Program för UGP 1 2020-2021, Kungsbacka
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2 - Lördag middag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kungsbacka Badhus |
Arrangör: |
VSSF & KBSS |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 okt 2020 till den 11 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim D 14
|
Final 1 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
3 |
|
Lovisa Lidén |
2006 |
VARBERG |
1:27.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
4 |
|
Enna Karanovic |
2006 |
ELFSBORG |
1:16.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
5 |
|
Moa Bengtsson |
2006 |
FALKENBERG |
1:16.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
6 |
|
Maja Duzman |
2006 |
FALKENBERG |
1:38.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim D 14 |
Final 2 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
1 |
|
Ronja Gustafsson |
2006 |
VARBERG |
1:10.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
2 |
|
Hanne Nielsen |
2006 |
SK LAXEN |
1:07.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
3 |
|
Maja Ljungdahl |
2006 |
SK LAXEN |
1:04.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
4 |
|
Emmy Fjeld |
2006 |
ELFSBORG |
1:03.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
5 |
|
Sigrid Hildebrand |
2006 |
KUNGSBACKA |
1:03.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
6 |
|
Nellie Siversjö |
2006 |
ELFSBORG |
1:05.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
7 |
|
Lilly Axelsson |
2006 |
LIDKÖPING |
1:08.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
8 |
|
Evelina Hallman |
2006 |
SK 1970 |
1:12.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-10 11:21:43 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap |
|
|
|
|