Startliste for Regionsstævne Sjælland Nord
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag
Seedede heat Løb 19
|
Stævne navn |
Regionalt børnestævne Nordsjæl |
|
Udskriftsdato |
31 oktober 2021 |
|
|
Stævne by |
Frederiksværk |
|
Udskriftstidspunkt |
08:58 |
|
|
Arrangør |
Region Sjælland |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
30 oktober 2021 |
|
|
|
|
Løb 19, 50m Rygsvømning Damer |
Finaler (8) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
187 |
2 |
Ida Melholt Gentin |
2011 |
1156AE |
A6 SLANGE |
|
25m |
55.58 |
261 |
3 |
Olivia Mai Stigsnaes |
2011 |
1148AJ |
HERLEV |
|
25m |
53.41 |
335 |
4 |
Emma Smed |
2011 |
1148AI |
TRITON B |
|
25m |
53.58 |
186 |
5 |
Matilde Melholt Gentin |
2011 |
1160AE |
A6 SLANGE |
|
25m |
1:02.35 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
286 |
1 |
Emma Klug Christensen |
2011 |
1184AC |
GLADSAXE |
|
25m |
52.54 |
344 |
2 |
Karla Bjerre Pedersen |
2011 |
1124AF |
SØLLERØD |
|
25m |
51.05 |
254 |
3 |
Lea Pedersen |
2011 |
1126AG |
HOLBÆK |
|
25m |
50.54 |
223 |
4 |
Irma-Elvira Hempel |
2011 |
1150AJ |
LYNGBY |
|
25m |
50.76 |
295 |
5 |
Agnes Kølle Frøjk |
2011 |
1186AI |
GENTOFTE |
|
25m |
52.38 |
297 |
6 |
Ella Maria Schønnemann |
2011 |
1116AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
52.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
336 |
1 |
Ella Janniche |
2011 |
1114AD |
TRITON B |
|
25m |
50.42 |
266 |
2 |
Filippa Transel |
2011 |
1102AE |
HELSINGØR |
|
25m |
50.09 |
290 |
3 |
Sofie Juhl Hansen |
2011 |
1132AC |
GLADSAXE |
|
25m |
48.61 |
267 |
4 |
Katixa Gudme |
2011 |
1194AD |
HELSINGØR |
|
25m |
49.49 |
232 |
5 |
Vigga Lou Holte Hansen |
2011 |
1146AJ |
LYNGBY |
|
25m |
50.12 |
305 |
6 |
Summer Jorgensen |
2011 |
1182AD |
GENTOFTE |
|
25m |
50.49 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
322 |
1 |
Rosa Nørgaard |
2010 |
1048AA |
FR.VÆRK |
|
25m |
44.03 |
325 |
2 |
Anna Dencher Nielsen |
2010 |
1048AC |
FR.SUND |
|
25m |
43.69 |
277 |
3 |
Vigga Rasmussen |
2010 |
1032AD |
GLADSAXE |
|
25m |
43.49 |
262 |
4 |
Sara Gaudesen |
2010 |
1016AD |
HELSINGØR |
|
25m |
43.58 |
196 |
5 |
Maria Hou |
2010 |
1048AD |
BIRKERØD |
|
25m |
43.91 |
248 |
6 |
Agnethe Overgaard |
2010 |
1088AC |
HØRSHOLM |
|
25m |
44.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
239 |
1 |
Emilia Hartvigsen |
2010 |
1084AE |
LYNGBY |
|
25m |
43.15 |
315 |
2 |
Sophia Scheel Orloff |
2010 |
1038AH |
GENTOFTE |
|
25m |
42.60 |
307 |
3 |
Elin Ingemann Hansen |
2010 |
1002AE |
GENTOFTE |
|
25m |
42.11 |
308 |
4 |
Emilie Lauritzen |
2010 |
1022AE |
GENTOFTE |
|
25m |
42.52 |
229 |
5 |
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
1006AE |
LYNGBY |
|
25m |
42.91 |
230 |
6 |
Sophia Arboe Marthedal |
2010 |
1074AE |
LYNGBY |
|
25m |
43.34 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
208 |
1 |
Ella Wolffbrandt |
2010 |
1078AD |
ALLERØD |
|
25m |
41.81 |
324 |
2 |
Alba Kunak |
2010 |
1012AH |
FR.SUND |
|
25m |
41.48 |
195 |
3 |
Mai Ellen Frederiksen |
2010 |
1006AH |
BIRKERØD |
|
25m |
41.05 |
252 |
4 |
Mille Stokholm |
2010 |
1034AH |
HOLBÆK |
|
25m |
41.37 |
188 |
5 |
Alberte K. Jacobsen |
2010 |
1058AD |
BIRKERØD |
|
25m |
41.62 |
237 |
6 |
Ella Lindum Andersen |
2010 |
1026AG |
LYNGBY |
|
25m |
41.85 |
|
|
Heat 7 (8) (Årg. 2011-2011) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
345 |
1 |
Sarah Marie Andersen |
2011 |
1128AF |
SØLLERØD |
|
25m |
46.23 |
203 |
2 |
Dagmar Mulipola |
2011 |
1154AB |
ALLERØD |
|
25m |
43.48 |
190 |
3 |
Camilla Vastrup |
2011 |
1180AC |
BIRKERØD |
|
25m |
40.14 |
191 |
4 |
Caroline Møllebro |
2011 |
1130AC |
BIRKERØD |
|
25m |
40.84 |
238 |
5 |
Elvera Teilmann |
2011 |
1148AA |
LYNGBY |
|
25m |
44.20 |
247 |
6 |
Esther Lindemark Hinrichsen |
2011 |
1172AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
47.81 |
|
|
Heat 8 (8) (Årg. 2010-2010) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
224 |
1 |
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
1032AC |
LYNGBY |
|
25m |
40.15 |
265 |
2 |
Emma Søgaard Pedersen |
2010 |
1096AC |
HELSINGØR |
|
25m |
38.84 |
314 |
3 |
Smilla Stavnsbjerg Frederiksen |
2010 |
1032AE |
GENTOFTE |
|
25m |
36.17 |
235 |
4 |
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
1042AC |
LYNGBY |
|
25m |
38.78 |
214 |
5 |
Selma Langkjær |
2010 |
1074AG |
ALLERØD |
|
25m |
40.11 |
311 |
6 |
Josephine Esther Glad |
2010 |
1050AH |
GENTOFTE |
|
25m |
40.55 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
31 oktober 2021 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
08:58 |
|