Program for Regionsmesterskaber Syddanmark
Below are all entry- and startlists shown by session.
Afsnit 1
Løb 15, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 125 | Søe Mathilde | 2008 | FREDERICIA | 0864AL | 25 m | 1:13.24 | |
2 | 148 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | 1:16.31 | |
3 | 137 | Træger Lotta | 2008 | SØNDERBORG | 0818AK | 25 m | 1:17.46 | |
4 | 15 | Buch Matilde A. B. | 2008 | RINGE | 0834AH | 25 m | 1:21.12 | |
5 | 158 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 1:21.23 | |
6 | 94 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 1:23.81 | |
7 | 96 | MacArtney Olivia | 2008 | ESBJERG | 0892AH | 25 m | 1:24.94 | |
8 | 85 | Larsen Caroline Sølbech | 2009 | ESBJERG | 0954AG | 25 m | 1:25.25 | |
9 | 14 | Larsen Sara Lund | 2008 | RINGE | 0818AB | 25 m | 1:27.02 | |
10 | 95 | Karmar Mathilde Sofie | 2008 | ESBJERG | 0876AN | 25 m | 1:27.49 | |
11 | 119 | Thoustrup Gabriella L | 2008 | FREDERICIA | 0852AO | 25 m | 1:30.80 | |
12 | 142 | Axelsen Nikoline Frederikke | 2010 | SØNDERBORG | 1034AE | 25 m | 1:31.36 | |
13 | 42 | Mikkelsen Ida Friis | 2010 | NYBORG | 1040AF | 25 m | 1:31.89 | |
14 | 106 | Weber Isabelle | 2009 | ESBJERG | 0966AI | 25 m | 1:33.42 | |
15 | 111 | Korsholm Esther | 2008 | FREDERICIA | 0870AW | 25 m | 1:33.83 | |
16 | 117 | Sig Xenia Vissing | 2009 | FREDERICIA | 0932BD | 25 m | 1:36.92 | |
17 | 184 | Christensen Julie Aagaard | 2009 | H2Odense | 0940BE | 25 m | 1:40.00 | |
18 | 23 | Andersen Mathilde Mertz | 2008 | RINGE | 0834AV | 25 m | 1:42.02 | |
19 | 144 | Shankarganesh Rishika | 2009 | SØNDERBORG | 0958AH | 25 m | 1:47.64 | |
20 | 112 | Garbacenka Gabriele | 2009 | FREDERICIA | 0938BA | 25 m | 1:48.50 | |
21 | 41 | Kristiansen Frida Krogh | 2011 | NYBORG | 1128AC | 25 m | 1:48.55 | |
22 | 126 | Pedersen Caroline Trolle | 2009 | FREDERICIA | 0936BA | 25 m | 1:49.08 | |
23 | 89 | Hansen Alberte | 2009 | ESBJERG | 0906AI | 25 m | 1:50.41 | |
24 | 43 | Krog Karla | 2011 | NYBORG | 1172AC | 25 m | 1:52.36 | |
25 | 91 | Aggerholm Thea | 2009 | ESBJERG | 0974AI | 25 m | 1:53.67 | |
26 | 58 | Johannsen Lærke | 2009 | NYBORG | 0964BH | 25 m | 1:55.50 | |
27 | 181 | Christensen Matilde Aagaard | 2009 | H2Odense | 0942BE | 25 m | 1:57.98 | |
28 | 19 | Lundgreen Mille | 2010 | RINGE | 1076AE | 25 m | 2:00.05 | |
29 | 189 | Müller Meta Ostenfeldt | 2010 | H2Odense | 1010AG | 25 m | 2:02.29 | |
30 | 38 | Madsen Ellen Gramstrup | 2010 | NYBORG | 1098AB | 25 m | 2:04.62 | |
31 | 76 | Knudsen Wilma Stubager | 2009 | KOLDING | 0980BH | 25 m | 2:09.44 | |
32 | 13 | Henriksen Ella Broby | 2009 | RINGE | 0946AB | 25 m | ||
33 | 18 | Kristensen Mona Borg | 2010 | RINGE | 1010AM | 25 m | ||
34 | 24 | Andersen Ida Mertz | 2010 | RINGE | 1068AL | 25 m | ||
35 | 65 | Mendoza Elena | 2009 | KOLDING | 0904BC | 25 m | ||
36 | 67 | Schmidt Alma | 2009 | KOLDING | 0982BH | 25 m | ||
37 | 69 | Knudsen Emmely Skov | 2009 | KOLDING | 0982BI | 25 m | ||
38 | 70 | Nørregaard Fie | 2009 | KOLDING | 0912BF | 25 m | ||
39 | 74 | Boulund Sofie | 2009 | KOLDING | 0946BC | 25 m | ||
40 | 75 | Nantsen Vera | 2008 | KOLDING | 0896AV | 25 m | ||
41 | 146 | Spilling Kajsa | 2010 | SØNDERBORG | 1032AP | 25 m | ||
42 | 191 | Nielsen Naja | 2009 | H2Odense | 0948BE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 oktober 2021 |
Licens til Svømmeklubben Sønderborg | Udskriftstidspunkt | 10:34 |