Ohjelma STT Efterårsstævne 2021
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
257 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:00.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:07.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
6 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:08.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
9 |
|
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
46 |
|
Andrea Holm Sørensen |
2005 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:10.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
438 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:10.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
333 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:10.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
248 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:11.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
5 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:12.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
71 |
|
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:13.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
270 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:14.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
263 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:14.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
11 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:14.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
163 |
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:15.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
349 |
|
Josephine N. Østergaard |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:17.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
386 |
|
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:18.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
8 |
|
Malene Dithmar |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:20.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
49 |
|
Ellen-Sofie Jespersen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:20.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
12 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:20.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
47 |
|
Caroline Risager Strate |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:20.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
380 |
|
Mette Roat Jørgensen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:21.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
433 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:26.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
58 |
|
Mathilde Ludvigsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:26.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
61 |
|
Silje Rud Pedersen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:29.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
309 |
|
Sarah Caroline Vibskov |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:29.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
276 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
364 |
|
Sofie K. Eriksen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
332 |
|
Ida Fam |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:31.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
224 |
|
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:35.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
118 |
|
Asta Lukowski |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:39.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
235 |
|
Viktoria Illemann |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:40.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
223 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:40.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
133 |
|
Ida Hansen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
290 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
289 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
136 |
|
Ingrid Zeller |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
291 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
188 |
|
Clara Kristine Ingeborg Andersen |
2010 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
284 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
327 |
|
Ida Larsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:56.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
282 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:57.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
67 |
|
Clara Munkholm Larsen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:02.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
159 |
|
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:03.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
440 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:05.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
244 |
|
Nicoline Boesgaard |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
2:20.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:10.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|