2022-01-28   09:14:02
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Ægir - Open

Below are all entry- and startlists shown by session.

Leygarmorgun

Document
Kappingarskrá
Ægir Open 31-10-2020
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjifelagið Ægir
Hylur: 25m Stevnudagur: okt 31, 2020 til nov 1, 2020
Kapping 2, 100m Frí Menn
Finala 1 (6)
FAR 50.04 Pal Joensen 1990 Godby (SWE) 01-07-2009
FAR.JR 50.67 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Laugardalslaug (ISL) 10-12-2011
ID
Geil
Navn
Føðiár
Felag
Tilm. tíð
Byrjar:
09:50
1
93 2 Niels T. Nattestad 1998 HS
4 3 Johannis A Jacobsen 2009 Reysti 1:41.58
31 4 Jónas Rói Fossádal 2009 HS
5
6
Kapping 2, 100m Frí Menn Finala 2 (6)
ID
Geil
Navn
Føðiár
Felag
09:53
Tilm. tíð
Byrjar:
51 1 Haraldur Mortensen 2010 SuSvim 1:40.50 L
86 2 Símun Sámal Joensen 2009 HS 1:32.42
88 3 Oddvaldur Leivsson 2008 HS 1:25.98
64 4 Silas Hansen 2008 Flot 1:27.33
65 5 Jan Elias Høj 2007 Flot 1:34.12
6
Kapping 2, 100m Frí Menn Finala 3 (6)
ID
Geil
Navn
Føðiár
Felag
Tilm. tíð
Byrjar:
09:55
42 1 Jóannes Clementsen 2007 SuSvim 1:14.94
89 2 Silas Dam Lindberg 2008 HS 1:13.53
102 3 Pætur E. Thorkildshøj 2007 HS 1:11.32
36 4 Bárður Ólavsson 2008 FS 1:11.57
15 5 Fedja Drobnjak 2008 Ægir 1:14.69
53 6 Jónathan L. Sørensen 2006 SuSvim 1:20.55
Kapping 2, 100m Frí Menn Finala 4 (6)
ID
Geil
Navn
Føðiár
Felag
Tilm. tíð
Byrjar:
09:57
79 1 Áki Eliassen 2006 HS 1:09.44
72 2 Markus Bárðarson Dahl 2005 HS 1:08.01
32 3 Fróði Hansen 2008 FS 1:07.47
19 4 Líggjas Joensen 2008 Ægir 1:07.53
104 5 Ari Rasmussen Weihe 2005 HS 1:09.24
84 6 Heini Holm Jacobsen 2004 HS 1:09.85
Kapping 2, 100m Frí Menn Finala 5 (6)
ID
Geil
Navn
Føðiár
Felag
Tilm. tíð
Byrjar:
09:59
21 1 Hanus Lydersen 2006 Ægir 1:06.15
71 2 Isak Brisenfeldt 2006 HS 1:04.79
68 3 Karl Joensen 2005 Flot 1:01.59
66 4 Otto Jacobsen 1999 Flot 1:03.16 L
100 5 Jóni Janusarson Strøm 2006 HS 1:04.99
67 6 Jákup Í Jákupsstovu 2004 Flot 1:06.94
Kapping 2, 100m Frí Menn Finala 6 (6)
ID
Geil
Navn
Føðiár
Felag
Tilm. tíð
Byrjar:
10:01
96 1 Villiam Marius Samuelsen 2005 HS 1:00.64
24 2 Martin V. Sivertsen 2002 Ægir 55.67
77 3 Bartal E. Eidesgaard 2003 HS 52.91
74 4 Johan Nónskarð Dam 2002 HS 54.23
63 5 Lukas Bessason 2007 Flot 1:00.45
13 6 Heini M. Askham 2006 Ægir 1:01.10
30-10-2020 15:10.23 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.6 Loyvt: Ægir Klaksvik

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner