
|
2:39.97 |
|
|
|
188 |
Olivia Allert |
2007 |
SWE |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
Ösmo Simsällskap |
|
2:47.76 |
|
|
|
218 |
Audrey Glavas |
2008 |
SWE |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
Södertörns Simsällskap |
|
2:48.12 |
|
|
|
99 |
Leila Georgsson |
2008 |
SWE |
|
11 |
|
|
|
|
|
|
Ösmo Simsällskap |
|
2:55.30 |
|
|
|
221 |
Alva Lindberg |
2008 |
SWE |
|
12 |
|
|
|
|
|
|
Täby Sim |
|
2:58.70 |
|
|
|
165 |
Tianjiao Luo |
2008 |
SWE |
|
13 |
|
|
|
|
|
|
Täby Sim |
|
2:59.89 |
|
|
|
152 |
Elisa Andersson Darin |
2008 |
SWE |
|
14 |
|
|
|
|
|
|
Täby Sim |
|
3:07.77 |
|
|
|
153 |
Elisabeth Akopian |
2008 |
SWE |
|
15 |
|
|
|
|
|
|
Täby Sim |
|
3:08.21 |
|
|
|
157 |
Hedda Härning-Nilsson |
2008 |
SWE |
|
16 |
|
|
|
|
|
|
Täby Sim |
|
3:09.07 |
|
|
|
149 |
Clara Elander |
2008 |
SWE |
|
17 |
|
|
|
|
|
|
Täby Sim |
|
3:09.62 |
|
|
|
147 |
Nina Zhang |
2008 |
SWE |
|
18 |
|
|
|
|
|
|
Täby Sim |
|
3:11.34 |
|
|
|
143 |
Alva Björk |
2008 |
SWE |
|
19 |
|
|
|
|
|
|
Hellas Simklubb |
|
3:11.38 |
|
|
|
231 |
Felicia Kihlberg |
2007 |
SWE |
|
20 |
|
|
|
|
|
|
Täby Sim |
|
3:12.22 |
|
|
|
145 |
Astrid Flossing |
2008 |
SWE |
|
21 |
|
|
|
|
|
|
Hellas Simklubb |
|
3:14.73 |
|
|
|
227 |
Disa Hagstad Västberg |
2008 |
SWE |
|
22 |
|
|
|
|
|
|
Södertörns Simsällskap |
|
3:16.90 |
|
|
|
|
|
101 |
Nora Hodneland |
2007 |
SWE |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-14 07:11:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|