2024-04-20   03:55:34
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för ARENA USO 2021

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 - Lördag

Document
Heatlista
ARENA USO 2021
Plats: Walkesborgsbadet Arrangör: Föreningen Uddevalla Sim
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 4 sep 2021 till den 5 sep 2021
Gren 6, 50m Frisim Damer
Final 1 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:07
Anm tid
Start ca:
185 1 Fatima Atac 2009 TROLLHÄTTA
49 2 Isabelle Tjell 2011 GÖTEBORG
182 3 Louna Maldaon 2008 TROLLHÄTTA
178 4 Noelle Nyman 2010 TROLLHÄTTA 44.96
172 5 Molly Markusson 2010 TROLLHÄTTA 48.40
181 6 Jasmin Simonovic 2011 TROLLHÄTTA
186 7 Hatice Atac 2010 TROLLHÄTTA
8
Gren 6, 50m Frisim Damer Final 2 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:09
169 1 Elvira Wennersten 2008 TROLLHÄTTA 41.89 L
171 2 Molly Andersson 2009 TROLLHÄTTA 39.81 L
195 3 Tea Lindberg 2008 VÄNERSBORG 38.33
52 4 Sophie Blomqvist 2008 GÖTEBORG 37.12 L
268 5 Diba Mobini 2006 GÖTEBORG 37.65
51 6 Julia-Hollie Granat 2008 GÖTEBORG 38.56
98 7 Lily Svanström 2008 KUNGÄLV 41.13
103 8 Caroline Jönsson 2008 KUNGÄLV 43.27
Gren 6, 50m Frisim Damer Final 3 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:10
196 1 Linnea  Edström 2008 VÄNERSBORG 36.89
175 2 Amanda Lindstrand 2008 TROLLHÄTTA 36.20 L
105 3 Felicia Haugland 2007 KUNGÄLV 34.88 L
156 4 Regina Zana 2010 TROLLHÄTTA 34.40 L
48 5 Isabelle Keen 2008 GÖTEBORG 34.59 L
167 6 Julia Olsson 2006 TROLLHÄTTA 35.71
170 7 Maja Dalek 2008 TROLLHÄTTA 36.47 L
50 8 Julia Blomqvist 2008 GÖTEBORG 37.08 L
Gren 6, 50m Frisim Damer Final 4 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:11
239 1 Elma Irewährn 2009 UDDEVALLA 33.87
243 2 Malin Östblom 2007 UDDEVALLA 33.12 L
100 3 Cornelia Köpman 2008 KUNGÄLV 32.95
34 4 Kerstin Saalman 2008 GÖTEBORG 32.20
44 5 Tyra Fredlund 2007 GÖTEBORG 32.54 L
168 6 Ruslana Hasselberg 2004 TROLLHÄTTA 33.11
96 7 Tilja Wennesjö 2007 KUNGSBACKA 33.80
246 8 Tilda Sahlsten 2009 UDDEVALLA 34.25
Gren 6, 50m Frisim Damer Final 5 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:13
Anm tid
Start ca:
128 1 Alice Wickberg 2007 S02 32.07 L
42 2 Sofia Tikotska 2007 GÖTEBORG 31.67 L
119 3 Lilly Axelsson 2006 LIDKÖPING 31.29
155 4 Szofia Zana 2008 TROLLHÄTTA 31.17 L
37 5 Elin Johannesson 2007 GÖTEBORG 31.19 L
148 6 Thea Runnestad 2003 S02 31.44
101 7 Louise Ottosson 2005 KUNGÄLV 31.91
237 8 Alva Dittmer 2007 UDDEVALLA 32.08 L
Gren 6, 50m Frisim Damer Final 6 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:14
110 1 Ida Osterman 2007 KUNGÄLV 30.89 L
163 2 Elsa Olofsson 2004 TROLLHÄTTA 30.31
40 3 Livia Ek 2007 GÖTEBORG 30.10
131 4 Ella Holmqvist 2005 S02 29.59
154 5 Izabella Thompson 2003 TROLLHÄTTA 29.64
117 6 Clara Westh 2004 LIDKÖPING 30.16
227 7 Felicia Svan 2003 UDDEVALLA 30.73
114 8 Matilda Magnusson 2005 KUNGÄLV 31.10 L
Gren 6, 50m Frisim Damer Final 7 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:15
115 1 Klara Torén 2006 LIDKÖPING 29.26
152 2 Louise Ahlstedt 2008 S02 29.11 L
23 3 Olivia Thonander 2005 GÖTEBORG 29.03
162 4 Emma Jobe 2003 TROLLHÄTTA 28.83
20 5 Viola Berlin 2002 GÖTEBORG 28.93
30 6 Frida Skåring 2002 GÖTEBORG 29.07
223 7 Moa Rödin 2004 UDDEVALLA 29.20
231 8 Nora Eriksson 2005 UDDEVALLA 29.55
Gren 6, 50m Frisim Damer Final 8 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:17
133 1 Elsa Dittmer 2005 S02 28.69
222 2 Marit Cuperus 2002 UDDEVALLA 28.47
153 3 Clara Sandberg 2004 SK 1970 27.51
14 4 Sofia Åstedt 2003 ELFSBORG 25.47
6 5 Thilda Häll 2005 ELFSBORG 27.03
21 6 Linnea Högstedt 2004 GÖTEBORG 28.14
28 7 Saga Johannesson 2005 GÖTEBORG 28.57
225 8 Emma Hejdengård 2006 UDDEVALLA 28.70
2021-09-03 17:08:20 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Föreningen Uddevalla Sim

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner