Program för LH-Games - RM 2021 Landskrona
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3 lördag fm - RM
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
LH-Games - RM 2021 Landskrona
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Citadellbadet |
Arrangör: |
HS & LS |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 9 jul 2021 till den 11 jul 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Ryggsim Herrar
|
Final 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
316 |
2 |
|
Theo Litzén |
2008 |
LANDSKRONA |
1:35.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
319 |
3 |
|
Vilmer Johansson Rönqvist |
2007 |
LANDSKRONA |
1:31.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
4 |
|
Victor Ferm |
2007 |
HS |
1:28.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
256 |
5 |
|
Henry Palm |
2008 |
LANDSKRONA |
1:30.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
431 |
6 |
|
Noah Zhang |
2008 |
POSEIDON |
1:35.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Ryggsim Herrar |
Final 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
1 |
|
Timotheos Ötvös |
2007 |
KLIPPAN |
1:23.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
2 |
|
Oliver Bergstedt |
2006 |
KARLSHAMN |
1:20.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
3 |
|
Maxx Broberg |
2007 |
HS |
1:20.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
635 |
4 |
|
Hugo Prössel |
2006 |
VELLINGE-N |
1:19.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
542 |
5 |
|
Kasper Andersson |
2008 |
SK RAN |
1:19.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
371 |
6 |
|
Sebastian Björk |
2007 |
SK LÖDDE |
1:20.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
471 |
7 |
|
Kristoffer Nilsson |
2007 |
POSEIDON |
1:22.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
8 |
|
Kim Strunk |
2007 |
KSLS |
1:25.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Ryggsim Herrar |
Final 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
398 |
1 |
|
Sam Askari Louyeh |
2008 |
MKK |
1:18.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
407 |
2 |
|
Axel Bech |
2006 |
MKK |
1:18.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
451 |
3 |
|
Albin Wikström |
2007 |
POSEIDON |
1:17.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
4 |
|
Noel Ardenvik |
2008 |
HS |
1:16.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
5 |
|
Wille Zetterström |
2008 |
HS |
1:16.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
6 |
|
Filip Jälminger |
2008 |
HS |
1:18.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
488 |
7 |
|
Ariv Deolalikar |
2007 |
POSEIDON |
1:18.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
428 |
8 |
|
Björn Lundin Linnér |
2008 |
POSEIDON |
1:19.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Ryggsim Herrar |
Final 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
1 |
|
Thage Bergström |
2007 |
KSLS |
1:15.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
673 |
2 |
|
Alexander Ljungdahl |
2006 |
ÄNGELHOLM |
1:15.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
3 |
|
Kasper Prahl |
2008 |
HS |
1:15.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
452 |
4 |
|
Alexander Zhang |
2007 |
POSEIDON |
1:14.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
5 |
|
Gustav Ingoldsson |
2007 |
HS |
1:14.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
232 |
6 |
|
Jacob Olsson |
2006 |
KSLS |
1:15.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
7 |
|
Erik Sperling |
2007 |
HS |
1:15.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
237 |
8 |
|
Noah Brylski |
2008 |
KSLS |
1:15.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Ryggsim Herrar |
Final 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
618 |
1 |
|
Rasmus Mårtensson |
2006 |
SK TRITON |
1:14.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
2 |
|
Ludvig Bartolek |
2008 |
HS |
1:13.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
421 |
3 |
|
Oscar Nord |
2006 |
OSBY SS |
1:13.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
397 |
4 |
|
Joris Jokubka |
2007 |
MKK |
1:12.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
485 |
5 |
|
Vide Sandberg |
2007 |
POSEIDON |
1:13.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
627 |
6 |
|
Elliot Rosberg |
2008 |
VELLINGE-N |
1:13.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
462 |
7 |
|
Esbjörn Nilsson |
2007 |
POSEIDON |
1:14.11 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
8 |
|
Neo Evertsson |
2007 |
KARLSKRONA |
1:14.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Ryggsim Herrar |
Final 6 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
1 |
|
Ozzy Melin |
2006 |
KSLS |
1:11.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
712 |
2 |
|
Benjamin Huasson |
2007 |
RINGSJÖ SK |
1:10.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
396 |
3 |
|
Ivar Mengelbier |
2007 |
MKK |
1:09.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
4 |
|
Lucas Langell |
2007 |
HS |
1:08.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
629 |
5 |
|
Jonatan Bååth |
2006 |
VELLINGE-N |
1:09.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
6 |
|
Felix Hoffmann |
2007 |
KARLSKRONA |
1:09.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
608 |
7 |
|
Zach Widstrand |
2006 |
SK TRITON |
1:11.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
457 |
8 |
|
Benjamin Andersson Medhanie |
2007 |
POSEIDON |
1:12.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Ryggsim Herrar |
Final 7 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
1 |
|
Erik Näsström |
2006 |
HS |
1:06.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
2 |
|
Melvin Losvall |
2006 |
HS |
1:06.29 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
369 |
3 |
|
Aron Westberg |
2006 |
SK LÖDDE |
1:04.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
4 |
|
Jacob Glans |
2006 |
KSLS |
59.12 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
366 |
5 |
|
Axel Wergeland |
2006 |
SK LÖDDE |
1:03.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
463 |
6 |
|
Filip Lönnerfors |
2006 |
POSEIDON |
1:05.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
425 |
7 |
|
Vincent Johnson |
2006 |
OSBY SS |
1:06.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
8 |
|
Axel Wöhl |
2007 |
HS |
1:07.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-09 20:23:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|