Program for Malmsten Swim Open Stockholm 2021
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malmsten Swim Open Stockholm 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Eriksdalsbadet |
Organizer: |
Swedish Swimming Federation |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 8, 2021 to Apr 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
65 |
|
Marco Koch |
1990 |
SG Frankfurt |
GER |
2:07.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
28 |
|
Christopher Rothbauer |
1998 |
Austria |
AUT |
2:09.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
115 |
|
Martin Allikvee |
1995 |
Spordiklubi Garant |
EST |
2:10.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
108 |
|
Giedrius Titenis |
1989 |
Lithuania |
LTU |
2:10.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
154 |
|
Adam Paulsson |
1995 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
2:13.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
83 |
|
Filip Chrapavy |
1999 |
Czech Swimming Team |
CZE |
2:13.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
41 |
|
Tomas Klobucnik |
1990 |
Slovakia |
SVK |
2:13.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
56 |
|
Ron Polonsky |
2001 |
Israel |
ISR |
2:14.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
82 |
|
Matej Zabojnik |
2000 |
Czech Swimming Team |
CZE |
2:14.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
113 |
|
Jacob Heidtmann |
1994 |
ST Stadtwerke Elmshorn |
GER |
2:16.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
262 |
|
Karl Frylmark |
1999 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:18.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
201 |
|
Linus Kahl |
2001 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:19.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
297 |
|
Marian Dragun |
1990 |
Slovakia |
SVK |
2:19.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
53 |
|
Gal Groumi |
2002 |
Israel |
ISR |
2:20.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
298 |
|
Alex Kusík |
2002 |
Slovakia |
SVK |
2:21.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
99 |
|
Simon Vavrin |
2004 |
Novy Jicin |
CZE |
2:22.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
169 |
|
August Mathisen |
2001 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
2:22.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
248 |
|
David Neuhardt |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:24.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
229 |
|
Hjalmar Mueller |
2004 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:25.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
252 |
|
August Eriksson |
2004 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
2:26.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
220 |
|
Elliot Fielder |
2003 |
Motala Simsällskap |
SWE |
2:27.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
116 |
|
Alan Gritsok |
2003 |
Spordiklubi Garant |
EST |
2:27.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
155 |
|
Elliot Olsson |
1999 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
2:28.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
261 |
|
Elias Lyth |
2004 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
2:28.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
187 |
|
Anton Hegmegi |
2005 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
2:29.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
196 |
|
Ludvig Mathisen |
2003 |
Karlstads Simsällskap |
SWE |
2:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-07 17:12:50 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Svensk Simidrott |
|
|
|
|