Program for UGP 3 2019-2020, Eriksdalsbadet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
UGP 3- Eriksdalsbadet, 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Stockholms Simförbund & Polisensim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 7 mar 2020 till den 8 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
400m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
720 |
|
August Eriksson |
2004 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
4:42.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
323 |
|
Emil Gunnarsson |
2004 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
4:48.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
329 |
|
Tobias Lindberg |
2005 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
4:49.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
645 |
|
Axel Lewander |
2004 |
Stockholmspolisens IF SF |
SWE |
4:52.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
120 |
|
Morris Martin |
2004 |
Simklubben Neptun |
SWE |
4:58.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
221 |
|
Einar Styrman |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
4:59.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
40 |
|
Nils Malmberg |
2004 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
5:00.07 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
235 |
|
Nils Backlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
5:06.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
47 |
|
Ludwig Skantz |
2005 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
5:07.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
236 |
|
Carl Malm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
5:09.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
39 |
|
John Zetterqvist |
2004 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
5:10.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
325 |
|
Lucas Vainio |
2004 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
5:10.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
242 |
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
5:11.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
129 |
|
Uno Härmark |
2005 |
Simklubben Neptun |
SWE |
5:14.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
52 |
|
Elijas Eriksson |
2005 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
5:20.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
497 |
|
Jack Sjöberg |
2005 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
5:24.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
227 |
|
Alan Eriksson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
5:27.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
602 |
|
Malkolm Nömm |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
5:39.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
46 |
|
Anton Lind |
2006 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
5:41.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
54 |
|
Simon Söderberg |
2006 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
5:45.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
94 |
|
Maxim Jelagin |
2005 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
5:46.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
340 |
|
Gustav Storell |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
5:47.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
306 |
|
Valentino Vrbanus |
2006 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
5:47.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
61 |
|
Oscar Sjöberg |
2007 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
5:48.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
308 |
|
Arvid Engqvist |
2005 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
5:50.34 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
314 |
|
Felix Tetli |
2007 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
5:50.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
303 |
|
Joakim Johansson |
2005 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
6:32.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
304 |
|
Sixten Selander |
2006 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
7:32.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
237 |
|
Oliver Geaney |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
605 |
|
Gustav Aglert |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
293 |
|
Emil Berg |
2003 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
299 |
|
Ludvig Johansson |
2003 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
247 |
|
Brian Eriksson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-06 09:33:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund |
|
|
|
|