Startliste for Time Trial Ultimate
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
50m Perhosuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
169 |
|
Eelis Hakulinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
57.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
159 |
|
Axel Paananen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
85 |
|
Kalle Kemppainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
213 |
|
Radheya Pala |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
203 |
|
Oliver Jalo |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
199 |
|
Ville Tressel |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50m Perhosuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
185 |
|
Ella Åström |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
184 |
|
Aino Salminen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
194 |
|
MAISA PAANANEN |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
183 |
|
Emma Marttila |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
200 |
|
Dorotea Bjelicic |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
181 |
|
Aada Taipale |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
195 |
|
Emma Haapajärvi |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
180 |
|
Erin Liikkanen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
169 |
|
Eelis Hakulinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
48.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
127 |
|
Miikka Laitinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
50.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
209 |
|
Eero Hiekkanen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
190 |
|
Oskari Mökkönen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
159 |
|
Axel Paananen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
54.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
182 |
|
Jaro Pyrhönen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
54.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
196 |
|
Rasmus Lönnqvist |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
160 |
|
Ahti Tuomainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
207 |
|
Rasmus Leppävuori |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:02.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
201 |
|
Leo Aarnio |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
205 |
|
Felix Oksa |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
214 |
|
Ashvath Sangwan |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
181 |
|
Aada Taipale |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
194 |
|
MAISA PAANANEN |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
195 |
|
Emma Haapajärvi |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
206 |
|
Jenni Korhola |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
55.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
198 |
|
Ellen Hämäläinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
208 |
|
Helmi Degerlund |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:02.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
204 |
|
Aino Marttila |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
215 |
|
Swaksha Balajee |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
209 |
|
Eero Hiekkanen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
57.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
182 |
|
Jaro Pyrhönen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
160 |
|
Ahti Tuomainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
127 |
|
Miikka Laitinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
207 |
|
Rasmus Leppävuori |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:08.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
85 |
|
Kalle Kemppainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:15.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
196 |
|
Rasmus Lönnqvist |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:22.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
190 |
|
Oskari Mökkönen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
205 |
|
Felix Oksa |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
201 |
|
Leo Aarnio |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
213 |
|
Radheya Pala |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
203 |
|
Oliver Jalo |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
199 |
|
Ville Tressel |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
214 |
|
Ashvath Sangwan |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
50m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
184 |
|
Aino Salminen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
180 |
|
Erin Liikkanen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
185 |
|
Ella Åström |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
183 |
|
Emma Marttila |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:08.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
206 |
|
Jenni Korhola |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:08.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
204 |
|
Aino Marttila |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
200 |
|
Dorotea Bjelicic |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
215 |
|
Swaksha Balajee |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
198 |
|
Ellen Hämäläinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
209 |
|
Eero Hiekkanen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
40.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
203 |
|
Oliver Jalo |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.79 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
85 |
|
Kalle Kemppainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
159 |
|
Axel Paananen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
169 |
|
Eelis Hakulinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
127 |
|
Miikka Laitinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
199 |
|
Ville Tressel |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
160 |
|
Ahti Tuomainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
44.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
182 |
|
Jaro Pyrhönen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
190 |
|
Oskari Mökkönen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
47.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
196 |
|
Rasmus Lönnqvist |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
54.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
207 |
|
Rasmus Leppävuori |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
55.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
205 |
|
Felix Oksa |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
201 |
|
Leo Aarnio |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
214 |
|
Ashvath Sangwan |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
213 |
|
Radheya Pala |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
184 |
|
Aino Salminen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
40.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
194 |
|
MAISA PAANANEN |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
206 |
|
Jenni Korhola |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
183 |
|
Emma Marttila |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
46.34 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
181 |
|
Aada Taipale |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
47.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
180 |
|
Erin Liikkanen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
49.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
185 |
|
Ella Åström |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
54.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
198 |
|
Ellen Hämäläinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
215 |
|
Swaksha Balajee |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
208 |
|
Helmi Degerlund |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
204 |
|
Aino Marttila |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
200 |
|
Dorotea Bjelicic |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
195 |
|
Emma Haapajärvi |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Perhosuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
133 |
|
Joona Salminen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:26.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Perhosuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
112 |
|
Elle Liikkanen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:27.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
167 |
|
Ylva Holmberg |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:44.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
149 |
|
Kristina Lindroos |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:58.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
166 |
|
Taavi Tedresaar |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:43.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
172 |
|
Alvar Rintamäki |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:44.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
189 |
|
Daniel Gültekin |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:51.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
164 |
|
Inokentij Kucharev |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
83 |
|
Neela Juvonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
110 |
|
Raakel Rihte |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:32.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
146 |
|
Venny Snellman |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:38.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
178 |
|
Aino Pirkkalainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:38.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
171 |
|
Sofia Lausala |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:49.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
202 |
|
Sofia Lam |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:51.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
125 |
|
Anya Merilä |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
154 |
|
Isabel Oravainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
103 |
|
Atte Malinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:36.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
187 |
|
firat burak böke |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:48.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
109 |
|
Artemiy Andreev |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:50.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
113 |
|
Joonas Walldén |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:52.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
161 |
|
Moritz Kull |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:53.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
96 |
|
Eino Välimäki |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:58.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
174 |
|
Onni Österberg |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
210 |
|
Julius Mäntylä |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
134 |
|
Sonja Aho |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
92 |
|
Vilma Päivärinta |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:32.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
99 |
|
Luisa Sofia Zurban |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:37.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
135 |
|
Luna Lauhava-Kääriäinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:37.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
115 |
|
Nelly Åström |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:39.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
118 |
|
Leonie Hildén |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:39.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
148 |
|
Shreshta Balajee |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:39.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
175 |
|
Kira Kekäle |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:40.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
82 |
|
Elsa Mänttäri |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:43.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
121 |
|
Elsa Idman |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:45.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
107 |
|
Keneli Marybel Maranik |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:47.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
158 |
|
Seera Jartti |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:51.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
116 |
|
Kaisli Ruha |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:51.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
129 |
|
Jade Vanhala |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:54.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
145 |
|
Johanna Juntunen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:56.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
162 |
|
Lila Eskola |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:03.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
186 |
|
Frida Viinikainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:06.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
163 |
|
Emelia Jormanainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
147 |
|
Susanna Ilina |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
156 |
|
Helmi Illukka |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
152 |
|
Essi Silvasti |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
144 |
|
Aura Kouri |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
131 |
|
Eerika Miettinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
140 |
|
Paul Pasonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:09.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
84 |
|
Eino Lantto |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
132 |
|
Daniel Kuismin |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:22.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
173 |
|
Wilhelm Rasinmäki |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
172 |
|
Alvar Rintamäki |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
177 |
|
Eelis Nyholm |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
137 |
|
Ilkka Rantanen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:31.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
157 |
|
Noa Kojonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:33.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
189 |
|
Daniel Gültekin |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:35.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
124 |
|
AHAN KOMALI |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:37.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
212 |
|
Veikka Savonen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
211 |
|
Kivi Kontinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
134 |
|
Sonja Aho |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
119 |
|
Emma Grönberg |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
102 |
|
Isabel Meriläinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:21.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
111 |
|
Aada Tuononen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:23.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
193 |
|
Venla Heikkinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:23.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
188 |
|
Matilda Wuorio |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:24.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
176 |
|
Ellen Marjamaa |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:24.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
186 |
|
Frida Viinikainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
191 |
|
Kia Kallio |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:32.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
138 |
|
Anna Pohjosenperä |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:32.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
200m Perhosuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
135 |
|
Luna Lauhava-Kääriäinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
148 |
|
Shreshta Balajee |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
171 |
|
Sofia Lausala |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
200m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
146 |
|
Venny Snellman |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
167 |
|
Ylva Holmberg |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
200m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
124 |
|
AHAN KOMALI |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
166 |
|
Taavi Tedresaar |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
187 |
|
firat burak böke |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
200m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
119 |
|
Emma Grönberg |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
102 |
|
Isabel Meriläinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
200m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
133 |
|
Joona Salminen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:48.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
103 |
|
Atte Malinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:58.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
132 |
|
Daniel Kuismin |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:34.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
173 |
|
Wilhelm Rasinmäki |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:16.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
212 |
|
Veikka Savonen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
211 |
|
Kivi Kontinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
164 |
|
Inokentij Kucharev |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
210 |
|
Julius Mäntylä |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
200m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
110 |
|
Raakel Rihte |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:46.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
115 |
|
Nelly Åström |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:46.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
99 |
|
Luisa Sofia Zurban |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:49.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
118 |
|
Leonie Hildén |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:53.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
135 |
|
Luna Lauhava-Kääriäinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:59.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
149 |
|
Kristina Lindroos |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:00.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
83 |
|
Neela Juvonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:08.84 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
167 |
|
Ylva Holmberg |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:10.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
171 |
|
Sofia Lausala |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:12.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
134 |
|
Sonja Aho |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:16.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
175 |
|
Kira Kekäle |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:17.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
148 |
|
Shreshta Balajee |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:24.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
154 |
|
Isabel Oravainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
121 |
|
Elsa Idman |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
152 |
|
Essi Silvasti |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
188 |
|
Matilda Wuorio |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
146 |
|
Venny Snellman |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
200m Sekauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
84 |
|
Eino Lantto |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:17.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
161 |
|
Moritz Kull |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:48.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
113 |
|
Joonas Walldén |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
174 |
|
Onni Österberg |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
157 |
|
Noa Kojonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
109 |
|
Artemiy Andreev |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
96 |
|
Eino Välimäki |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
140 |
|
Paul Pasonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.36 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
200m Sekauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
112 |
|
Elle Liikkanen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:05.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
92 |
|
Vilma Päivärinta |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:08.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
107 |
|
Keneli Marybel Maranik |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:16.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
83 |
|
Neela Juvonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:16.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
175 |
|
Kira Kekäle |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:19.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
111 |
|
Aada Tuononen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:22.65 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
129 |
|
Jade Vanhala |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:30.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
163 |
|
Emelia Jormanainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:43.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
82 |
|
Elsa Mänttäri |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
116 |
|
Kaisli Ruha |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
156 |
|
Helmi Illukka |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
193 |
|
Venla Heikkinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
162 |
|
Lila Eskola |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
158 |
|
Seera Jartti |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
99 |
|
Luisa Sofia Zurban |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
145 |
|
Johanna Juntunen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
178 |
|
Aino Pirkkalainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
131 |
|
Eerika Miettinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
147 |
|
Susanna Ilina |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
202 |
|
Sofia Lam |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.37 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
100m Perhosuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
86 |
|
Roope Liimatainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:16.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
64 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.37 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
100m Perhosuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
91 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:12.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
80 |
|
Saga Linnosaari |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
128 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:24.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
95 |
|
Hilma Mannersalo |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:25.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
120 |
|
Valeriia Timonina |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:31.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
72 |
|
Minni Kovalainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:34.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.37 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
100m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
100 |
|
Boris Minkovski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:01.71 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
2 |
104 |
|
Ilmari Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
58 |
|
Veikko Hautaniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
153 |
|
Artjom Andrejev |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:35.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
106 |
|
Niilo Helkearo |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
117 |
|
Mikael Kulay |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
100m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
87 |
|
Milka Marjakaarto |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:10.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
81 |
|
Ida Paaskoski |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:19.79 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
141 |
|
Iina Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:32.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
142 |
|
Sanni Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:35.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
179 |
|
Alisa Nyman |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:40.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
139 |
|
Sarisha Agarwal |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
100m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
57 |
|
Casper Kettunen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:48.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
143 |
|
Lauri Csere |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
197 |
|
Manan Khalil |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
100m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
101 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:18.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
61 |
|
Sandra Sofia Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:24.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
63 |
|
Ellen Lindell |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
60 |
|
Emma Nissinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
97 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:32.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
126 |
|
Alicia Gültekin |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:33.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
70 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:34.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
44 |
|
Malla Kostiainen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:44.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
59 |
|
Pinja Kotakoski |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:48.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
144 |
|
Aura Kouri |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:01.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
100m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
49 |
|
Mikael Rasinmäki |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:02.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
76 |
|
Aarne Nuutinen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
66 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
114 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
65 |
|
Matti Klümper |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:08.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
90 |
|
Leo Mannonen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:08.69 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
150 |
|
Teemu Lehtinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:09.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
46 |
|
Lenni Nevalainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:11.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
55 |
|
Mikael Suni |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:15.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
105 |
|
Samu Uljas |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:15.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
89 |
|
Tommy Palm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
94 |
|
Adolf Kaisla |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
100m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
108 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:05.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
98 |
|
Eine Idman |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:11.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
42 |
|
Saaga Tuominen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:12.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
74 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:15.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
165 |
|
Erika Lilja |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:15.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
168 |
|
Anjelica Sood |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:26.69 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
400m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
68 |
|
Lenni Syvänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:39.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
73 |
|
Olli Järvenpää |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:42.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
86 |
|
Roope Liimatainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:46.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
105 |
|
Samu Uljas |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:13.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
400m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
87 |
|
Milka Marjakaarto |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:41.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
400m Sekauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
91 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
200m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
104 |
|
Ilmari Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:19.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
58 |
|
Veikko Hautaniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:39.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
89 |
|
Tommy Palm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:53.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
200m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
108 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:33.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
200m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
76 |
|
Aarne Nuutinen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:44.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
90 |
|
Leo Mannonen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:52.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
200m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
100 |
|
Boris Minkovski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:08.11 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
2 |
64 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:21.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
114 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:21.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
88 |
|
Nooa Koskela |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:21.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
200m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
80 |
|
Saga Linnosaari |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:19.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
101 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:20.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
95 |
|
Hilma Mannersalo |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:22.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
70 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:39.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
200m Sekauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
49 |
|
Mikael Rasinmäki |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:35.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
66 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:46.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
58 |
|
Veikko Hautaniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:47.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
65 |
|
Matti Klümper |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:53.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
75 |
|
Anton Eino Mikael Ahonen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:57.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
150 |
|
Teemu Lehtinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:05.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
48 |
|
Joonas Keränen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:06.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
71 |
|
Akseli Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:16.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
46 |
|
Lenni Nevalainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:17.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
55 |
|
Mikael Suni |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:33.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
151 |
|
Alex Stickler |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
106 |
|
Niilo Helkearo |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
153 |
|
Artjom Andrejev |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
57 |
|
Casper Kettunen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
143 |
|
Lauri Csere |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
78 |
|
Henri Koskela |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
105 |
|
Samu Uljas |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
117 |
|
Mikael Kulay |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
200m Sekauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
97 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:56.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
168 |
|
Anjelica Sood |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:56.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
61 |
|
Sandra Sofia Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:01.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
126 |
|
Alicia Gültekin |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:03.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
42 |
|
Saaga Tuominen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:08.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
60 |
|
Emma Nissinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:08.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
74 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:09.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
72 |
|
Minni Kovalainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:11.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
120 |
|
Valeriia Timonina |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:16.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
59 |
|
Pinja Kotakoski |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:39.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
139 |
|
Sarisha Agarwal |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
142 |
|
Sanni Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
141 |
|
Iina Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
50m Perhosuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
66 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
75 |
|
Anton Eino Mikael Ahonen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
197 |
|
Manan Khalil |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50m Perhosuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
80 |
|
Saga Linnosaari |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
63 |
|
Ellen Lindell |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
128 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
81 |
|
Ida Paaskoski |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
42 |
|
Saaga Tuominen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
192 |
|
Isa Kangas |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
179 |
|
Alisa Nyman |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
47.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
155 |
|
Louna Kiuru |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
50m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
104 |
|
Ilmari Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
75 |
|
Anton Eino Mikael Ahonen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
143 |
|
Lauri Csere |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
47.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
94 |
|
Adolf Kaisla |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
57 |
|
Casper Kettunen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
50m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
108 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
155 |
|
Louna Kiuru |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.84 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
50m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
90 |
|
Leo Mannonen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
73 |
|
Olli Järvenpää |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
89 |
|
Tommy Palm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
114 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
117 |
|
Mikael Kulay |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
78 |
|
Henri Koskela |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
50m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
98 |
|
Eine Idman |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
40.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50 |
|
Jade Brelo |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
97 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
70 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
72 |
|
Minni Kovalainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
142 |
|
Sanni Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
47.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
50m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
68 |
|
Lenni Syvänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
151 |
|
Alex Stickler |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
86 |
|
Roope Liimatainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.20 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
71 |
|
Akseli Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
48 |
|
Joonas Keränen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
55 |
|
Mikael Suni |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
153 |
|
Artjom Andrejev |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
106 |
|
Niilo Helkearo |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
94 |
|
Adolf Kaisla |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
50m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
120 |
|
Valeriia Timonina |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
128 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50 |
|
Jade Brelo |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
165 |
|
Erika Lilja |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
141 |
|
Iina Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
139 |
|
Sarisha Agarwal |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.20 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
100m Perhosuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
16 |
|
Mihail Khanoukaev |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
54.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
10 |
|
Otto Sormunen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
20 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
62 |
|
Aarne Laurila |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
30 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:08.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
100m Perhosuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
25 |
|
Annaliina Mänttäri |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:10.20 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
45 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:11.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
100m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
5 |
|
Eetu Alitalo |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
55.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Tuomas Kiviluoma |
1993 |
Cetus Espoo |
FIN |
55.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
37 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
28 |
|
Tomi Silander |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
100m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
36 |
|
Inka Vahtola |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
26 |
|
Jasmin Savonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:10.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
52 |
|
Iisa-Lotta Rantaniitty |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:11.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
7 |
|
Verna Rostedt |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:11.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
53 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:11.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
56 |
|
Helmi Räsänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
216 |
|
Amanda Nilsson |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:16.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
100m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
12 |
|
Tuomas Jokinen |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
17 |
|
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
15 |
|
Verneri Viisanen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
29 |
|
Oskari Repo |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:08.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
100m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
6 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
123 |
|
Emmi Liukko |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:28.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
100m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
4 |
|
Joel Knaapi |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Eetu Alitalo |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
|
Roni Kallström |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.29 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
|
Jari Schwarte |
1990 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
14 |
|
Eemil Kylmä |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
40 |
|
Matias Rasinmäki |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
54.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
35 |
|
Risto Kallström |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
54.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
11 |
|
Eerikki Laitala |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
56.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
34 |
|
Roni Severinkangas |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
57.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
47 |
|
Teo Mattelmäki |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
51 |
|
Ivan Gavrilov |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:00.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
41 |
|
Oskar Westerberg |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
100m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
21 |
|
Laura Kellberg |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
54 |
|
Enna Äyrämöinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:01.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
9 |
|
Annika Toiviainen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:01.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
31 |
|
Laura Kousa |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:02.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
26 |
|
Jasmin Savonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:05.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
67 |
|
Siiri Päivärinta |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:08.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
38 |
|
Ninja Brelo |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
130 |
|
Ida Ekman |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:18.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
400m Sekauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
6 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:59.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
200m Perhosuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
62 |
|
Aarne Laurila |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:36.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
200m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
3 |
|
Roni Kallström |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:01.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
41 |
|
Oskar Westerberg |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:36.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
200m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
21 |
|
Laura Kellberg |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:17.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
31 |
|
Laura Kousa |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:20.65 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
13 |
|
Ida Slöör |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:28.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
122 |
|
Iida Saarikoski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:39.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
200m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
29 |
|
Oskari Repo |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:29.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
200m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
23 |
|
Milla-Lotta Tapanainen |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:44.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
200m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
16 |
|
Mihail Khanoukaev |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:55.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
14 |
|
Eemil Kylmä |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:57.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
20 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:01.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
28 |
|
Tomi Silander |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:06.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
200m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
22 |
|
Aada Rissanen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:07.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
8 |
|
Peppi Siirtola |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:08.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:11.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
79 |
|
Cécilia Richard |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:12.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
32 |
|
Enni Tammilehto |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:13.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
7 |
|
Verna Rostedt |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:22.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
216 |
|
Amanda Nilsson |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:33.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
200m Sekauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
11 |
|
Eerikki Laitala |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:13.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
37 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:18.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
47 |
|
Teo Mattelmäki |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:21.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
30 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:25.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
51 |
|
Ivan Gavrilov |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:36.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
200m Sekauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
54 |
|
Enna Äyrämöinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:34.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
56 |
|
Helmi Räsänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:36.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
45 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:37.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
53 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:37.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
67 |
|
Siiri Päivärinta |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:48.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
50m Perhosuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
17 |
|
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
25.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
34 |
|
Roni Severinkangas |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
40 |
|
Matias Rasinmäki |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
50m Perhosuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
9 |
|
Annika Toiviainen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
25 |
|
Annaliina Mänttäri |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
19 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
33 |
|
Janita Severinkangas |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
38 |
|
Ninja Brelo |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
130 |
|
Ida Ekman |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
50m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
1 |
|
Jari Schwarte |
1990 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
50m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
8 |
|
Peppi Siirtola |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
19 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
26 |
|
Jasmin Savonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
79 |
|
Cécilia Richard |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
123 |
|
Emmi Liukko |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
50m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
12 |
|
Tuomas Jokinen |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Joel Knaapi |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
35 |
|
Risto Kallström |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.12 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
50m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
23 |
|
Milla-Lotta Tapanainen |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
52 |
|
Iisa-Lotta Rantaniitty |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
32 |
|
Enni Tammilehto |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
50m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
14 |
|
Eemil Kylmä |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
23.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
30 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
24.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
11 |
|
Eerikki Laitala |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
25.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
18 |
|
Pyry Kurunsaari |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
51 |
|
Ivan Gavrilov |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
39 |
|
Ilmari Laitala |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
50m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
8 |
|
Peppi Siirtola |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
33 |
|
Janita Severinkangas |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
9 |
|
Annika Toiviainen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
13 |
|
Ida Slöör |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
122 |
|
Iida Saarikoski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 11.56.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|