Program for UGP 3 2021, Stockholm (Norrtälje)
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Norrtälje Simhall |
Arrangör: |
SDF |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 okt 2021 till den 17 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
100m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
378 |
|
Eric Risland |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:02.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
377 |
|
Leo Güleryüz |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:02.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
332 |
|
William Lagerlöf |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:03.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
36 |
|
Maxim Jelagin |
2005 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:04.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
376 |
|
Ludvig Berndtsson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:04.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
397 |
|
Filip Lindeberg |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:05.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
399 |
|
Casper Rengart |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:07.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
396 |
|
Erik Rizell |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:07.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
18 |
|
Bilal Mustefa |
2004 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:08.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
341 |
|
Johannes Lörinc |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:08.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
327 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:09.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
25 |
|
Martin Löf |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:09.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
38 |
|
Alexander Trindade |
2006 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:10.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
329 |
|
Hugo Westholm |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
403 |
|
Erik Svensson |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:11.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
27 |
|
Gustav Skantz |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:12.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
14 |
|
Oscar Sjöberg |
2007 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:12.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
20 |
|
Emil Alsered Fällman |
2006 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:13.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
139 |
|
Emil Blomberg |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:13.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
440 |
|
Melvin Bosson |
2006 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:13.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
22 |
|
Erik Edbom |
2007 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:14.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
32 |
|
Theo Tollbring |
2005 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:15.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
24 |
|
Nils Franzen |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:16.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
26 |
|
Simon Siljekvist |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:16.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
370 |
|
Erik Talipov |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:17.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
330 |
|
Troy Sevonen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:17.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
8 |
|
Peter Oechtering |
2008 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
334 |
|
Sixten Ersson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:20.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
369 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:21.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
398 |
|
Anders Watanabe |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:21.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
34 |
|
Adam Joseph Michel |
2006 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:21.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
130 |
|
Noah Almén |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:22.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
23 |
|
Melvin Eriksson |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:22.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
411 |
|
Elias Bergfeldt |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:24.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
31 |
|
Oscar Andersson |
2007 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:27.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
371 |
|
Noel Lundström |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:28.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
408 |
|
Theo Takala |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
372 |
|
Carl Olsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:30.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
366 |
|
Hugo Zuhr |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:32.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
367 |
|
Christoffer Lenstad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:43.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
424 |
|
Algot Sjölin |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
395 |
|
Caesar Sparacio |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
42 |
|
Erik Dahle |
2005 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
350 |
|
Elias Steinle |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
33 |
|
Ludvig Aronsson |
2005 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
435 |
|
Olle Hägerman |
2006 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
9 |
|
Ian Kim |
2008 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
43 |
|
Axel Johansson |
2005 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
37 |
|
Emil Fällgren |
2006 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
21 |
|
Algot Augustsson Spets |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
418 |
|
Oliver Martin |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
442 |
|
Linus Alm |
2007 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-14 12:30:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund |
|
|
|
|