Program for Mastersmestaruusuinnit 2020
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Kuopion Uimaseura |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
loka 23, 2020 to loka 25, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
100m Perhosuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55-59 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
185 |
|
Tuija Alanko |
1963 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:35.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Tuija Lönnrot |
1964 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:56.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50-54 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
219 |
|
Petra Thodin |
1968 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:11.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
11 |
|
Anu Ilander |
1968 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:18.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45-49 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
133 |
|
Raakel Luoto |
1975 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:09.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
97 |
|
Sanna Piiroinen |
1973 |
Brahean Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40-44 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
147 |
|
Meri Viljanen |
1980 |
Hydra Platypus |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35-39 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
165 |
|
Helinä Mellanen |
1982 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30-34 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
281 |
|
Anneli Välimaa |
1986 |
Uinti Imatra |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
115 |
|
Anna Korhonen |
1990 |
S.C. Pingviinit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
224 |
|
Anneli Välimaa |
1986 |
Uinti Imatra |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-29 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
134 |
|
Alisa Ponomareva |
1991 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:06.54 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
229 |
|
Sofia Känsäkoski |
1994 |
Vanders |
FIN |
1:19.54 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
221 |
|
Emma Kyrklund |
1991 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:35.06 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
141 |
|
Miia Heiskanen |
1992 |
Oulun Lohet |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-23 14.00.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Kuopion Uimaseura |
|
|
|
|