Program för Malmö Invitational
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Simhallsbadet |
Arrangör: |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 15 jan 2022 till den 15 jan 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
50m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
30 |
|
Melker Thalin |
2008 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
38.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
84 |
|
Ludvig Arfwidson |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
44.40 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
90 |
|
Oliver Hörnell |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
46.34 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
79 |
|
Ernad Adrovic |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
51.11 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
89 |
|
Noel Redenby |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
52.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
92 |
|
Selim Cvrk |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
54.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
93 |
|
Tim Kapusta |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
55.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
96 |
|
Aleksander Dragojevic Armandt |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
58.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
77 |
|
Erik Wojcieszak |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
59.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
81 |
|
Konstantin Rogovoy |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:01.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
78 |
|
Erik Hsino-Ahlquist |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:03.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
95 |
|
Vasilje Grubor |
2009 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:05.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
69 |
|
Andreeas Alexa |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
91 |
|
Sami Alsharqawi |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-12 20:23:45 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|