Startliste for UGP 3 2021 med Falu Sprinten, Falun
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lördag 16/10 Klockan 16.00 (Insimning 14.30-15.45)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
UNGDOMS-GP 3 (25M) 2021 MED FALU SPRINTEN 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Lugnets Simhall |
Arrangör: |
Falu Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 okt 2021 till den 17 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
UGP 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
|
Status |
|
No participants |
|
B |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
|
Status |
|
1 |
96 |
|
Melvin Norlén |
2005 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:06.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Arvid Lind |
2005 |
Bollnäs Simsällskap |
SWE |
1:09.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
22 |
|
Viggo Redlund |
2005 |
Simklubben Ena |
SWE |
1:17.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
|
Status |
|
1 |
60 |
|
Lukas Nilsson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
1:05.40 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
97 |
|
Olle Halvarsson |
2006 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:15.68 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
119 |
|
Axel Pagard |
2006 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
1:22.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
|
Status |
|
1 |
125 |
|
Aston Horn |
2007 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
1:07.12 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
84 |
|
Isac Mörtstrand |
2007 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:09.87 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
98 |
|
Arsham Hassani |
2007 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:10.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
17 |
|
Oliver Axelsson |
2007 |
Borlänge Simsällskap |
SWE |
1:13.63 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
127 |
|
Elliot Ekman |
2007 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
1:15.74 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
8 |
|
Csongor Pázsit |
2007 |
Bollnäs Simsällskap |
SWE |
1:17.29 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
68 |
|
Johannes Fischer |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:18.35 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
107 |
|
Sigvard Göransson |
2007 |
Strängnäs Simklubb |
SWE |
1:19.25 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
95 |
|
Eric Thorburn |
2007 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:22.82 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
14 |
|
Eduards Drozdovs |
2007 |
Borlänge Simsällskap |
SWE |
1:25.69 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
71 |
|
Malte Andersson |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:26.96 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
112 |
|
Hugo Lindquist |
2007 |
Strängnäs Simklubb |
SWE |
1:32.65 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
108 |
|
Oliver Henriksson |
2007 |
Strängnäs Simklubb |
SWE |
1:43.95 |
|
|
|
|
|
|
|
E |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
|
Status |
|
1 |
69 |
|
Lukas Jonsgården |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:12.77 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
86 |
|
Emil Överstam |
2008 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:14.26 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
6 |
|
Liam Hjertèn |
2008 |
Bollnäs Simsällskap |
SWE |
1:16.55 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
88 |
|
Max Nordanberg |
2008 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:22.91 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
70 |
|
Hugo Nordlund |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:23.95 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
65 |
|
Robin Kvart |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:26.14 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
24 |
|
Pontus Asp Almström |
2008 |
Simklubben Ena |
SWE |
1:26.54 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
123 |
|
Filip Jaworski Lindström |
2008 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
1:29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
134 |
|
Eric Viker |
2008 |
Falu Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-14 12:22:49 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|