Program för Jöns Svanbergsimmet 25m 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 11/9 kl. 9.00 (insim 8.00-8.50)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Jöns Svanbergsimmet 25m 2021
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 11 sep 2021 till den 12 sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Flickor
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
3 |
|
Ebba Eriksson |
2009 |
NORRTÄLJE |
3:59.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
291 |
4 |
|
Audrey Glavas |
2008 |
ÖSMO SS |
3:32.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
351 |
5 |
|
Lova Hjort |
2007 |
SS04 |
3:33.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Flickor |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
2 |
|
Emelie Törnquist |
2008 |
UPSALA S |
3:28.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
3 |
|
Emmy Hällkvist |
2008 |
TÄBY SIM |
3:25.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
270 |
4 |
|
Lovisa Burström |
2008 |
VÄSBY SS |
3:17.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
5 |
|
Elisha Cloudy Weerasinghe |
2006 |
HEDEMORA |
3:19.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 |
6 |
|
Freja Vesterlund |
2006 |
ÖSMO SS |
3:25.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
7 |
|
Nelly Widmark |
2008 |
UPSALA S |
3:28.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Flickor |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
349 |
1 |
|
Sofia Bäckström |
2004 |
SS04 |
3:14.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
2 |
|
Edith Lindhagen |
2004 |
UPSALA S |
3:11.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
3 |
|
Elin Bohman |
2009 |
UPSALA S |
3:09.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
294 |
4 |
|
Lina Thunvall |
2008 |
ÖSMO SS |
3:08.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
254 |
5 |
|
Cornelia Orheden |
2008 |
VÄSBY SS |
3:08.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
6 |
|
Emma Alsén |
2007 |
TÄBY SIM |
3:10.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
7 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
TÄBY SIM |
3:11.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
8 |
|
Rose Li |
2006 |
TÄBY SIM |
3:14.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Flickor |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 |
1 |
|
Fiona Karlsson |
2004 |
ÖSMO SS |
3:05.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
336 |
2 |
|
Sofia Voigt |
2003 |
SS04 |
2:53.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
3 |
|
Linnea Sjöberg |
2006 |
HÄRNÖSAND |
2:48.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
4 |
|
Ebba Hann |
2004 |
SK ÄGIR |
2:37.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
5 |
|
Lovisa Laine |
2005 |
ESKILSTUNA |
2:38.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
6 |
|
Alva Marhold |
2007 |
UPSALA S |
2:52.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
308 |
7 |
|
Arwen Wikström |
2006 |
SK ÄGIR |
3:04.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
260 |
8 |
|
Tilda Flodin |
2007 |
VÄSBY SS |
3:05.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-11 08:10:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
|
|
|
|