Program för Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2, lördag em, startkl 15:30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 dec 2021 till den 5 dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Ryggsim Damer
|
Final 13 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
388 |
0 |
|
Rut Kämblad |
2008 |
ÖSA |
1:22.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
381 |
1 |
|
Ronja Lindqvist |
2008 |
ÖSA |
1:21.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
322 |
2 |
|
Annahita Kamkar |
2008 |
UPSALA S |
1:20.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
525 |
3 |
|
Karin Lepschi |
2008 |
STRÄNGNÄS |
1:19.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
324 |
4 |
|
Iris Thorngren |
2008 |
UPSALA S |
1:14.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
437 |
5 |
|
Alva Lindberg |
2008 |
ÖSMO SS |
1:17.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
6 |
|
Isabelle Marek |
2008 |
ESKILSTUNA |
1:20.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
505 |
7 |
|
Frida Nielsen |
2008 |
UDDEVALLA |
1:20.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
476 |
8 |
|
Martha Hammes |
2008 |
SS04 |
1:21.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
9 |
|
Tilda Lindqvist |
2008 |
ESKILSTUNA |
1:22.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Ryggsim Damer |
Final 14-15 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
0 |
|
Agnes Gustafsson |
2007 |
ESKILSTUNA |
1:16.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
1 |
|
Moa Nordström |
2007 |
SALA SS |
1:14.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
447 |
2 |
|
Emilia Lingman |
2006 |
SS04 |
1:13.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
3 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
TÄBY SIM |
1:11.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
4 |
|
Julia Ottosson |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:10.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
498 |
5 |
|
Emma Hejdengård |
2006 |
UDDEVALLA |
1:11.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
396 |
6 |
|
Meja Wernersson |
2007 |
ÖSA |
1:13.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
7 |
|
Alice Roos |
2007 |
ESKILSTUNA |
1:13.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
8 |
|
Ebba Mattisson |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:16.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
318 |
9 |
|
Ebba Lundqvist |
2007 |
UPSALA S |
1:17.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Ryggsim Damer |
Final 16 och äldre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
0 |
|
Lollobelle Nordström-Renlund |
2005 |
BOTK-RÖNN |
1:15.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
1 |
|
Linnea Andersson |
2003 |
SK 1970 |
1:10.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
249 |
2 |
|
Agnes Gustavsson |
2005 |
TÄBY SIM |
1:09.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
352 |
3 |
|
Hanna Degerlund |
2004 |
VÄSTERÅS |
1:08.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
383 |
4 |
|
Magdalena Hagsten Skarda |
2003 |
ÖSA |
1:05.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
5 |
|
My Larsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:07.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
6 |
|
Alva Abrahamsson |
2004 |
ESKILSTUNA |
1:09.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
339 |
7 |
|
Sarah von der Burg |
2004 |
VÄSTERÅS |
1:10.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
337 |
8 |
|
Julia Holmberg |
2002 |
VÄSTERÅS |
1:10.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
9 |
|
Linneá Therus |
2005 |
KARLSKO SF |
1:16.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-04 13:11:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|