Ohjelma Start 2021
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
KPD Zvezda |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 16, 2021 to Oct 17, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
100m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
53.76 |
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Neapelj/Napoli (ITA) |
9/2/2021 |
|
|
|
54.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
110 |
|
Anemari Košak |
1996 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
55.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
166 |
|
Daša Tušek |
2003 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
57.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
113 |
|
Sara Mihalič |
|
|
Plavalni klub Olimpija |
|
58.69 |
|
|
|
2004 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
GAIA BRAVACCINI |
|
|
FERRARANUOTO ASD |
|
59.00 |
|
|
|
2001 |
ITA |
|
|
|
|
|
|
5 |
158 |
|
Hana Sekuti |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
59.29 |
|
|
|
2006 |
SLO |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
7 |
|
LUGLI LUDOVICA |
2001 |
FERRARANUOTO ASD |
ITA |
59.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
176 |
|
Mija Rihter Medoš |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
59.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
74 |
|
Nika Habič |
2004 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
59.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
156 |
|
Lena Bornšek |
2004 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:00.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50 |
|
Moeti Korenjak Gobbo |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:01.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
116 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:01.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
42 |
|
Nika Rotar |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:01.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
97 |
|
Manca Petrič |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:02.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
93 |
|
Zara Zorko |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:02.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
151 |
|
Laura Knez |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:02.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
21 |
|
Ema Tereza Pulko |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:03.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
5 |
|
VALENTINA FERRARI |
2006 |
FERRARANUOTO ASD |
ITA |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
260 |
|
Aja Kavčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:03.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
174 |
|
Gaja Kovačič |
2005 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:03.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
86 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:03.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
48 |
|
Laura Vrhovac |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:03.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
51 |
|
Lorena Močiler |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:04.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
172 |
|
Aurora Pajek Starman |
2006 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:04.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
239 |
|
Danaja Petek |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
1:04.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
268 |
|
Neža Pogačar |
2001 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:04.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
213 |
|
Neli Škaper |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:05.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
229 |
|
Lara Mihevc |
2005 |
Športno društvo Delfin |
SLO |
1:05.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
94 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:05.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
89 |
|
Uma Žnidaršič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:05.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
78 |
|
Tjaša Lipoglavšek |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:06.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
134 |
|
Maja Špegelj |
2004 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:06.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
120 |
|
Pia Ovijač |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:06.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
222 |
|
Alma Hribar |
2006 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:06.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
16 |
|
Maca Camlek |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:09.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
195 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:09.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
61 |
|
Tara Ivanović |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:09.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
243 |
|
Evelyn Najvirt |
2007 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
1:09.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
133 |
|
Špela Oblak |
2004 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:10.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
185 |
|
Živa Prašnikar |
2005 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:10.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
80 |
|
Aleksandra Godec |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:11.13 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
88 |
|
Neža Stojkovič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:11.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
171 |
|
Manca Švonja |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:11.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
55 |
|
Ula Krištofelc |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:13.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
56 |
|
Nika Krenn Bukovec |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:16.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
75 |
|
Lana Trtnik |
2002 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:16.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
60 |
|
Doris Ljubinković |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:17.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
49 |
|
Lucija Berčan |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:20.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-16 16:55:17 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|