Ohjelma UGP 1 2020-2021, Växjö
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Växjö Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
400m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
150 |
|
Mia Samuelsson |
2005 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
5:38.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
29 |
|
Thea Lindman |
2003 |
Kalmar Simsällskap |
SWE |
5:43.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
147 |
|
Nella Silfwergård |
2004 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
5:55.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
152 |
|
Ella Adman |
2006 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
5:56.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
8 |
|
Klara Tallbäck |
2003 |
Anderstorps Simsällskap |
SWE |
6:05.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
203 |
|
Edit Olofsson |
2007 |
Växjö Simsällskap |
SWE |
6:11.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
207 |
|
Ellen Österberg |
2006 |
Växjö Simsällskap |
SWE |
6:22.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
212 |
|
Tilde Athley |
2006 |
Växjö Simsällskap |
SWE |
7:00.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
22 |
|
Alva Johansson |
2008 |
Hultsfreds SS |
SWE |
7:04.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
1 |
|
Meja Nilsson |
2007 |
Alvesta Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
117 |
|
Vilma Ilyes |
2008 |
Ljungby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
157 |
|
Jazmine Enström |
2008 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
59 |
|
Hilda Skullered |
2006 |
Kalmar Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
23 |
|
Isabella Westergren |
2007 |
Hultsfreds SS |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
116 |
|
Amelia Wroblewska |
2008 |
Ljungby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
144 |
|
Ida Thom |
2007 |
Smålandsstenars Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-08 10:39:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Växjö Simsällskap |
|
|
|
|