Ohjelma DM-L og DMJ-L
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Aarhus Svømmestadion |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
50m |
Stævne dato: |
8. jul 2021 to 11. jul 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
100m Brystsvømning Herrer Åben Klasse |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59.17 |
|
|
1998 |
|
Taastrup, Danmark |
08-04-2019 |
|
|
Junior |
1:02.21 |
|
Tobias B. Bjerg |
1998 |
|
Baku, Azerbaijan |
27-06-2015 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
207 |
|
Philip Greve |
1998 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:01.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
60 |
|
Oskar Lindholm |
2001 |
Lyseng IF |
DEN |
1:02.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
211 |
|
Niklas Hedegaard |
1990 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:03.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
279 |
|
Jacob M. Jørgensen |
1997 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:03.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
82 |
|
Asger Væver Hartvig |
2002 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:03.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
382 |
|
Oliver Hallenborg |
2002 |
H2Odense |
DEN |
1:03.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
257 |
|
Lawrence Langley |
2001 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:03.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
186 |
|
Christian Crone |
2001 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:04.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
37 |
|
Frederik Rindshøj |
1999 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:04.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
167 |
|
Frederik Junker Neldeberg |
2000 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:04.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
38 |
|
Joakim Brønnum |
1997 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:04.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
131 |
|
Mikkel Thagaard Jakobsen |
2000 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:05.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
352 |
|
Jacob Christensen |
2002 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:05.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
53 |
|
Oliver Phil Langsted |
1999 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:06.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
241 |
|
Jonas Gaur |
2005 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:06.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
173 |
|
Alexander Marcus Englev |
2004 |
GTI - Greve |
DEN |
1:06.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
220 |
|
Jonas Krammer Knudsen |
2003 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:07.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
86 |
|
Ulrik Blach Petersen |
2001 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:07.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
18 |
|
Oliver Christensen |
2003 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:07.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
81 |
|
Martin Vennick Haugbølle |
2001 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:07.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
390 |
|
Rajmund Koska |
2003 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:07.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
282 |
|
Mathias Christensen |
2004 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:07.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
387 |
|
Elias Rought |
2003 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:08.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
146 |
|
Morten Lindblom Andersen |
2005 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:08.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
57 |
|
Gustav Nissen |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:08.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
372 |
|
David Kilsgaard Andersen |
2005 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:08.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
20 |
|
Frederik Venø Elling |
2003 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:08.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
98 |
|
Aksel Thuesen Güsmer |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:08.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
143 |
|
Oliver Lystlund |
2003 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:08.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
63 |
|
Valdemar Vind Sejr |
2003 |
Lyseng IF |
DEN |
1:08.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
94 |
|
Mads Haugård Hansen |
2000 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:09.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
358 |
|
Peter Kvorning Mikkelsen |
2004 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:09.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
7 |
|
Anders K. Kortegaard |
2004 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:09.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
226 |
|
Tobias Svenningsen |
2003 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:09.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
91 |
|
Magnus Tullberg |
2005 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:09.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
364 |
|
Casper Davidsen |
1999 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:09.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
138 |
|
David Arneskov |
2002 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:09.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
284 |
|
Oscar Kroos |
2004 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:09.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
43 |
|
Joakim Grøn-Henriksen |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:10.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
197 |
|
August Arup Neergaard |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:10.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
379 |
|
Casper Bang Clausen |
2003 |
H2Odense |
DEN |
1:10.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
169 |
|
Christopher Vejlbo Hansen |
2005 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
388 |
|
Jannik Jørgensen |
2004 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:10.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
46 |
|
Alfred Feldskov |
2003 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:10.57 |
|
|
|
45 |
214 |
|
Anders Mose |
|
Esbjerg Svømmeklub |
|
1:10.86 |
|
|
|
|
2004 |
DEN |
|
|
46 |
133 |
|
Mads Drechsler |
|
Holstebro Svømme Club |
|
1:11.16 |
|
|
|
|
2005 |
DEN |
|
|
47 |
67 |
|
Kasper Thorn |
|
Lyngby Svømmeklub |
|
1:11.43 |
|
|
|
|
2004 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
07-07-2021 07:32.51 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
|
|
|
|