Ohjelma Aluekilpailu Espoo
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Espoonlahti |
Järjestäjä: |
Cetus |
|
|
Allas: |
50m |
|
heinä 2, 2021 to heinä 4, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
200m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
|
Wilma Sundt |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:41.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
296 |
|
Ellen Kettunen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:50.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100 |
|
Venla Almira |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
2:52.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
15 |
|
Ariel Julienne Jämsen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:53.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
16 |
|
Sanni Räty |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:55.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
156 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:57.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
85 |
|
IIda Tawast |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
2:59.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
269 |
|
Ronja Kero |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:59.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
300 |
|
Iiris Soilevaara |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:01.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
73 |
|
Anita Mäkinen |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
3:05.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
272 |
|
Sira Katavisto |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
3:09.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
154 |
|
Eine Idman |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:13.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
145 |
|
Anna Ryhänen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:14.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
308 |
|
Sandra Sofia Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:15.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
279 |
|
Emma Silvonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
3:17.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
246 |
|
Anni Kahlos |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
3:18.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
131 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:18.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
142 |
|
Ida Paaskoski |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:21.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
333 |
|
Sonja Aho |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:23.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
158 |
|
Iiris Myllymäki |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:24.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
150 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:25.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
307 |
|
Emma Nissinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:29.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
341 |
|
Sanni Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:36.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
340 |
|
Iina Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:44.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
306 |
|
Pinja Kotakoski |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:45.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
258 |
|
Susanna Halme |
1996 |
ORCA Helsinki |
FIN |
3:50.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
38 |
|
Aurora Pimenoff |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
3:50.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
80 |
|
Felicia Sievinen |
2008 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
330 |
|
Alicia Gültekin |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
183 |
|
Alisa Nyman |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
151 |
|
Lotta Martikainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
346 |
|
Kristina Lindroos |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-07-2021 11.51.41 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Cetus Espoo |
|
|
|
|