Ohjelma STT Efterårsstævne 2021
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
400m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
447 |
|
Kevin Witt Christensen |
1995 |
Nationalt Træningscenter |
DEN |
3:59.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
347 |
|
Frederik Skytte Nielsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
4:24.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
52 |
|
Gustav Nissen |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
4:25.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
275 |
|
Emil Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:26.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
259 |
|
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:29.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
268 |
|
Frederik Rasmussen |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:33.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
53 |
|
Hjalte Petersen |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
4:40.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
346 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
4:40.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
184 |
|
Christopher Vejlbo Hansen |
2005 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
4:50.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
352 |
|
Noa Riis |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
5:05.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
329 |
|
Christian V. F. Jakobsen |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:10.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
319 |
|
Malte Bøgelund Høpfner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:11.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
56 |
|
Mads Munksgaard |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
5:12.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
157 |
|
Konradas Juska |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:14.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
279 |
|
Lukas Hitlev |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
132 |
|
Buster Watkin |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:23.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
273 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
228 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
5:52.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
283 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
6:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
344 |
|
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
6:09.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
373 |
|
Julius Holst Krabbe |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
6:22.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
287 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
6:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
285 |
|
Otto Weber Folmann |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
6:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
73 |
|
Nicolai Molter Petersen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
6:51.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
68 |
|
Emil Lejbølle |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
6:51.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:10.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|