Ohjelma Vantaan Pärskeet
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Myyrmäki |
Järjestäjä: |
Vanders |
|
|
Allas: |
25m |
|
syys 4, 2021 to syys 4, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 and younger |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
299 |
|
Oleg Vladimirov |
|
Uimaseura Helsinki |
|
1:35.27 |
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
2 |
237 |
|
Valtteri Vaahtola |
|
Vanders |
|
1:47.88 |
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
13-14 years |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
36 |
|
Carl-Victor Nykvist |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
1:07.73 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
11 |
|
Otso Heikkinen |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:14.31 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
73 |
|
Pravin Perasath |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:15.46 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
289 |
|
Niklas Ugolnikov |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:20.98 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
188 |
|
Leo Nieminen |
2007 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:28.35 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
25 |
|
Patrik Ventus |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
1:29.65 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
246 |
|
Jere Pasanen |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:33.22 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
103 |
|
Atte Malinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:33.38 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
229 |
|
Joel Wahlman |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:34.97 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
14 |
|
Niilo Kommeri |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:38.62 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
87 |
|
Matias Jääskeläinen |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:40.68 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
186 |
|
Ville Tolppala |
2007 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:46.41 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
109 |
|
Thomas Brutel |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:46.65 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
34 |
|
Eskil Ehnholm |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15-16 years |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
222 |
|
Antti Musikka |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:09.08 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
172 |
|
Anton Kettunen |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:13.11 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Lasse Niemi |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:25.96 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
10 |
|
Aatto Korhonen |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:36.80 |
|
|
|
|
|
|
|
17 and older |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
220 |
|
Erik Nurmi |
2001 |
Vanders |
FIN |
1:00.24 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
95 |
|
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.62 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
317 |
|
Jesper Lietzén |
2002 |
Turun Urheiluliitto |
FIN |
1:03.66 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
168 |
|
Juha Kollin |
1993 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:04.25 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
182 |
|
Arttu Valonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:10.77 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
174 |
|
Heikki Väkeväinen |
2002 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:12.42 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
311 |
|
Alexander Nyman |
2004 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:14.22 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
69 |
|
Aleksi Rissanen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:18.92 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
217 |
|
Kim Ohtonen |
1966 |
Speedo Masters Finland |
FIN |
1:19.98 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
93 |
|
Eemil Kylmä |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
03-09-2021 18.32.33 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Vanders |
|
|
|
|