Program för UGP 1 2020-2021 och TYR Sprint Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200m Frisim Damer UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
19 |
|
Elise Öberg |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
2:03.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
28 |
|
Gloria Muzito |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
2:04.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
53 |
|
Agnes Jakobsson |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:09.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
22 |
|
Saga Persson |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
2:09.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
23 |
|
Clara Bergh |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
2:12.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
39 |
|
Filippa Eklund |
2004 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
2:13.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
27 |
|
Isabelle Grönlund |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
2:13.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
25 |
|
Hanna Jonasson |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
2:13.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
52 |
|
Sofia Boije |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:14.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
49 |
|
Selma Zachrisson |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:15.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
11 |
|
Linnea Sjöberg |
2006 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
2:18.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
10 |
|
Ronja Widell |
2004 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
2:21.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
42 |
|
Saga Andersson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
2:22.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
31 |
|
Millie Eriksson |
2007 |
Skellefteå Simklubb |
SWE |
2:22.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
6 |
|
Kristina Vestman |
2004 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
2:24.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
41 |
|
Emelie Runarsson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
2:25.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
8 |
|
Ella Heed |
2005 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
2:27.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
64 |
|
Irene Nasta |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:29.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
61 |
|
Amanda Boson |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:30.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
74 |
|
Theresia Haraldsson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:31.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
63 |
|
Meja Boson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:34.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
68 |
|
Kristina Kannegiesser |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:34.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
69 |
|
Ella Wesslau |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:34.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
70 |
|
Linnea Wallskog |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:38.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
81 |
|
Freja Lorentzen |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:38.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
71 |
|
Linnea Betzel |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:40.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
87 |
|
Alva Forsberg |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:43.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
65 |
|
Nike Wassberg |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:43.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
75 |
|
Julia Johansson |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:46.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
12 |
|
Frida Widell |
2007 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
2:47.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
82 |
|
Emma Mattsson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:54.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
72 |
|
Emelie Betzel |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:59.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
80 |
|
Carolina Sönner |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
3:03.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
83 |
|
Ingrid Jonsson |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
3:08.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
77 |
|
Towa Carlberg |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
3:11.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
86 |
|
Sanna Wiegand |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
3:31.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
34 |
|
Juno Domeij |
2008 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
3:37.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200m Frisim Herrar UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
54 |
|
Viktor Svärd |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:59.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
46 |
|
Simon Lundgren |
2001 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:59.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
29 |
|
Mattias Gillgren |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
2:06.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
59 |
|
Jakob Flykt |
2002 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:10.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
55 |
|
Alexander Rydefjord |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:10.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
67 |
|
Ante Kristensson |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:12.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
26 |
|
Anton Hansson |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
2:13.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
58 |
|
Edvin Johansson |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:14.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
76 |
|
Albin Svärd |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:14.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
40 |
|
Lukas Nilsson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
2:15.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
2 |
|
Sebastian Pettersson |
2006 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
2:28.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
17 |
|
Mattis Andersson |
2007 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
2:43.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
79 |
|
Leopold Stefansson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:45.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
45 |
|
Aksel Boukhalfa |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
60 |
|
Lias Sandström |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Ryggsim Damer TYR SPRINT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
19 |
|
Elise Öberg |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
29.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
28 |
|
Gloria Muzito |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
30.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
51 |
|
Ebba Hann |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
31.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
21 |
|
Frida Florén |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
31.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
42 |
|
Saga Andersson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
50 |
|
Filippa Jakobsson |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
32.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
52 |
|
Sofia Boije |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
33.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
9 |
|
Ida Eriksson |
2005 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
33.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
62 |
|
Tove Rehnstedt |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
34.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
6 |
|
Kristina Vestman |
2004 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
34.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
38 |
|
Victoria Flyman |
2003 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
34.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
48 |
|
Isa Forsberg |
2002 |
Simklubben Ägir |
SWE |
34.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
69 |
|
Ella Wesslau |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
34.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
43 |
|
Ida Furuström |
2005 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
66 |
|
Arwen Wikström |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
35.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
31 |
|
Millie Eriksson |
2007 |
Skellefteå Simklubb |
SWE |
35.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
71 |
|
Linnea Betzel |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
35.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
8 |
|
Ella Heed |
2005 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
36.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
41 |
|
Emelie Runarsson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
36.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
73 |
|
Alice Eriksson |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
37.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
64 |
|
Irene Nasta |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
37.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
87 |
|
Alva Forsberg |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
38.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
56 |
|
Ida Nyberg |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
38.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
74 |
|
Theresia Haraldsson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
38.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
63 |
|
Meja Boson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
39.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
61 |
|
Amanda Boson |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
39.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
78 |
|
Linnea Drewes |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
40.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
84 |
|
Vera Laxbäck |
2009 |
Simklubben Ägir |
SWE |
40.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
82 |
|
Emma Mattsson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
40.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
32 |
|
Freja Engström |
2007 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
41.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
72 |
|
Emelie Betzel |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
42.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
83 |
|
Ingrid Jonsson |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
42.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
65 |
|
Nike Wassberg |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
42.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
57 |
|
Jasmine Rydefjord |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
43.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
33 |
|
Maija Andersson |
2005 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
43.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
13 |
|
Moa Sjödin |
2009 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
43.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
89 |
|
alma djusberg |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
44.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
16 |
|
Jonna Johansson |
2008 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
45.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
77 |
|
Towa Carlberg |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
45.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
36 |
|
Saga Engström |
2010 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
46.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
88 |
|
Stacy Yav |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
49.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
34 |
|
Juno Domeij |
2008 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
51.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
80 |
|
Carolina Sönner |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
51.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
90 |
|
Alexa Nyström |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
52.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
85 |
|
Asha Murad |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
53.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
15 |
|
Amanda Ljungdahl |
2009 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
44 |
|
Lovisa Måsöval |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
86 |
|
Sanna Wiegand |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Ryggsim Herrar TYR SPRINT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
29 |
|
Mattias Gillgren |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
30.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
47 |
|
Gustav Jonsson |
2002 |
Simklubben Ägir |
SWE |
31.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
40 |
|
Lukas Nilsson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
32.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
79 |
|
Leopold Stefansson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
35.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 |
|
Sebastian Pettersson |
2006 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
35.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
60 |
|
Lias Sandström |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
37.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
17 |
|
Mattis Andersson |
2007 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
37.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
35 |
|
Albin Domeij |
2009 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
53.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
14 |
|
Niklas Lundgren |
2009 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
59.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
45 |
|
Aksel Boukhalfa |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Fjärilsim Herrar UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
18 |
|
Jonathan Hiltonsson |
2000 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:02.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
30 |
|
Ludvig Utterström |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:03.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
54 |
|
Viktor Svärd |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:04.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
|
Gustaf Sandström |
2003 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
1:05.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
91 |
|
Roine Epäilys |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:05.30 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
6 |
67 |
|
Ante Kristensson |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:06.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
47 |
|
Gustav Jonsson |
2002 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:07.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
59 |
|
Jakob Flykt |
2002 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:08.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
37 |
|
Jakob Wassberg |
2003 |
Sundsvalls Simsällskap |
SWE |
1:16.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
5 |
|
Gustav Hedin |
2005 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
1:17.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Bröstsim Damer UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
20 |
|
Elsa Bergh |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:09.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
19 |
|
Elise Öberg |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:12.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Tyra Strömbom |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:14.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Agnes Jonasson |
2005 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
1:16.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
39 |
|
Filippa Eklund |
2004 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
1:17.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
11 |
|
Linnea Sjöberg |
2006 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:19.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
49 |
|
Selma Zachrisson |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:19.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
21 |
|
Frida Florén |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:21.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
73 |
|
Alice Eriksson |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:22.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
23 |
|
Clara Bergh |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:23.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
22 |
|
Saga Persson |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:24.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
27 |
|
Isabelle Grönlund |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:25.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
43 |
|
Ida Furuström |
2005 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
1:26.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
9 |
|
Ida Eriksson |
2005 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:26.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
12 |
|
Frida Widell |
2007 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:27.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
68 |
|
Kristina Kannegiesser |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:32.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
81 |
|
Freja Lorentzen |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:35.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
13 |
|
Moa Sjödin |
2009 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:37.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
32 |
|
Freja Engström |
2007 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
1:42.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
16 |
|
Jonna Johansson |
2008 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:46.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
84 |
|
Vera Laxbäck |
2009 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:48.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
57 |
|
Jasmine Rydefjord |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:49.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
34 |
|
Juno Domeij |
2008 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
1:57.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
86 |
|
Sanna Wiegand |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:02.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
88 |
|
Stacy Yav |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:03.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
15 |
|
Amanda Ljungdahl |
2009 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
2:06.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
36 |
|
Saga Engström |
2010 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
2:09.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
89 |
|
alma djusberg |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
200m Bröstsim Herrar UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
4 |
|
Anton Sölveskog |
2003 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
2:49.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
26 |
|
Anton Hansson |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
2:52.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
37 |
|
Jakob Wassberg |
2003 |
Sundsvalls Simsällskap |
SWE |
2:56.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
60 |
|
Lias Sandström |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
3:17.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
14 |
|
Niklas Lundgren |
2009 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
400m Medley Damer UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
51 |
|
Ebba Hann |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
5:06.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
53 |
|
Agnes Jakobsson |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
5:33.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
66 |
|
Arwen Wikström |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
5:45.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
10 |
|
Ronja Widell |
2004 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
6:06.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
42 |
|
Saga Andersson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
6:30.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
1500m Frisim Herrar UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
55 |
|
Alexander Rydefjord |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
18:12.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
40 |
|
Lukas Nilsson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
20:24.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
59 |
|
Jakob Flykt |
2002 |
Simklubben Ägir |
SWE |
21:27.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
800m Frisim Herrar UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
46 |
|
Simon Lundgren |
2001 |
Simklubben Ägir |
SWE |
9:11.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
76 |
|
Albin Svärd |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
10:25.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
67 |
|
Ante Kristensson |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50m Bröstsim Damer TYR SPRINT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
20 |
|
Elsa Bergh |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
32.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
24 |
|
Tyra Strömbom |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
34.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
|
Agnes Jonasson |
2005 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
35.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
38 |
|
Victoria Flyman |
2003 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
35.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
39 |
|
Filippa Eklund |
2004 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
35.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
11 |
|
Linnea Sjöberg |
2006 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
35.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
49 |
|
Selma Zachrisson |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
36.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
73 |
|
Alice Eriksson |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
37.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
22 |
|
Saga Persson |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
38.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
7 |
|
Moa Berglund |
2004 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
38.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
43 |
|
Ida Furuström |
2005 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
39.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
9 |
|
Ida Eriksson |
2005 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
39.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
12 |
|
Frida Widell |
2007 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
40.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
42 |
|
Saga Andersson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
40.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
56 |
|
Ida Nyberg |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
40.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
68 |
|
Kristina Kannegiesser |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
41.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
81 |
|
Freja Lorentzen |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
42.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
84 |
|
Vera Laxbäck |
2009 |
Simklubben Ägir |
SWE |
44.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
72 |
|
Emelie Betzel |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
45.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
71 |
|
Linnea Betzel |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
46.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
13 |
|
Moa Sjödin |
2009 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
46.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
32 |
|
Freja Engström |
2007 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
47.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
75 |
|
Julia Johansson |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
47.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
33 |
|
Maija Andersson |
2005 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
48.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
78 |
|
Linnea Drewes |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
48.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
57 |
|
Jasmine Rydefjord |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
48.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
16 |
|
Jonna Johansson |
2008 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
49.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
89 |
|
alma djusberg |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
52.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
34 |
|
Juno Domeij |
2008 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
53.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
50 |
|
Filippa Jakobsson |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
53.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
88 |
|
Stacy Yav |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
54.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
85 |
|
Asha Murad |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
55.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
36 |
|
Saga Engström |
2010 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
57.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
15 |
|
Amanda Ljungdahl |
2009 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
58.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
90 |
|
Alexa Nyström |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
58.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
50m Bröstsim Herrar TYR SPRINT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
18 |
|
Jonathan Hiltonsson |
2000 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
29.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Anton Sölveskog |
2003 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
47 |
|
Gustav Jonsson |
2002 |
Simklubben Ägir |
SWE |
33.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
58 |
|
Edvin Johansson |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
34.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
26 |
|
Anton Hansson |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
35.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
37 |
|
Jakob Wassberg |
2003 |
Sundsvalls Simsällskap |
SWE |
37.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
60 |
|
Lias Sandström |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
40.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
91 |
|
Roine Epäilys |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
46.64 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
9 |
79 |
|
Leopold Stefansson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
50.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
14 |
|
Niklas Lundgren |
2009 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
52.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
35 |
|
Albin Domeij |
2009 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
56.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
45 |
|
Aksel Boukhalfa |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
200m Fjärilsim Damer UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
51 |
|
Ebba Hann |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:18.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
19 |
|
Elise Öberg |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
2:21.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
25 |
|
Hanna Jonasson |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
2:29.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
66 |
|
Arwen Wikström |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:44.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
70 |
|
Linnea Wallskog |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:57.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
41 |
|
Emelie Runarsson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
200m Medley Herrar UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
54 |
|
Viktor Svärd |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:21.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
Gustaf Sandström |
2003 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
2:36.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
76 |
|
Albin Svärd |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:50.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Gustav Hedin |
2005 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
3:02.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
45 |
|
Aksel Boukhalfa |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
50m Fjärilsim Damer TYR SPRINT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
51 |
|
Ebba Hann |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
28.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
25 |
|
Hanna Jonasson |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
29.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
28 |
|
Gloria Muzito |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
29.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
20 |
|
Elsa Bergh |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
29.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
23 |
|
Clara Bergh |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
30.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
42 |
|
Saga Andersson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
30.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
24 |
|
Tyra Strömbom |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
31.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
66 |
|
Arwen Wikström |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
31.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
50 |
|
Filippa Jakobsson |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
31.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
11 |
|
Linnea Sjöberg |
2006 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
56 |
|
Ida Nyberg |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
32.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
39 |
|
Filippa Eklund |
2004 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
32.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
52 |
|
Sofia Boije |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
32.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
27 |
|
Isabelle Grönlund |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
32.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
64 |
|
Irene Nasta |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
32.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
38 |
|
Victoria Flyman |
2003 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
33.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
41 |
|
Emelie Runarsson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
33.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
9 |
|
Ida Eriksson |
2005 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
33.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
43 |
|
Ida Furuström |
2005 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
33.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
62 |
|
Tove Rehnstedt |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
33.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
73 |
|
Alice Eriksson |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
33.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
8 |
|
Ella Heed |
2005 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
33.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
49 |
|
Selma Zachrisson |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
33.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
81 |
|
Freja Lorentzen |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
34.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
70 |
|
Linnea Wallskog |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
34.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
68 |
|
Kristina Kannegiesser |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
35.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
63 |
|
Meja Boson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
35.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
71 |
|
Linnea Betzel |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
35.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
69 |
|
Ella Wesslau |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
35.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
82 |
|
Emma Mattsson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
36.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
65 |
|
Nike Wassberg |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
37.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
61 |
|
Amanda Boson |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
38.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
33 |
|
Maija Andersson |
2005 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
40.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
32 |
|
Freja Engström |
2007 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
41.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
80 |
|
Carolina Sönner |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
43.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
75 |
|
Julia Johansson |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
44.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
72 |
|
Emelie Betzel |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
45.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
57 |
|
Jasmine Rydefjord |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
46.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
78 |
|
Linnea Drewes |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
47.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
13 |
|
Moa Sjödin |
2009 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
47.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
36 |
|
Saga Engström |
2010 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
48.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
87 |
|
Alva Forsberg |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
49.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
83 |
|
Ingrid Jonsson |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
58.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
34 |
|
Juno Domeij |
2008 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
1:08.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
89 |
|
alma djusberg |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
84 |
|
Vera Laxbäck |
2009 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
77 |
|
Towa Carlberg |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
16 |
|
Jonna Johansson |
2008 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
15 |
|
Amanda Ljungdahl |
2009 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
50m Fjärilsim Herrar TYR SPRINT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
54 |
|
Viktor Svärd |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
27.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
Jonathan Hiltonsson |
2000 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
27.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
47 |
|
Gustav Jonsson |
2002 |
Simklubben Ägir |
SWE |
28.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
30 |
|
Ludvig Utterström |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
28.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 |
|
Gustaf Sandström |
2003 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
29.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
91 |
|
Roine Epäilys |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
29.60 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
7 |
37 |
|
Jakob Wassberg |
2003 |
Sundsvalls Simsällskap |
SWE |
29.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
46 |
|
Simon Lundgren |
2001 |
Simklubben Ägir |
SWE |
29.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
67 |
|
Ante Kristensson |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
59 |
|
Jakob Flykt |
2002 |
Simklubben Ägir |
SWE |
30.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
58 |
|
Edvin Johansson |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
30.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
40 |
|
Lukas Nilsson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
31.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
4 |
|
Anton Sölveskog |
2003 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
31.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
76 |
|
Albin Svärd |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
32.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
5 |
|
Gustav Hedin |
2005 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
34.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
2 |
|
Sebastian Pettersson |
2006 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
36.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
17 |
|
Mattis Andersson |
2007 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
38.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
79 |
|
Leopold Stefansson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
45 |
|
Aksel Boukhalfa |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
60 |
|
Lias Sandström |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
400m Frisim Damer UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
52 |
|
Sofia Boije |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
4:37.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
22 |
|
Saga Persson |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
4:37.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
53 |
|
Agnes Jakobsson |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
4:39.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
23 |
|
Clara Bergh |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
4:45.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
27 |
|
Isabelle Grönlund |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
4:49.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
31 |
|
Millie Eriksson |
2007 |
Skellefteå Simklubb |
SWE |
4:55.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
6 |
|
Kristina Vestman |
2004 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
5:07.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
8 |
|
Ella Heed |
2005 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
5:18.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
74 |
|
Theresia Haraldsson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
5:22.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
12 |
|
Frida Widell |
2007 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
6:11.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
71 |
|
Linnea Betzel |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
100m Ryggsim Herrar UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
30 |
|
Ludvig Utterström |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:07.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
59 |
|
Jakob Flykt |
2002 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:08.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
40 |
|
Lukas Nilsson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
1:11.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
55 |
|
Alexander Rydefjord |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:13.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
79 |
|
Leopold Stefansson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:19.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
17 |
|
Mattis Andersson |
2007 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:23.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
35 |
|
Albin Domeij |
2009 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
1:56.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
14 |
|
Niklas Lundgren |
2009 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
200m Ryggsim Damer UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
19 |
|
Elise Öberg |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
2:12.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
21 |
|
Frida Florén |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
2:25.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
62 |
|
Tove Rehnstedt |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:32.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
6 |
|
Kristina Vestman |
2004 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
2:38.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
31 |
|
Millie Eriksson |
2007 |
Skellefteå Simklubb |
SWE |
2:40.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
69 |
|
Ella Wesslau |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:41.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
42 |
|
Saga Andersson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
2:42.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
41 |
|
Emelie Runarsson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
2:45.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
61 |
|
Amanda Boson |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
3:05.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
10 |
|
Ronja Widell |
2004 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
78 |
|
Linnea Drewes |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
87 |
|
Alva Forsberg |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:42 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
100m Frisim Herrar UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
54 |
|
Viktor Svärd |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
52.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
46 |
|
Simon Lundgren |
2001 |
Simklubben Ägir |
SWE |
54.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
29 |
|
Mattias Gillgren |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
57.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
47 |
|
Gustav Jonsson |
2002 |
Simklubben Ägir |
SWE |
57.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
55 |
|
Alexander Rydefjord |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
58.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
30 |
|
Ludvig Utterström |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
58.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
58 |
|
Edvin Johansson |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
59.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
59 |
|
Jakob Flykt |
2002 |
Simklubben Ägir |
SWE |
59.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
91 |
|
Roine Epäilys |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:00.40 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
10 |
67 |
|
Ante Kristensson |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:00.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
40 |
|
Lukas Nilsson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
1:01.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
1 |
|
Gustaf Sandström |
2003 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
1:01.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
76 |
|
Albin Svärd |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:02.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
26 |
|
Anton Hansson |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:03.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
2 |
|
Sebastian Pettersson |
2006 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
1:06.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
60 |
|
Lias Sandström |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:10.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
5 |
|
Gustav Hedin |
2005 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
1:11.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
17 |
|
Mattis Andersson |
2007 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:12.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
79 |
|
Leopold Stefansson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:13.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
14 |
|
Niklas Lundgren |
2009 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:43.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
35 |
|
Albin Domeij |
2009 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
1:47.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
45 |
|
Aksel Boukhalfa |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:42 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100m Fjärilsim Damer UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
51 |
|
Ebba Hann |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:02.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
19 |
|
Elise Öberg |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:03.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
28 |
|
Gloria Muzito |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:04.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
25 |
|
Hanna Jonasson |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:05.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
21 |
|
Frida Florén |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:07.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
53 |
|
Agnes Jakobsson |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:08.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
23 |
|
Clara Bergh |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:08.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50 |
|
Filippa Jakobsson |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:10.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
27 |
|
Isabelle Grönlund |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:11.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
66 |
|
Arwen Wikström |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:11.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
42 |
|
Saga Andersson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
1:12.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
64 |
|
Irene Nasta |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:15.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
43 |
|
Ida Furuström |
2005 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
1:16.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
73 |
|
Alice Eriksson |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:17.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
56 |
|
Ida Nyberg |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:17.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
22 |
|
Saga Persson |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:19.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
9 |
|
Ida Eriksson |
2005 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:21.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
11 |
|
Linnea Sjöberg |
2006 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:22.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
71 |
|
Linnea Betzel |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:23.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
70 |
|
Linnea Wallskog |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:23.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
63 |
|
Meja Boson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:26.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
65 |
|
Nike Wassberg |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:28.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
81 |
|
Freja Lorentzen |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:28.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
82 |
|
Emma Mattsson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:36.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:43 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
100m Bröstsim Herrar UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
18 |
|
Jonathan Hiltonsson |
2000 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:03.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Anton Sölveskog |
2003 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
1:15.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
26 |
|
Anton Hansson |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:18.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
60 |
|
Lias Sandström |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:28.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
14 |
|
Niklas Lundgren |
2009 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:54.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
35 |
|
Albin Domeij |
2009 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
2:05.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:43 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
200m Bröstsim Damer UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
20 |
|
Elsa Bergh |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
2:33.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
51 |
|
Ebba Hann |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:37.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Tyra Strömbom |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
2:39.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
10 |
|
Ronja Widell |
2004 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
2:50.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
11 |
|
Linnea Sjöberg |
2006 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
2:50.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
39 |
|
Filippa Eklund |
2004 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
2:51.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
49 |
|
Selma Zachrisson |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:52.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
3 |
|
Agnes Jonasson |
2005 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
2:54.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
43 |
|
Ida Furuström |
2005 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
3:05.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
12 |
|
Frida Widell |
2007 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
3:15.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
66 |
|
Arwen Wikström |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
3:18.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
80 |
|
Carolina Sönner |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
3:46.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
72 |
|
Emelie Betzel |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
3:57.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
75 |
|
Julia Johansson |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:43 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
400m Medley Herrar UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
54 |
|
Viktor Svärd |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
5:01.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
46 |
|
Simon Lundgren |
2001 |
Simklubben Ägir |
SWE |
5:14.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
37 |
|
Jakob Wassberg |
2003 |
Sundsvalls Simsällskap |
SWE |
5:29.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
67 |
|
Ante Kristensson |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
5:36.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
76 |
|
Albin Svärd |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
5:37.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
59 |
|
Jakob Flykt |
2002 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:44 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
50m Frisim Damer TYR SPRINT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
28 |
|
Gloria Muzito |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
25.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
25 |
|
Hanna Jonasson |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
26.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
19 |
|
Elise Öberg |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
27.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
22 |
|
Saga Persson |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
27.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
20 |
|
Elsa Bergh |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
27.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
23 |
|
Clara Bergh |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
27.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
52 |
|
Sofia Boije |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
28.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
39 |
|
Filippa Eklund |
2004 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
28.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
42 |
|
Saga Andersson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
28.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
51 |
|
Ebba Hann |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
28.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
27 |
|
Isabelle Grönlund |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
28.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
9 |
|
Ida Eriksson |
2005 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
28.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
38 |
|
Victoria Flyman |
2003 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
28.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
49 |
|
Selma Zachrisson |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
29.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
62 |
|
Tove Rehnstedt |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
29.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
10 |
|
Ronja Widell |
2004 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
29.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
11 |
|
Linnea Sjöberg |
2006 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
29.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
48 |
|
Isa Forsberg |
2002 |
Simklubben Ägir |
SWE |
29.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
8 |
|
Ella Heed |
2005 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
3 |
|
Agnes Jonasson |
2005 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
29.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
73 |
|
Alice Eriksson |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
30.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
41 |
|
Emelie Runarsson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
30.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
43 |
|
Ida Furuström |
2005 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
30.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
64 |
|
Irene Nasta |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
30.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
66 |
|
Arwen Wikström |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
30.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
61 |
|
Amanda Boson |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
30.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
6 |
|
Kristina Vestman |
2004 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
31.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
70 |
|
Linnea Wallskog |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
31.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
56 |
|
Ida Nyberg |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
31.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
50 |
|
Filippa Jakobsson |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
68 |
|
Kristina Kannegiesser |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
31.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
7 |
|
Moa Berglund |
2004 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
31.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
63 |
|
Meja Boson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
31.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
74 |
|
Theresia Haraldsson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
32.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
81 |
|
Freja Lorentzen |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
32.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
69 |
|
Ella Wesslau |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
32.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
87 |
|
Alva Forsberg |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
32.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
71 |
|
Linnea Betzel |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
32.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
78 |
|
Linnea Drewes |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
34.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
12 |
|
Frida Widell |
2007 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
34.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
65 |
|
Nike Wassberg |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
34.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
82 |
|
Emma Mattsson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
34.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
72 |
|
Emelie Betzel |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
35.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
75 |
|
Julia Johansson |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
36.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
32 |
|
Freja Engström |
2007 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
36.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
84 |
|
Vera Laxbäck |
2009 |
Simklubben Ägir |
SWE |
36.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
57 |
|
Jasmine Rydefjord |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
36.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
33 |
|
Maija Andersson |
2005 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
36.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
80 |
|
Carolina Sönner |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
36.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
13 |
|
Moa Sjödin |
2009 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
37.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
77 |
|
Towa Carlberg |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
37.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
89 |
|
alma djusberg |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
37.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
83 |
|
Ingrid Jonsson |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
38.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
16 |
|
Jonna Johansson |
2008 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
39.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
85 |
|
Asha Murad |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
40.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
36 |
|
Saga Engström |
2010 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
42.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
34 |
|
Juno Domeij |
2008 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
43.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
88 |
|
Stacy Yav |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
44.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
90 |
|
Alexa Nyström |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
44.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
15 |
|
Amanda Ljungdahl |
2009 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
47.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
44 |
|
Lovisa Måsöval |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:44 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
50m Frisim Herrar TYR SPRINT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
54 |
|
Viktor Svärd |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
24.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
46 |
|
Simon Lundgren |
2001 |
Simklubben Ägir |
SWE |
25.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
47 |
|
Gustav Jonsson |
2002 |
Simklubben Ägir |
SWE |
25.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
18 |
|
Jonathan Hiltonsson |
2000 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
25.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
29 |
|
Mattias Gillgren |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
26.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
58 |
|
Edvin Johansson |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
26.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
55 |
|
Alexander Rydefjord |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
26.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
30 |
|
Ludvig Utterström |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
27.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
40 |
|
Lukas Nilsson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
27.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
67 |
|
Ante Kristensson |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
27.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
91 |
|
Roine Epäilys |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
27.79 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
12 |
59 |
|
Jakob Flykt |
2002 |
Simklubben Ägir |
SWE |
27.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
1 |
|
Gustaf Sandström |
2003 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
28.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
4 |
|
Anton Sölveskog |
2003 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
28.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
76 |
|
Albin Svärd |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
28.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
26 |
|
Anton Hansson |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
29.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
2 |
|
Sebastian Pettersson |
2006 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
30.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
5 |
|
Gustav Hedin |
2005 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
31.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
17 |
|
Mattis Andersson |
2007 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
32.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
60 |
|
Lias Sandström |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
33.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
79 |
|
Leopold Stefansson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
33.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
14 |
|
Niklas Lundgren |
2009 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
47.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
45 |
|
Aksel Boukhalfa |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:45 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:45 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
800m Frisim Damer UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
53 |
|
Agnes Jakobsson |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
9:49.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
42 |
|
Saga Andersson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
10:08.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
10 |
|
Ronja Widell |
2004 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
10:44.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
41 |
|
Emelie Runarsson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
11:42.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
74 |
|
Theresia Haraldsson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
200m Fjärilsim Herrar UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
18 |
|
Jonathan Hiltonsson |
2000 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
2:19.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
30 |
|
Ludvig Utterström |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
2:24.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
67 |
|
Ante Kristensson |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:30.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Gustav Hedin |
2005 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
3:13.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
37 |
|
Jakob Wassberg |
2003 |
Sundsvalls Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
200m Medley Damer UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
20 |
|
Elsa Bergh |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
2:21.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
51 |
|
Ebba Hann |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:24.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Tyra Strömbom |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
2:29.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
23 |
|
Clara Bergh |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
2:31.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
39 |
|
Filippa Eklund |
2004 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
2:36.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
66 |
|
Arwen Wikström |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:38.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
31 |
|
Millie Eriksson |
2007 |
Skellefteå Simklubb |
SWE |
2:44.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
64 |
|
Irene Nasta |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:48.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
63 |
|
Meja Boson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:55.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
70 |
|
Linnea Wallskog |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:57.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
81 |
|
Freja Lorentzen |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:57.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
68 |
|
Kristina Kannegiesser |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:58.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
65 |
|
Nike Wassberg |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
3:04.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
32 |
|
Freja Engström |
2007 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
3:10.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
72 |
|
Emelie Betzel |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
3:22.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
80 |
|
Carolina Sönner |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
3:23.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
75 |
|
Julia Johansson |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
400m Frisim Herrar UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
46 |
|
Simon Lundgren |
2001 |
Simklubben Ägir |
SWE |
4:18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
54 |
|
Viktor Svärd |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
4:22.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
59 |
|
Jakob Flykt |
2002 |
Simklubben Ägir |
SWE |
4:30.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
55 |
|
Alexander Rydefjord |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
4:30.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
29 |
|
Mattias Gillgren |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
4:34.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
76 |
|
Albin Svärd |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
4:41.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
26 |
|
Anton Hansson |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
4:44.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
40 |
|
Lukas Nilsson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
4:45.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
58 |
|
Edvin Johansson |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
4:55.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
4 |
|
Anton Sölveskog |
2003 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
5:06.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
2 |
|
Sebastian Pettersson |
2006 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
5:14.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
47 |
|
Gustav Jonsson |
2002 |
Simklubben Ägir |
SWE |
6:26.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:47 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
100m Ryggsim Damer UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
19 |
|
Elise Öberg |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:02.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
21 |
|
Frida Florén |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:06.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50 |
|
Filippa Jakobsson |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:09.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
62 |
|
Tove Rehnstedt |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:09.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
31 |
|
Millie Eriksson |
2007 |
Skellefteå Simklubb |
SWE |
1:13.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
69 |
|
Ella Wesslau |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:14.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
6 |
|
Kristina Vestman |
2004 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:14.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
11 |
|
Linnea Sjöberg |
2006 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:17.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
41 |
|
Emelie Runarsson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
1:17.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
8 |
|
Ella Heed |
2005 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:19.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
56 |
|
Ida Nyberg |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:19.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
73 |
|
Alice Eriksson |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
43 |
|
Ida Furuström |
2005 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
1:19.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
71 |
|
Linnea Betzel |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
87 |
|
Alva Forsberg |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:24.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
78 |
|
Linnea Drewes |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:25.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
65 |
|
Nike Wassberg |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:28.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
83 |
|
Ingrid Jonsson |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:31.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
84 |
|
Vera Laxbäck |
2009 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:33.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
77 |
|
Towa Carlberg |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:35.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
36 |
|
Saga Engström |
2010 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
1:40.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
89 |
|
alma djusberg |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:40.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
34 |
|
Juno Domeij |
2008 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
1:49.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
15 |
|
Amanda Ljungdahl |
2009 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
13 |
|
Moa Sjödin |
2009 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
16 |
|
Jonna Johansson |
2008 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:47 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
200m Ryggsim Herrar UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
29 |
|
Mattias Gillgren |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
2:28.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
40 |
|
Lukas Nilsson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
2:41.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Gustaf Sandström |
2003 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
2:41.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
55 |
|
Alexander Rydefjord |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:43.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
79 |
|
Leopold Stefansson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
2:56.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
59 |
|
Jakob Flykt |
2002 |
Simklubben Ägir |
SWE |
3:03.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
17 |
|
Mattis Andersson |
2007 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
3:07.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
60 |
|
Lias Sandström |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
45 |
|
Aksel Boukhalfa |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Brunflobadet |
Arrangör: |
SK ÄGIR |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
100m Frisim Damer UGP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
28 |
|
Gloria Muzito |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
55.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
20 |
|
Elsa Bergh |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
58.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
22 |
|
Saga Persson |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
59.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
25 |
|
Hanna Jonasson |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
59.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
53 |
|
Agnes Jakobsson |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
59.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
51 |
|
Ebba Hann |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:00.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
23 |
|
Clara Bergh |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:00.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
39 |
|
Filippa Eklund |
2004 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
1:01.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
27 |
|
Isabelle Grönlund |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:01.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
52 |
|
Sofia Boije |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:02.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
21 |
|
Frida Florén |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:02.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
62 |
|
Tove Rehnstedt |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:02.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
24 |
|
Tyra Strömbom |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:02.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
42 |
|
Saga Andersson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
1:02.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
38 |
|
Victoria Flyman |
2003 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
1:03.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
9 |
|
Ida Eriksson |
2005 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:03.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
49 |
|
Selma Zachrisson |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:03.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
11 |
|
Linnea Sjöberg |
2006 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:03.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
3 |
|
Agnes Jonasson |
2005 |
Hudiksvalls Simsällskap |
SWE |
1:04.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
43 |
|
Ida Furuström |
2005 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
1:05.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
8 |
|
Ella Heed |
2005 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:05.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
64 |
|
Irene Nasta |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:06.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
6 |
|
Kristina Vestman |
2004 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:07.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
41 |
|
Emelie Runarsson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
1:07.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
73 |
|
Alice Eriksson |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:07.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
66 |
|
Arwen Wikström |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:07.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
70 |
|
Linnea Wallskog |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:07.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
50 |
|
Filippa Jakobsson |
2003 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:07.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
63 |
|
Meja Boson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:08.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
61 |
|
Amanda Boson |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:08.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
68 |
|
Kristina Kannegiesser |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:09.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
56 |
|
Ida Nyberg |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:09.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
74 |
|
Theresia Haraldsson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:09.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
81 |
|
Freja Lorentzen |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:10.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
71 |
|
Linnea Betzel |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:10.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
69 |
|
Ella Wesslau |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:10.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
87 |
|
Alva Forsberg |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:13.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
65 |
|
Nike Wassberg |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:14.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
78 |
|
Linnea Drewes |
2004 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:15.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
12 |
|
Frida Widell |
2007 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:16.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
75 |
|
Julia Johansson |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:17.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
32 |
|
Freja Engström |
2007 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
1:17.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
72 |
|
Emelie Betzel |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:18.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
57 |
|
Jasmine Rydefjord |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:18.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
82 |
|
Emma Mattsson |
2006 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:18.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
33 |
|
Maija Andersson |
2005 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
1:18.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
80 |
|
Carolina Sönner |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:19.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
13 |
|
Moa Sjödin |
2009 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:21.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
84 |
|
Vera Laxbäck |
2009 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
89 |
|
alma djusberg |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:24.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
83 |
|
Ingrid Jonsson |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:27.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
77 |
|
Towa Carlberg |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:28.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
16 |
|
Jonna Johansson |
2008 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:28.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
85 |
|
Asha Murad |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:36.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
36 |
|
Saga Engström |
2010 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
1:38.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
34 |
|
Juno Domeij |
2008 |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
SWE |
1:40.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
88 |
|
Stacy Yav |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:44.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
15 |
|
Amanda Ljungdahl |
2009 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:51.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-09 20:58:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
|
|
|
|