2024-07-22   06:25:32
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Aluekilpailu Oulu

Below are all entry- and startlists shown by session.

Jakso 1

Document
Osallistujaluettelo
Aluekilpalut
Paikka: Raksilan Uimahalli Järjestäjä: Oulun Uinti
Allas: 50m heinä 2, 2021 to heinä 4, 2021
2 200m Sekauinti Miehet
11 vuotiaat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 171 Emil Peuhkuri Oulun Uinti 1906
2010 FIN
2 170 Eelis Illikainen Oulun Uinti 1906
2010 FIN
12 vuotiaat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 242 Reetu Jauhojärvi 2009 Swimming Club Rovaniemi FIN 3:12.09
2 211 Veikka Palo 2009 Kempeleen Pyrintö FIN 3:17.38
3 144 Aaron Rantsi 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 3:17.96
4 182 Daniel Pulli 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 3:35.03
5 9 Iikka Kepanen 2009 Kajaanin Uimaseura FIN 3:39.25
6 10 Joonas Karppinen 2009 Kajaanin Uimaseura FIN 3:48.09
13 vuotiaat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 66 Jeriko Helanen 2008 Oulun Lohet FIN 2:26.45
2 152 Nikita Maximov 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 2:41.00
3 41 Ahti Kotila 2008 Oulun Lohet FIN 2:53.54
4 49 Simon Hiltunen 2008 Oulun Lohet FIN 2:55.79
5 158 Oskari Matilainen 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 2:58.94
6 129 Tiitus Nygård 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 3:01.75
7 217 Julius Hilli 2008 Kempeleen Pyrintö FIN 3:06.08
8 155 Luka Walter 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 3:16.92
9 54 Oliver Rannanpää 2008 Oulun Lohet FIN 3:25.42
14 vuotiaat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 121 Leevi Väyrynen 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 2:20.76
2 2 Tuukka Orre 2007 Kajaanin Uimaseura FIN 2:37.01
3 210 Veeti Palo 2007 Kempeleen Pyrintö FIN 2:43.46
4 131 Joonas Keränen 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 2:48.91
5 56 Olli Henriksson 2007 Oulun Lohet FIN 2:51.05
6 4 Oskari Hakkarainen 2007 Kajaanin Uimaseura FIN 2:52.78
7 125 Niko Kumpulainen 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 2:53.19
8 21 Nooa Kaunisto 2007 Kemin Uimaseura FIN 2:53.26
9 206 Tuomo Strömmer 2007 Kempeleen Pyrintö FIN 2:53.67
10 55 Alexey Savelyev 2007 Oulun Lohet FIN 2:54.30
11 135 Artem Teryaev 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 3:09.38
12 119 Shengzhe Yin 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 3:09.66
15 vuotiaat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 20 Miko Saukkonen 2006 Kemin Uimaseura FIN 2:37.21
2 134 Miika Suorsa 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 2:40.99
3 162 Onni Tarkiainen 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 2:45.79
4 225 Valtteri Kotijärvi 2006 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 2:53.10
16 vuotiaat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 105 Lauri Siurua 2005 Oulun Uinti 1906 FIN 2:38.54
2 112 Erblin Latifi 2005 Oulun Uinti 1906 FIN 2:39.34
17 ja vanhemmat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 31 Mikael Ryynänen 2003 Oulun Lohet FIN 2:26.70
03-07-2021 13:29:28 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner