Program för Sälsimmet 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 18 okt 2020 till den 18 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Bröstsim Herrar
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
2 |
|
Sebastian Ryd |
2009 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
3 |
|
Anton Åhs |
2009 |
NJURUNDA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
4 |
|
Jesper Mill |
2009 |
NJURUNDA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Bröstsim Herrar |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
1 |
|
Rasmus Olsson |
2009 |
NJURUNDA |
1:14.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
2 |
|
Albin Domeij |
2009 |
SOLLEFTEÅ |
56.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
3 |
|
Petter Lidén |
2009 |
SUNDSVALL |
53.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
4 |
|
Hugo Franzén |
2008 |
HÖGAKUSTEN |
54.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
5 |
|
Theo Linnér |
2009 |
NJURUNDA |
1:00.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
6 |
|
Loke Karlsson |
2009 |
NJURUNDA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Bröstsim Herrar |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
1 |
|
Niklas Lundgren |
2009 |
HÄRNÖSAND |
52.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
2 |
|
Isak Norgren |
2009 |
SUNDSVALL |
49.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
3 |
|
Viking Månsson |
2008 |
NJURUNDA |
44.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Eric Viker |
2008 |
FALUN |
45.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
5 |
|
Mattis Andersson |
2007 |
HÄRNÖSAND |
51.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
6 |
|
Alexander Jonsson |
2009 |
NJURUNDA |
52.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Bröstsim Herrar |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Wilmer Hellberg |
2006 |
HUDIKSVALL |
44.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
2 |
|
Rasmus Viklander |
2007 |
HÄRNÖSAND |
40.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
3 |
|
Joel Täljsten |
2007 |
NJURUNDA |
34.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
4 |
|
Dante Rombouts |
2006 |
HÄRNÖSAND |
39.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
5 |
|
Lukas Sagmo |
2008 |
SUNDSVALL |
43.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
6 |
|
Rasmus Prinsback |
2007 |
HÖGAKUSTEN |
44.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-18 08:50:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|