Program for DM-L og DMJ-L
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Aarhus Svømmestadion |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
50m |
Stævne dato: |
8. jul 2021 to 11. jul 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
50m Frisvømning Herrer Junior |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.36 |
|
Jakob S. Andkjær |
1985 |
|
Esbjerg, Danmark |
11-04-2009 |
|
|
Junior |
23.07 |
|
Magnus Westermann |
1995 |
|
Bellahøj, Danmark |
29-03-2013 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
85 |
|
Alexander Tullberg |
2003 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
23.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
392 |
|
Mikkel Mortensen |
2003 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
24.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
377 |
|
Mads Mikkelsen |
2004 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
24.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
260 |
|
Mathias Lindberg Laursen |
2003 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
24.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
161 |
|
Thorvald Bomholt Larsen |
2003 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
24.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
353 |
|
Mads Peter Hansen |
2004 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
24.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
334 |
|
Oscar Isberg |
2004 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
24.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
330 |
|
Sebastian Jørgensen |
2005 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
24.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
230 |
|
Malte Lyck Falk |
2003 |
DeltaSwim |
DEN |
24.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
375 |
|
Gustav Dalby Østerberg |
2005 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
24.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
238 |
|
Rasmus Pilegaard Køfer |
2003 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
24.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
146 |
|
Morten Lindblom Andersen |
2005 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
24.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
242 |
|
Thor Brunsgaard |
2003 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
24.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
204 |
|
Frederik Jørgensen |
2003 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
24.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
241 |
|
Jonas Gaur |
2005 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
24.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
298 |
|
Kristian B Rasmussen |
2003 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
24.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
285 |
|
Rasmus Warberg |
2004 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
24.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
394 |
|
Lars Riisgaard-Jensen |
2004 |
Svømmeklubben Pingvinen |
DEN |
24.93 |
|
LAT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
22 |
|
Alexander Vergereau |
2004 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
24.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
276 |
|
Carl Heyn Stage |
2003 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
24.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
354 |
|
Mads Stamholt |
2003 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
25.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
390 |
|
Rajmund Koska |
2003 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
25.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
33 |
|
Sebastian Sand Gottlieb |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
25.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
145 |
|
Thor Majvig Mogensen |
2004 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
25.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
91 |
|
Magnus Tullberg |
2005 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
25.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
73 |
|
Lucas Møller Larsen |
2005 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
26.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
169 |
|
Christopher Vejlbo Hansen |
2005 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
26.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
197 |
|
August Arup Neergaard |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
26.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
54 |
|
Mikkel Bredal Larsen |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
26.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
379 |
|
Casper Bang Clausen |
2003 |
H2Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
07-07-2021 07:32.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|