Ohjelma UGP 1 2020-2021, Löddeköpinge
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Söndag pass 4 start 15.00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tolvåkersbadet |
Arrangör: |
Skånesim |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Herrar
|
Final 1 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
341 |
2 |
|
Mikhail Gureev |
2005 |
SK SYDSIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
3 |
|
Alfred Freijs |
2008 |
SK SYDSIM |
1:36.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
4 |
|
Edvin Yngvesson |
2008 |
SK SYDSIM |
1:37.63 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Herrar |
Final 2 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
259 |
1 |
|
Måns Nolén |
2008 |
SK TRITON |
1:30.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
254 |
2 |
|
Hugo Mirvéus |
2008 |
SK TRITON |
1:27.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
3 |
|
Sam Bengtsson Nimander |
2008 |
SK TRITON |
1:18.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
365 |
4 |
|
Hampus Björkdahl |
2008 |
SK LÖDDE |
1:23.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
358 |
5 |
|
Arvid Nilsson |
2008 |
SK LÖDDE |
1:28.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
6 |
|
Oscar Samberg |
2008 |
SK SYDSIM |
1:34.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Herrar |
Final 3 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
1 |
|
Joris Jokubka |
2007 |
MKK |
1:14.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
2 |
|
Zack Östman |
2007 |
MKK |
1:10.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
3 |
|
Filip Brodelius |
2006 |
MKK |
1:08.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Isac Sjöström |
2005 |
ESLÖVS SS |
1:08.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
5 |
|
Dennis Henriksson |
2005 |
LANDSKRONA |
1:11.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
6 |
|
Dag Bäckerud |
2007 |
MKK |
1:15.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Herrar |
Final 4 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
241 |
1 |
|
Sebastian Strand |
2005 |
SK TRITON |
1:07.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
277 |
2 |
|
Hugo Prössel |
2006 |
VELLINGE-N |
1:06.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
3 |
|
Berkay Isik |
2005 |
MKK |
1:05.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
4 |
|
Viggo Thomsen |
2004 |
LANDSKRONA |
1:05.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
251 |
5 |
|
William Madsen |
2006 |
SK TRITON |
1:07.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
6 |
|
Zach Widstrand |
2006 |
SK TRITON |
1:08.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Herrar |
Final 5 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
1 |
|
Albin Nyholm |
2007 |
SK TRITON |
1:04.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
237 |
2 |
|
Lucas Gyllenskiöld |
2004 |
SK TRITON |
1:04.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
3 |
|
Max Alm |
2003 |
SK TRITON |
1:02.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
4 |
|
Jannes Krüger |
2005 |
MKK |
1:03.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
5 |
|
Axel Bech |
2006 |
MKK |
1:04.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Adam Malmquist |
2006 |
ESLÖVS SS |
1:05.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Herrar |
Final 6 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
1 |
|
Svante Vilhelmsson |
2003 |
MKK |
1:00.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
239 |
2 |
|
Jens Magnusson |
2005 |
SK TRITON |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
349 |
3 |
|
Axel Wergeland |
2006 |
SK LÖDDE |
58.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
4 |
|
Ludvig Hoff |
2005 |
LANDSKRONA |
59.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
5 |
|
Erik Komstedt |
2005 |
SK SYDSIM |
1:00.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
6 |
|
Oskar Lövberg |
2003 |
MKK |
1:01.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Herrar |
Final 7 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
1 |
|
Victor Borg |
2005 |
SK TRITON |
58.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
2 |
|
Bruno Lindqvist |
2004 |
VELLINGE-N |
58.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
3 |
|
Jonathan Ravn Rehnström |
2005 |
MKK |
56.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
321 |
4 |
|
Max Ringström |
2004 |
TRELLEBORG |
57.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
5 |
|
Melvin Lentonsson |
2004 |
MKK |
58.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
6 |
|
Anton Liebenhagen |
2005 |
LANDSKRONA |
58.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Herrar |
Final 8 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
1 |
|
Ludvig Romare |
2004 |
VELLINGE-N |
56.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
2 |
|
Hugo Lennartsson |
2004 |
MKK |
54.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
3 |
|
Anton Witzell |
2004 |
SK SYDSIM |
52.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
4 |
|
Bill Beckman |
2005 |
MKK |
53.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
5 |
|
Felix Rosenkvist |
2004 |
SK SYDSIM |
55.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
6 |
|
Gabriel Olsson |
2004 |
VELLINGE-N |
56.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-11 14:00:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|