Ohjelma ESK Klubmesterskab 2020, del 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 31.02 | |
2 | 68 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 32.99 | |
3 | 48 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 35.52 | |
4 | 55 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 35.90 | |
5 | 67 | Jensen Marie Zou | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 35.98 | |
6 | 33 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 36.34 | |
7 | 41 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 39.33 | |
8 | 70 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 40.00 | |
9 | 71 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 40.20 | |
10 | 102 | Larsen Caroline Sølbech | 2009 | ESBJERG | 0954AG | 25 m | 43.05 | |
11 | 69 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 25 m | 44.26 | |
12 | 61 | Schlander Carolina | 2007 | ESBJERG | 0764AP | 25 m | 46.06 | |
13 | 90 | Karmar Mathilde Sofie | 2008 | ESBJERG | 0876AN | 25 m | 46.16 | |
14 | 110 | MacArtney Olivia | 2008 | ESBJERG | 0892AH | 25 m | 46.18 | |
15 | 104 | Kaltoft Mille Nørskov | 2009 | ESBJERG | 0916AE | 25 m | 48.54 | |
16 | 53 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 51.37 | |
17 | 24 | Riddersholm Ida | 2009 | ESBJERG | 0918BC | 25 m | 51.83 | |
18 | 99 | Frederiksen Filuka Lolk | 2009 | ESBJERG | 0904AG | 25 m | 54.30 | |
19 | 98 | Hansen Alberte | 2009 | ESBJERG | 0906AI | 25 m | 56.14 | |
20 | 103 | Davidsen Naya | 2008 | ESBJERG | 0838AR | 25 m | 56.51 | |
21 | 31 | Aggerholm Thea | 2009 | ESBJERG | 0974AI | 25 m | 58.93 | |
22 | 8 | Jordt-Edwards Evalina | 2010 | ESBJERG | 1080AI | 25 m | 59.01 | |
23 | 27 | Bay Josefine | 2008 | ESBJERG | 0876AP | 25 m | 59.46 | |
24 | 4 | Jensen Amalie Haals | 2009 | ESBJERG | 0962BC | 25 m | 1:00.00 | |
25 | 23 | Agerskov Frida | 2009 | ESBJERG | 0944BC | 25 m | 1:00.87 | |
26 | 19 | Sørensen Sasha Lee T | 2010 | ESBJERG | 1070AF | 25 m | 1:00.93 | |
27 | 21 | Bentsen Signe Sejr | 2010 | ESBJERG | 1074AF | 25 m | 1:01.13 | |
28 | 22 | Møller-Jacobsen Bell | 2010 | ESBJERG | 1068AE | 25 m | 1:04.07 | |
29 | 26 | Patterson Jemima | 2011 | ESBJERG | 1110AG | 25 m | 1:05.00 | |
30 | 32 | Overgaard Vigga Frida Geisler | 2011 | ESBJERG | 1186AD | 25 m | 1:05.00 | |
31 | 58 | Rasmussen Emma | 2010 | ESBJERG | 1016AM | 25 m | 1:05.00 | |
32 | 109 | Grene Silke | 2011 | ESBJERG | 1136AH | 25 m | 1:10.00 | |
33 | 30 | Lisby Sofie Fur | 2010 | ESBJERG | 1036AJ | 25 m | 1:12.19 | |
34 | 29 | Heiberg Silje Sofie Sig | 2010 | ESBJERG | 1008AN | 25 m | 1:19.57 | |
35 | 28 | Mathiasen Mathilde | 2010 | ESBJERG | 1010AN | 25 m | 1:30.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 september 2020 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:07 |