Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2 -Insim 15:00 start 16:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arne Borgs minne &TYR sprint 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Erikdalsbadet |
Arrangör: |
SKK |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 sep 2021 till den 26 sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Medley Damer 17 oä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
212 |
|
Emilia Christiansen |
1999 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:04.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
207 |
|
Nora Segerström |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:06.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
245 |
|
Filippa Malmström |
2003 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:08.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
213 |
|
Isabel Teglöf |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:09.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
210 |
|
Sara Torstensson |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:09.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
209 |
|
Johanna Bagelius |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:09.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
297 |
|
Wilma Roloff |
2000 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:10.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
412 |
|
Tea Angerfelt |
2004 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:10.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
410 |
|
Emma Parsons |
2002 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:10.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
249 |
|
Vilma Lindberg |
2004 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:10.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
206 |
|
Madicken Eriksson |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:11.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
214 |
|
Hilma Brunnberg |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:11.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
294 |
|
Amanda Nilsson |
2002 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:12.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
215 |
|
Ella Bolmstrand |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:12.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
208 |
|
Klara Eklöf |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:12.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
420 |
|
Engla Ellbrant |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:12.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
471 |
|
Amanda Borgfors |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:14.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
252 |
|
Linnéa Teljstedt |
2003 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:15.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
251 |
|
Emilia Tshibanda |
2004 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:15.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
507 |
|
Nora Rönnbro |
2004 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:16.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
6 |
|
Ida Nygren |
2004 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
1:16.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
292 |
|
Maja Frejd |
2004 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:17.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
7 |
|
Pernilla Hemmälin |
2001 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
1:18.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
470 |
|
Emelie Bergvall |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:18.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-24 11:39:01 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|