Program for Høststævne 2021
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session 1
Seedede heat Løb 15
|
Stævne navn |
Høststævne 2021 |
|
Udskriftsdato |
10 oktober 2021 |
|
|
Stævne by |
Vallensbæk |
|
Udskriftstidspunkt |
10:06 |
|
|
Arrangør |
Vallensbæk Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
10 oktober 2021 |
|
|
|
|
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer |
Finaler (3) |
Sponsor: Spisestedet Mosen |
|
Heat 1 (3) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
52 |
1 |
Malena Vágsheyg Sigurdsson |
2009 |
0988BB |
MK31 |
|
25m |
|
60 |
2 |
Emma Østergaard |
2009 |
0906AF |
MK31 |
|
25m |
|
96 |
3 |
Laura Johansson |
2010 |
1032AA |
SLAGELSE |
|
25m |
|
7 |
4 |
Selma Linde Petersen |
2010 |
1056AQ |
KALUNDBORG |
|
25m |
|
55 |
5 |
Adrianna Isabel Romero |
2010 |
1060AH |
MK31 |
|
25m |
|
56 |
6 |
Nicoline Svarrer |
2010 |
1062AH |
MK31 |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
32 |
1 |
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
0902BB |
VI39 |
|
25m |
2:20.86 |
22 |
2 |
Karla Bødiker |
2012 |
1276AB |
GSK |
|
25m |
2:15.22 |
83 |
3 |
Bianca Uhl |
2009 |
0996AH |
SLAGELSE |
|
25m |
2:07.02 |
3 |
4 |
Klara Christiansen |
2009 |
0968BD |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:14.97 |
89 |
5 |
Rosa Sofie Wismarch Mørch |
2009 |
0976AH |
SLAGELSE |
|
25m |
2:18.96 |
84 |
6 |
Laura Keller Thorgrimson |
2010 |
1088AE |
SLAGELSE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
18 |
1 |
Nora Rosenkrantz |
2010 |
1018AD |
GSK |
|
25m |
1:52.89 |
86 |
2 |
Maria Gandrup Nygaard |
2010 |
1018AA |
SLAGELSE |
|
25m |
1:40.08 |
37 |
3 |
Victoria Dolling |
2010 |
1074AO |
VI39 |
|
25m |
1:39.71 |
20 |
4 |
Thilde Bødiker |
2009 |
0924AH |
GSK |
|
25m |
1:39.91 |
53 |
5 |
Louisa Kjerulf |
2009 |
0916AF |
MK31 |
|
25m |
1:41.37 |
87 |
6 |
Rosa Pico |
2010 |
1038AA |
SLAGELSE |
|
25m |
1:58.94 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
10 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 |
Udskriftstidspunkt |
10:06 |
|