Startliste for Vest Børne Medley
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 16
|
Stævne navn |
Vest Børn Medley |
|
Udskriftsdato |
20 juni 2021 |
|
|
Stævne by |
Haderslev |
|
Udskriftstidspunkt |
08:04 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & Haderslev Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
19 juni 2021 |
|
|
|
|
Løb 16, 200m Medley Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
57 |
1 |
Merle Marie Pape |
2009 |
0906AH |
AGF |
|
25m |
3:34.77 |
79 |
2 |
Amanda Pedersen |
2009 |
0986AG |
THISTED |
|
25m |
3:32.18 |
22 |
3 |
Frida Steen Mühring |
2009 |
0938AA |
NYBORG |
|
25m |
3:28.04 |
3 |
4 |
Lærke Pilgaard Johansson |
2009 |
0924AE |
SILKEBORG |
|
25m |
3:30.47 |
38 |
5 |
Freya Jensen |
2009 |
0914AJ |
HERNING |
|
25m |
3:32.53 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
35 |
1 |
Sofia Cecilia Dam Lisby |
2009 |
0908BC |
HORSENS |
|
25m |
3:26.86 |
34 |
2 |
Freya Magnussen |
2009 |
0924BA |
HORSENS |
|
25m |
3:24.40 |
32 |
3 |
Vigga Rasmussen |
2009 |
0984AG |
HORSENS |
|
25m |
3:21.48 |
6 |
4 |
Anna Friis Stenholt |
2009 |
0926AH |
SILKEBORG |
|
25m |
3:24.35 |
80 |
5 |
Alberte Knudsen |
2009 |
0944AB |
VEJLE |
|
25m |
3:25.44 |
21 |
6 |
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
0964AI |
ODDER |
|
25m |
3:27.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
30 |
1 |
Andrea Grøndal |
2009 |
0994AG |
HORSENS |
|
25m |
3:20.86 |
28 |
2 |
Alberte Raunskov |
2009 |
0914AD |
KOLDING |
|
25m |
3:18.68 |
77 |
3 |
Johanne Øland Frøkjær |
2009 |
0996AG |
THISTED |
|
25m |
3:16.22 |
84 |
4 |
Idun Kjeldsmark Gregersen |
2009 |
0924AB |
VEJLE |
|
25m |
3:16.71 |
5 |
5 |
Maja Juul Hansen |
2009 |
0962AJ |
SILKEBORG |
|
25m |
3:18.68 |
54 |
6 |
Astrid Martinez Vestergaard |
2009 |
0902AG |
AGF |
|
25m |
3:21.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
81 |
1 |
Asta-Marie Rasmussen |
2009 |
0964AA |
VEJLE |
|
25m |
3:14.53 |
85 |
2 |
Isabel Qvist Jensen |
2009 |
0996AC |
VEJLE |
|
25m |
3:11.25 |
15 |
3 |
Astrid Dindler |
2009 |
0988AD |
ODDER |
|
25m |
3:08.71 |
65 |
4 |
Ida Gjelstrup |
2009 |
0922AC |
AALBORG |
|
25m |
3:09.21 |
76 |
5 |
Karoline Sander Andersen |
2009 |
0966AC |
THISTED |
|
25m |
3:12.28 |
58 |
6 |
Nova V. Støy Toftegaard |
2009 |
0936AH |
AGF |
|
25m |
3:15.12 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
27 |
1 |
Laura Winum Andersen |
2009 |
0934AC |
LYSENG |
|
25m |
3:05.27 |
63 |
2 |
Clara Nielsen |
2009 |
0962AD |
AALBORG |
|
25m |
3:01.50 |
88 |
3 |
Cecilie Kehlet |
2009 |
0932AF |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
2:52.19 |
2 |
4 |
Frida V. Nierop-Andersen |
2009 |
0902AD |
SILKEBORG |
|
25m |
3:00.27 |
60 |
5 |
Ema Ilic |
2009 |
0932AC |
AALBORG |
|
25m |
3:05.26 |
16 |
6 |
Astrid V. Petersen |
2009 |
0908AC |
ODDER |
|
25m |
3:07.77 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
20 juni 2021 |
Licens til Haderslev Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:04 |
|