Ohjelma Kronborg Open 2020
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 102, 200m Medley Herrer |
Sponsor: LB Forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 432 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 2:19.59 | |
2 | 212 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SLAGELSE | 0549AB | 50 m | 2:23.30 | |
3 | 717 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 50 m | 2:24.96 | |
4 | 259 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 50 m | 2:25.14 | |
5 | 130 | Olsson Jacob | 2006 | KSLS | AE8506 | 50 m | 2:26.74 | |
6 | 677 | Halawi Carlos | 2006 | MK 31 | 0697AR | 50 m | 2:26.96 | |
7 | 260 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 2:28.51 | |
8 | 117 | Glans Jacob | 2006 | KSLS | AA2706 | 50 m | 2:29.39 | |
9 | 447 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 2:29.71 | |
10 | 214 | Clausen Konrad | 2005 | SLAGELSE | 0547AF | 50 m | 2:29.91 | |
11 | 255 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 50 m | 2:32.04 | |
12 | 436 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 2:32.28 | |
13 | 239 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 50 m | 2:32.40 | |
14 | 313 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 50 m | 2:34.63 | |
15 | 248 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 50 m | 2:36.49 | |
16 | 675 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 50 m | 2:37.44 | |
17 | 213 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SLAGELSE | 0553AF | 50 m | 2:37.54 | |
18 | 320 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 50 m | 2:38.65 | |
19 | 545 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 50 m | 2:38.74 | |
20 | 258 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 50 m | 2:38.87 | |
21 | 240 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 50 m | 2:39.95 | |
22 | 442 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 2:40.80 | |
23 | 125 | Ljunggren Malte | 2006 | KSLS | AJ1106 | 50 m | 2:41.09 | |
24 | 441 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 2:41.87 | |
25 | 437 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 50 m | 2:42.79 | |
26 | 215 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 50 m | 2:43.06 | |
27 | 733 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 50 m | 2:45.13 | |
28 | 637 | Nguyen Andy | 2006 | FARUM | 0611AK | 50 m | 2:46.43 | |
29 | 722 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 50 m | 2:46.98 | |
30 | 542 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 50 m | 2:49.85 | |
31 | 216 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 50 m | 2:52.33 | |
32 | 636 | Hansen Benjamin Schultz | 2005 | FARUM | 0533AM | 50 m | 2:55.27 | |
33 | 543 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 50 m | 2:57.58 | |
34 | 250 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 50 m | 3:00.16 | |
35 | 767 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 50 m | 3:00.25 | |
36 | 405 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 50 m | 3:03.20 | |
37 | 127 | Melin Ozzy | 2006 | KSLS | AJ3106 | 50 m | 3:05.04 | |
38 | 654 | Angjelovski Stefan | 2006 | FARUM | 0649AJ | 50 m | 3:05.34 | |
39 | 544 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 50 m | 3:09.41 | |
40 | 632 | Marcussen Jacob Tykskov | 2006 | FR.SUND | 0645AL | 50 m | 3:18.51 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 06 marts 2020 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:33 |