Ohjelma Espoo Swim Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lähtölista |
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
|
loka 16, 2021 to loka 16, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 50m Selkäuinti Miehet
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
254 |
3 |
|
Lauri Csere |
2008 |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
4 |
|
firat burak böke |
2008 |
Cetus |
47.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
5 |
|
Max Emil Robert Helseth Dahl |
2005 |
SGR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 50m Selkäuinti Miehet |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
1 |
|
Ilmari Laitala |
2003 |
Cetus |
45.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
2 |
|
Kasper Valkeeniemi |
2007 |
Cetus |
44.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
302 |
3 |
|
Markus Ronkainen |
2007 |
SWIM |
39.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
288 |
4 |
|
Juho Ratava |
1983 |
LrKT |
37.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
242 |
5 |
|
Erik Lillandt |
2008 |
Cetus |
37.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
6 |
|
Mikael Suni |
2007 |
Cetus |
41.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
301 |
7 |
|
Johannes Jukola |
2007 |
SWIM |
44.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 50m Selkäuinti Miehet |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
318 |
1 |
|
Alexander Lostedt |
2007 |
Octopus |
35.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
328 |
2 |
|
Serhat Kalin |
2005 |
ORCA |
33.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
3 |
|
Onni Rahkonen |
2007 |
SGR |
33.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
276 |
4 |
|
Jonne Isoranta |
2003 |
LaUS |
32.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
5 |
|
Robert Cranston |
2006 |
NumKis |
32.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
6 |
|
Max Walther |
2003 |
HTU Stadi |
33.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
7 |
|
Amos Mäkilä |
2007 |
SGR |
34.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
8 |
|
Lasse Niemi |
2006 |
HU |
35.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 50m Selkäuinti Miehet |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
336 |
1 |
|
Matias Viktor Kukkonen |
2006 |
ORCA |
30.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
2 |
|
Jere Ruuhonen |
2001 |
Cetus |
29.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
3 |
|
Joonas Cranston |
2003 |
NumKis |
26.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
4 |
|
Roni Kallström |
2001 |
Cetus |
25.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
5 |
|
Noah Schmid |
2000 |
HSS |
26.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
6 |
|
Joona Kuitu |
2004 |
SiWa |
29.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
7 |
|
Petr Pankratov |
2002 |
Cetus |
30.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
8 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus |
31.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-10-2021 08.53.14 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Cetus Espoo |
|
|
|
|