Program for UGP 3 2019-2020, Tibble
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibble |
Arrangör: |
Stockholms Simförbund & Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 7 mar 2020 till den 8 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
400m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
519 |
|
Linus Areblad |
2004 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
4:08.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
522 |
|
Casper Rengart |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
4:31.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
538 |
|
Johan Montero |
2005 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
4:31.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
271 |
|
Vincent Flores |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
4:35.34 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
472 |
|
Ludvig Berndtsson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
4:41.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
529 |
|
Eddie Peng |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
4:42.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
286 |
|
William Hamilton |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
4:42.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
437 |
|
Karl Lingham |
2002 |
Täby Sim |
SWE |
4:42.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
444 |
|
Leo Güleryüz |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
4:48.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
464 |
|
Benjamin Todorovac Hallongren |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
4:52.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
441 |
|
Hugo Westholm |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
4:58.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
471 |
|
Oliver Haux |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
5:01.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
540 |
|
Theo Takala |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
5:24.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
458 |
|
Sixten Ersson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:32.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
473 |
|
Arvid Thoresson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
5:41.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
548 |
|
Junes Khattab |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
5:44.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
489 |
|
Johannes Lörinc |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:48.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
487 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:56.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
474 |
|
Kevin Lenstad |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
6:03.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
488 |
|
Noel Lundström |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
6:15.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
485 |
|
Erik Talipov |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
6:16.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
715 |
|
Paul Kumlin |
2003 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
23 |
483 |
|
Theo Thermaenius |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
569 |
|
Victor Kumlin |
2005 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-06 09:42:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund |
|
|
|
|