2021-09-27   07:12:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Aluekilpailu Turku

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

Document
Lähtölista
Aluekilpailut Turku
Paikka: Impivaaran uimahalli Järjestäjä:
Allas: 50m kesä 18, 2021 to kesä 20, 2021
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet
Final 1 (6)
Sponsori: Viking Line
ID
Rata
Nimi
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.57
1
2
25 3 Eero Carne 2009 RaisU
175 4 Alex Ailio 2009 ÅSK
330 5 Max Kulmala 2008 UiKaa
283 6 Wili Sauhula 2010 AUi
7
8
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet Final 2 (6)
ID
Rata
Nimi
Seura
Ilm.Aika
Startti:
12.00
286 1 Thanh Kiet Lam 2008 AUi 3:44.08
329 2 Eetu Ääri 2010 UiKaa 3:36.91 S
152 3 Matias Rauhala 2008 ÅSK 3:27.40
87 4 Eemeli Havia 2010 SalU 3:26.71 S
159 5 Roope Rantanen 2008 ÅSK 3:27.27
181 6 Leevi Suna 2008 ÅSK 3:34.73
273 7 Veikka-Eemil Lehtonen 2008 AUi 3:38.42 S
335 8 Veikko Mikander 2009 UiKaa 3:46.90 S
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet Final 3 (6)
ID
Rata
Nimi
Seura
Ilm.Aika
Startti:
12.05
103 1 Matti Nurminen 2009 SalU 3:25.80 S
226 2 Leevi Saarinen 2006 Ui-Va 3:21.25 S
165 3 Lauri Seppälä 2010 ÅSK 3:17.76
288 4 Jan Virransuo 2008 AUi 3:11.16 S
92 5 Santeri Alanto 2008 SalU 3:12.83 S
277 6 Wille Vantala 2009 AUi 3:19.22 S
331 7 Topi Heinonen 2008 UiKaa 3:23.50 S
88 8 Vilho Haikonen 2009 SalU 3:25.95 S
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet Final 4 (6)
ID
Rata
Nimi
Seura
12.09
Ilm.Aika
Startti:
28 1 Thomas Salonen 2009 RaisU 3:06.66 S
276 2 Robert Pukki 2007 AUi 3:00.10 S
244 3 Romeo Manner 2008 AUi 2:58.61
266 4 Oiva Saarinen 2008 AUi 2:57.00 S
146 5 Niklas Honkanen 2008 ÅSK 2:57.99
145 6 Amos Korin 2008 ÅSK 2:58.72
21 7 Patric Meriholvi 2007 RaisU 3:00.51 S
147 8 Milo Kallio 2008 ÅSK 3:09.96
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet Final 5 (6)
ID
Rata
Nimi
Seura
Ilm.Aika
Startti:
12.13
232 1 Einari Palmu 2004 AUi 2:54.14
249 2 Romeo Maranzani 2006 AUi 2:45.09 S
13 3 Roope Käär 2007 RaisU 2:42.37 S
80 4 Kaapo Tuomainen 2008 SalU 2:37.03 S
246 5 ivan kovalchuk 2005 AUi 2:41.53 S
128 6 Frans Sandblom 2006 ÅSK 2:42.98 S
242 7 Alvar Kankare 2007 AUi 2:47.04 S
19 8 Mikael Kynkäänniemi 2008 RaisU 2:56.55 S
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet Final 6 (6)
ID
Rata
Nimi
Seura
Ilm.Aika
Startti:
12.17
262 1 Nardi Orenshtein 2005 AUi 2:32.21 S
137 2 Santeri Holmberg 2006 ÅSK 2:27.69
234 3 Luka Laaksonen 2005 AUi 2:23.40 S
2 4 Elias Kuusisto 1999 TuUL 2:09.19 S
239 5 Joonatan Davie 2006 AUi 2:21.82 S
235 6 Lauri-Pekka Pakomäki 2006 AUi 2:26.75 S
14 7 Roope Koskela 2007 RaisU 2:30.06 S
127 8 Aarni Linderborg 2005 ÅSK 2:35.10
18-06-2021 10.39.35 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner