Startliste for Regionalt Stævne Sydsjælland
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Tåstrup |
Arrangør |
Region Sjælland |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
30. okt 2021 to 31. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
42 |
|
Vitus Ketscher |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:12.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
111 |
|
Linus Reimer |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
9 |
|
Adam Berg Pedersen |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:23.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
133 |
|
Jarl Bjerregaard Abrahamsen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:23.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
93 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:23.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
48 |
|
Carl Hertel |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:24.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
155 |
|
Emil Franck Kastrup |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:24.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
15 |
|
Linus Sylvest Andersen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:25.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
90 |
|
Victor Schou |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:25.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
58 |
|
Leif Evald Larsen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:25.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
146 |
|
Kalle Grydgaard |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:26.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
87 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:26.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
119 |
|
Hector Juul Steenbuch |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:28.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
97 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:30.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
57 |
|
Karl Schiermer Eriksen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:31.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
161 |
|
Markus Tordrup |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
10 |
|
Nikolaj Klempar Larsen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:32.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
160 |
|
Magnus Kleis |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:33.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
89 |
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:35.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
149 |
|
Valdemar Hvid |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:37.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
27 |
|
Luka Lundsberg |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:38.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
153 |
|
Sixten Blicher Retpen |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:38.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
54 |
|
Immanuel Tuxen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:38.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
162 |
|
Rasmus Valentin Bayer |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:40.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
147 |
|
Peter Gude Tang Bregnsholm |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:41.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
159 |
|
Jacob Bornhøft Nielsen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:43.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
73 |
|
Alfred Sørensen Stage |
2010 |
GTI - Greve |
DEN |
1:43.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
129 |
|
Mikkel Skytte Nielsen |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:43.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
118 |
|
Otto Avril |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:54.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
172 |
|
Asger Mørk Attrup |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:06.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-10-2021 19:34.16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nakskov Svømme Klub |
|
|
|
|