Startliste for Kronborg Open 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 15
|
Stævne navn |
Kronborg Open 2020 |
|
Udskriftsdato |
07 marts 2020 |
|
|
Stævne by |
Helsingør |
|
Udskriftstidspunkt |
09:18 |
|
|
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
06 marts 2020 |
|
|
|
|
Løb 15, 100m Rygsvømning Herrer |
Indledende (7) |
Sponsor: Jacob Ernst Food |
|
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
135 |
3 |
Ahmed Sadoon |
2002 |
AH2902 |
KSLS |
|
50m |
|
631 |
4 |
Victor Enemark Cruse |
2004 |
0425AN |
FR.SUND |
|
50m |
1:33.67 |
145 |
5 |
Hampus Erdös |
2003 |
AK0303 |
SK LÖDDE |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
2 |
Olav Byrknes |
2004 |
|
Karmøy SK |
|
50m |
1:26.47 |
31 |
3 |
Mohammad Hariri |
2002 |
AK1502 |
SK RAN |
|
50m |
1:17.80 |
645 |
4 |
Mats Krüger |
2004 |
0497AI |
FARUM |
|
50m |
1:16.95 |
106 |
5 |
Alfred Thunell |
2002 |
AI9902 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:17.67 |
25 |
6 |
Robin Cakmak |
2004 |
AY0504 |
SK RAN |
|
50m |
1:20.47 |
671 |
7 |
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
0487AE |
STT |
|
50m |
1:28.33 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
689 |
1 |
Louie Hermansen |
2004 |
0419AE |
MK 31 |
|
50m |
1:14.02 |
197 |
2 |
Morten Kilhof |
2000 |
0037AJ |
SOLRØD |
|
50m |
1:12.70 |
227 |
3 |
Elias Rought |
2003 |
0359AF |
SLAGELSE |
|
50m |
1:11.68 |
361 |
4 |
Marius Kjær Hoelgaard |
2004 |
0445AD |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:11.49 |
581 |
5 |
Anton Skov Grell |
2004 |
0469AE |
GSK |
|
50m |
1:11.52 |
210 |
6 |
Tobias Wiegaard Hansen |
2004 |
0489AH |
SLAGELSE |
|
50m |
1:12.13 |
122 |
7 |
Haris Jazavac |
2002 |
AF0702 |
KSLS |
|
50m |
1:13.50 |
669 |
8 |
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
0471AH |
STT |
|
50m |
1:16.93 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
96 |
1 |
Markus Rydgren |
2003 |
AM3303 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:09.65 |
115 |
2 |
Tomislav Corluka |
2003 |
AC7703 |
KSLS |
|
50m |
1:09.17 |
674 |
3 |
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
0449AD |
STT |
|
50m |
1:08.69 |
719 |
4 |
Daniel Bornhøft Nielsen |
2004 |
0471AD |
VEST |
|
50m |
1:07.66 |
372 |
5 |
Lukas Holger Pihl Holst |
2004 |
0443AS |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:07.92 |
327 |
6 |
Kasper Feld Sørensen |
2002 |
0239AG |
LYNGBY |
|
50m |
1:08.80 |
554 |
7 |
Bjørn Cramer Hansen |
2004 |
0467AJ |
HELSINGØR |
|
50m |
1:09.47 |
128 |
8 |
Herman Modig |
2003 |
AC3903 |
KSLS |
|
50m |
1:10.93 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
225 |
1 |
Casper Madsen |
2004 |
0461AC |
SLAGELSE |
|
50m |
1:06.37 |
718 |
2 |
Asbjørn Floor-Bøjden |
2002 |
0277AI |
VEST |
|
50m |
1:03.94 |
507 |
3 |
Johan Heeno Rasmussen |
2002 |
0259AG |
HELSINGØR |
|
50m |
1:00.80 |
484 |
4 |
Julius Munk |
2000 |
0055AA |
HERLEV |
|
50m |
59.06 |
102 |
5 |
Hampus Svensson |
1999 |
AE5199 |
LANDSKRONA |
|
50m |
59.19 |
709 |
6 |
Lars Thor Sørensen |
1999 |
9935AL |
VEST |
|
50m |
1:02.05 |
382 |
7 |
Oskar Bondo Siegumfeldt |
2004 |
0417AA |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:04.88 |
657 |
8 |
Christian Ong Hansen |
2001 |
0129AI |
FARUM |
|
50m |
1:06.64 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
511 |
1 |
Thorvald Bomholt Larsen |
2003 |
0389AL |
HELSINGØR |
|
50m |
1:06.07 |
199 |
2 |
Theodor L Munch-Jensen |
2002 |
0215AL |
SOLRØD |
|
50m |
1:02.62 |
156 |
3 |
Anton Witzell |
2004 |
AC4904 |
SK LÖDDE |
|
50m |
59.94 |
491 |
4 |
Luccas Dam Brenner |
2001 |
0193AK |
HERLEV |
|
50m |
56.83 |
234 |
5 |
Tobias Daniel Larsen |
2001 |
0139AH |
SLAGELSE |
|
50m |
59.17 |
768 |
6 |
Oskar Hoff |
1998 |
|
LANDSKRONA |
|
50m |
1:01.98 |
133 |
7 |
Harry Petersson |
2002 |
AM9302 |
KSLS |
|
50m |
1:04.35 |
226 |
8 |
Daniel Mir |
2003 |
0349AJ |
SLAGELSE |
|
50m |
1:06.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
7 |
1 |
Ørjan Westre |
2003 |
|
Karmøy SK |
|
50m |
1:05.75 |
388 |
2 |
Anders Skousen |
2002 |
0215AB |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:02.23 |
502 |
3 |
Villads Bomholt Larsen |
2001 |
0137AM |
HELSINGØR |
|
50m |
59.85 |
493 |
4 |
Nicklas Östman Pedersen |
2002 |
0231AC |
HERLEV |
|
50m |
55.05 |
6 |
5 |
Aleksander Henning Grønfur |
2003 |
|
Karmøy SK |
|
50m |
59.16 |
13 |
6 |
Johan Instebø |
2004 |
|
Karmøy SK |
|
50m |
1:00.96 |
658 |
7 |
Frederik Jørgensen |
2003 |
0393AL |
FARUM |
|
50m |
1:04.26 |
359 |
8 |
Gustav Haugård Hansen |
2002 |
0279AD |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:06.43 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
07 marts 2020 |
Licens til Helsingør Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
09:18 |
|