Program för Riksmästerskap (50m) 2020 Falun
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 Lördag Insim 09:00 start 10:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Riksmästerskap (50m) 2020 Falun
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Lugnet |
Arrangör: |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 27 jun 2020 till den 28 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Frisim Damer
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
3 |
|
Lovisa Morén |
2006 |
FALUN |
1:16.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
4 |
|
Maja Nyström |
2007 |
FALUN |
1:17.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Frisim Damer |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
2 |
|
Olivia Eriksson |
2007 |
FALUN |
1:15.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
3 |
|
Evelina Lemon |
2006 |
FALUN |
1:12.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
4 |
|
Lovisa Lundblad |
2003 |
NJURUNDA |
1:14.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Frisim Damer |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
2 |
|
Lotta Larsson Wermelin |
2002 |
NJURUNDA |
1:11.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
3 |
|
Alice Lundin |
2007 |
FALUN |
1:09.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4 |
|
Emma Färlin |
2006 |
FALUN |
1:10.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
5 |
|
Ebba Axelsson |
2006 |
BORLÄNGE |
1:12.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Frisim Damer |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
2 |
|
Isabella Ihrlund |
2007 |
FALUN |
1:08.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
|
Olivia Nyström |
2006 |
BORLÄNGE |
1:04.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Elin Svärd |
1998 |
FALUN |
1:04.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
5 |
|
Frida Florén |
2004 |
NJURUNDA |
1:08.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Frisim Damer |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
2 |
|
Sara Strömsöe |
2006 |
FALUN |
1:02.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
3 |
|
Hanna Jonasson |
2004 |
NJURUNDA |
1:01.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
4 |
|
Saga Persson |
2003 |
NJURUNDA |
1:02.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
5 |
|
Isabelle Grönlund |
2004 |
NJURUNDA |
1:03.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Frisim Damer |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
2 |
|
Julia Lindgren |
2004 |
FALUN |
1:00.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
3 |
|
Gloria Muzito |
2002 |
NJURUNDA |
57.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
4 |
|
Elise Öberg |
2002 |
NJURUNDA |
59.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
5 |
|
Joyce Muzito |
2001 |
NJURUNDA |
1:01.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-27 08:57:07 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
|
|
|
|