2021-09-27   06:24:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Aluekilpailu Turku

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

Document
Osallistujaluettelo
Aluekilpailut Turku
Paikka: Impivaaran uimahalli Järjestäjä:
Allas: 50m kesä 18, 2021 to kesä 20, 2021
3 50m Perhosuinti Naiset
Sponsor: DFDS
10 vuotiaat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 96 Martta Kivelä 2011 Salon Uimarit FIN 47.72 S
2 328 Ella Ääri 2011 Uimaseura Kaarina FIN 48.06 S
3 99 Heta Lesonen 2011 Salon Uimarit FIN 1:10.23 S
4 294 Lotta Kunttu 2011 Aurajoen Uinti Ry FIN
5 310 Sara Walve 2011 Aurajoen Uinti Ry FIN
11 vuotiaat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 157 Helmi Rantala 2010 Åbo Simklubb FIN 42.49
2 104 Alisa Karttunen 2010 Salon Uimarit FIN 44.75 S
3 337 Pihla Kapanen 2010 Uimaseura Kaarina FIN 45.16 S
4 31 Renja Koskela 2010 Raision Urheilijat FIN 45.88 S
5 304 Aino-Ilona Lehtonen 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 46.13
6 285 Inkeri Rinnola 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 46.63
7 155 Viola Tojander 2010 Åbo Simklubb FIN 46.68
8 284 Anna Liljeberg 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 48.37
9 166 Emmi Pekanheimo 2010 Åbo Simklubb FIN 48.44
10 289 Nea Pippola 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 48.94
11 184 Elsa Engström 2010 Åbo Simklubb FIN 49.25
12 170 Aava Salmiosalo 2010 Åbo Simklubb FIN 51.37
13 281 Sofia Ahvas 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 51.85
14 167 Kiira Rantanen 2010 Åbo Simklubb FIN 57.35
15 101 Janina Hyvönen 2010 Salon Uimarit FIN 1:01.00 S
16 29 Siiri Kinos 2010 Raision Urheilijat FIN 1:03.34 S
17 182 Maya Bergström 2010 Åbo Simklubb FIN
18 308 Iina Raitaluoma 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN
12 vuotiaat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 27 Matilda Karvonen 2009 Raision Urheilijat FIN 34.66 S
2 240 Sofia Danska 2009 Aurajoen Uinti Ry FIN 36.69 S
3 269 Elsa Constable 2009 Aurajoen Uinti Ry FIN 37.02
4 153 Lisette Schaper 2009 Åbo Simklubb FIN 38.19
5 271 Amelie Halkosaari 2009 Aurajoen Uinti Ry FIN 39.28 S
6 16 Josefiina Kinos 2009 Raision Urheilijat FIN 39.29 S
7 142 Cecilia Lietzén 2009 Åbo Simklubb FIN 39.64 S
8 291 Alina Niittymäki 2009 Aurajoen Uinti Ry FIN 40.22 S
9 141 Selma Syrjänen 2009 Åbo Simklubb FIN 40.60
10 90 Emma Laaksonen 2009 Salon Uimarit FIN 42.58 S
11 102 Rosa Sjöblom 2009 Salon Uimarit FIN 45.99 S
12 162 Vilma Keski-Korsu 2009 Åbo Simklubb FIN 46.89 S
13 150 Emma Karimäki 2009 Åbo Simklubb FIN 48.35
14 158 Ida sulonen 2009 Åbo Simklubb FIN 57.02
15 303 Peppi Viljanen 2009 Aurajoen Uinti Ry FIN 57.23 S
16 169 Lotta Uusikartano 2009 Åbo Simklubb FIN
17 107 Lilli Toivonen 2009 Salon Uimarit FIN
18 174 Aava Kukko 2009 Åbo Simklubb FIN
13 vuotiaat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 327 Amanda Ruusuvaara 2008 Uimaseura Kaarina FIN 35.72 S
2 270 Veera Knuutila 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 35.79 S
3 274 Lotta Luotola 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 36.98 S
4 12 Iina Pihlaja 2008 Raision Urheilijat FIN 38.85 S
5 84 Ella Lindholm 2008 Salon Uimarit FIN 41.77
6 300 Veera Vilhelma Kiukkonen 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 42.55 S
7 261 Aliisa Kunttu 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 48.34 S
14 vuotiaat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 8 Tuuli Peltola 2007 Raision Urheilijat FIN 30.87 S
2 123 Aino Laine 2007 Åbo Simklubb FIN 32.66 S
3 85 Saima Peltonen 2007 Salon Uimarit FIN 32.68 S
4 256 Miisa Järvinen 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 32.86
5 257 Minea Kumlander 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 33.37
6 258 Nella Imponen 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 33.71 S
7 255 Roosa Junnila 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 35.08 S
8 81 Aurora Änäkkälä 2007 Salon Uimarit FIN 35.66 S
9 164 Liia Kivi 2007 Åbo Simklubb FIN 39.87
10 151 Venla Rauta 2007 Åbo Simklubb FIN 42.09
11 260 Yasemin Yilmaz 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 44.96 S
15 vuotiaat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 6 Rita Heinonen 2006 Raision Urheilijat FIN 32.60 S
2 280 Sara Elomäki 2006 Aurajoen Uinti Ry FIN 33.15
3 124 Wilma Turpeinen 2006 Åbo Simklubb FIN 34.04 S
4 79 Essi Pyykkö 2006 Salon Uimarit FIN 35.03 S
5 236 Ronja Vilska 2006 Aurajoen Uinti Ry FIN 35.43
6 130 Emilia Johanna Pakkanen 2006 Åbo Simklubb FIN 35.58
7 341 Alina Vanhatalo 2006 Uimaseura Kaarina FIN 38.34 S JÄL
8 134 Elsa Koskinen 2006 Åbo Simklubb FIN 41.74 S
16 ja vanhemmat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 117 Alisa Ponomareva 1991 Åbo Simklubb FIN 29.17
2 118 Iris Hanski 2003 Åbo Simklubb FIN 30.68
3 11 Sabina Rakhimova 2005 Raision Urheilijat FIN 30.97 S
4 120 Hilda Helo 2003 Åbo Simklubb FIN 31.14
5 251 Laura Kinnunen 2002 Aurajoen Uinti Ry FIN 38.16
18-06-2021 10.36.06 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner