Startliste for Kronborg Open 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 103
|
Stævne navn |
Kronborg Open 2020 |
|
Udskriftsdato |
06 marts 2020 |
|
|
Stævne by |
Helsingør |
|
Udskriftstidspunkt |
15:06 |
|
|
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
06 marts 2020 |
|
|
|
|
Løb 103, 50m Butterfly Damer |
Finaler (10) |
Sponsor: Coffee Trade |
|
Heat 1 (10) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
392 |
3 |
Milena B Bonde |
2006 |
0644AU |
HVIDOVRE |
|
50m |
|
339 |
4 |
Ellen Fenger |
2009 |
0992AF |
LYNGBY |
|
50m |
55.72 |
332 |
5 |
Amanda Hartvigsen |
2010 |
1094AE |
LYNGBY |
|
50m |
1:00.04 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
374 |
2 |
Mathilde Søgaard |
2008 |
0894AB |
HVIDOVRE |
|
50m |
52.34 |
599 |
3 |
Patricia Christensen |
2007 |
0794AI |
FR.VÆRK |
|
50m |
51.17 |
343 |
4 |
Kamille Drejer Mikkelsen |
2009 |
0944AE |
LYNGBY |
|
50m |
48.84 |
522 |
5 |
Filippa Redestam |
2008 |
0814AM |
HELSINGØR |
|
50m |
49.71 |
560 |
6 |
Andrea Borg |
2008 |
0804AD |
HELSINGØR |
|
50m |
51.73 |
351 |
7 |
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
1006AE |
LYNGBY |
|
50m |
55.71 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
367 |
1 |
Laura Sandgreen |
2008 |
0826AB |
HVIDOVRE |
|
50m |
46.99 |
616 |
2 |
Kornelia Eg |
2008 |
0888AC |
FR.SUND |
|
50m |
45.99 |
638 |
3 |
Helene Friis Fanø |
2007 |
0764AJ |
FARUM |
|
50m |
44.24 |
295 |
4 |
Amilia Peick-Kristensen |
2008 |
0842AJ |
LYNGBY |
|
50m |
43.39 |
699 |
5 |
Freja Rosenlund Menné |
2007 |
0758AO |
MK 31 |
|
50m |
43.66 |
312 |
6 |
Sofie Ross |
2008 |
0802AE |
LYNGBY |
|
50m |
44.96 |
330 |
7 |
Freja Itenov |
2008 |
0808AK |
LYNGBY |
|
50m |
46.02 |
328 |
8 |
Caroline Madsen |
2008 |
0872AP |
LYNGBY |
|
50m |
48.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
307 |
1 |
Olivia Barfoed |
2007 |
0762AL |
LYNGBY |
|
50m |
42.94 |
301 |
2 |
Ellen-Mai Teilmann |
2009 |
0964AE |
LYNGBY |
|
50m |
42.53 |
528 |
3 |
Molly E. Schmidt-Nielsen |
2007 |
0732AS |
HELSINGØR |
|
50m |
41.10 |
219 |
4 |
Johanne Jensen-Mattebjerg |
2006 |
0638AP |
SLAGELSE |
|
50m |
40.82 |
224 |
5 |
Silje Juul Kjeldsen |
2008 |
0826AG |
SLAGELSE |
|
50m |
40.87 |
706 |
6 |
Anna Piao Bergendorff |
2007 |
0744AQ |
MK 31 |
|
50m |
42.41 |
395 |
7 |
Amalie Olsen |
2008 |
0856AB |
HVIDOVRE |
|
50m |
42.59 |
639 |
8 |
Selma Thomsen Lind |
2007 |
0714AJ |
FARUM |
|
50m |
43.14 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
619 |
1 |
Julie Truelsen |
2008 |
0854AE |
FR.SUND |
|
50m |
40.64 |
586 |
2 |
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
0716AF |
GSK |
|
50m |
38.61 |
696 |
3 |
Ella Emilia Soelberg |
2007 |
0708AF |
MK 31 |
|
50m |
37.76 |
241 |
4 |
Røskva Rosenbohm |
2007 |
0772AA |
BIRKERØD |
|
50m |
36.95 |
243 |
5 |
Vivian Bahador Snitker |
2007 |
0758AI |
BIRKERØD |
|
50m |
37.02 |
523 |
6 |
Kamilla Elisabeth Thorsen |
2007 |
0746AJ |
HELSINGØR |
|
50m |
38.06 |
598 |
7 |
Natasja Boesgaard |
2007 |
0728AC |
FR.VÆRK |
|
50m |
38.75 |
524 |
8 |
Katrine Beenfeldt Weber |
2008 |
0844AD |
HELSINGØR |
|
50m |
40.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
11 |
1 |
Mina Medhaug Rossebø |
2006 |
|
Karmøy SK |
|
50m |
36.65 |
470 |
2 |
Frederikke Fisker Jensen |
2006 |
0678AM |
HERLEV |
|
50m |
36.21 |
222 |
3 |
Caroline Søe Jepsen |
2007 |
0794AK |
SLAGELSE |
|
50m |
36.04 |
444 |
4 |
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
0728AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
35.95 |
735 |
5 |
Mikkeline H. Jacobsen |
2007 |
0788AC |
VEST |
|
50m |
36.03 |
695 |
6 |
Caroline Hansen |
2007 |
0784AG |
MK 31 |
|
50m |
36.11 |
474 |
7 |
Sophie Hartwig-Porsdal |
2006 |
0614AH |
HERLEV |
|
50m |
36.57 |
727 |
8 |
Sandra Bünsov Frederiksen |
2007 |
0766AC |
VEST |
|
50m |
36.92 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
593 |
1 |
Astrid Nørgaard |
2007 |
0784AA |
FR.VÆRK |
|
50m |
35.40 |
208 |
2 |
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
0658AP |
SOLRØD |
|
50m |
34.42 |
588 |
3 |
Mathilde Johansen |
2007 |
0732AJ |
GSK |
|
50m |
34.36 |
680 |
4 |
Sarah Højlund |
2006 |
0684AH |
MK 31 |
|
50m |
33.84 |
541 |
5 |
Ea Lund Havgaard |
2007 |
0728AD |
HELSINGØR |
|
50m |
34.22 |
401 |
6 |
Karla Hebeltoft Olesen |
2007 |
0712AG |
HVIDOVRE |
|
50m |
34.37 |
668 |
7 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
STT |
|
50m |
35.07 |
331 |
8 |
Laura Cecilie Salling |
2006 |
0678AE |
LYNGBY |
|
50m |
35.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
139 |
1 |
Isabella Wahlund |
2006 |
AT9406 |
KSLS |
|
50m |
33.65 |
731 |
2 |
Maya Amstrup Riis |
2007 |
0708AA |
VEST |
|
50m |
33.59 |
17 |
3 |
Haide Nikelis |
2006 |
|
Karmøy SK |
|
50m |
33.32 |
589 |
4 |
Regitze Rosenkrantz |
2006 |
0692AG |
GSK |
|
50m |
32.98 |
702 |
5 |
Nadia Walløe |
2007 |
0702AD |
MK 31 |
|
50m |
33.05 |
590 |
6 |
Malouca Laura Bruun |
2007 |
0714AF |
GSK |
|
50m |
33.32 |
548 |
7 |
Olga Vejlby |
2006 |
0622AP |
HELSINGØR |
|
50m |
33.62 |
540 |
8 |
Caroline Haugland |
2007 |
0756AJ |
HELSINGØR |
|
50m |
33.73 |
|
|
Heat 9 (10) (Årg. 2008-2020) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
370 |
1 |
Anna Sofie Skov |
2008 |
0874AB |
HVIDOVRE |
|
50m |
40.34 |
223 |
2 |
Naja-Amalie Hallengreen |
2008 |
0848AC |
SLAGELSE |
|
50m |
38.75 |
302 |
3 |
Ida Mathiesen |
2008 |
0876AK |
LYNGBY |
|
50m |
37.64 |
368 |
4 |
Angela Bang Svendsen |
2008 |
0832AA |
HVIDOVRE |
|
50m |
33.91 |
291 |
5 |
Wilma Berg |
2008 |
0868AD |
LYNGBY |
|
50m |
36.41 |
400 |
6 |
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
0814AD |
HVIDOVRE |
|
50m |
38.68 |
520 |
7 |
Asta Krumm Knuhtsen |
2008 |
0844AJ |
HELSINGØR |
|
50m |
39.37 |
297 |
8 |
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
0866AK |
LYNGBY |
|
50m |
40.35 |
|
|
Heat 10 (10) (Årg. 2006-2007) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
377 |
1 |
Rikke Parkhøi |
2006 |
0626AC |
HVIDOVRE |
|
50m |
32.91 |
450 |
2 |
Sofie Amalie Krag |
2006 |
0678AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
32.06 |
720 |
3 |
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
0694AD |
VEST |
|
50m |
31.40 |
118 |
4 |
Alice Gulin |
2006 |
AT3206 |
KSLS |
|
50m |
30.65 |
244 |
5 |
Agnete Boelt |
2006 |
0652AD |
ALLERØD |
|
50m |
31.09 |
206 |
6 |
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
0674AN |
SOLRØD |
|
50m |
31.86 |
760 |
7 |
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
0634AH |
VI 39 |
|
50m |
32.45 |
257 |
8 |
Mille Frydendahl |
2006 |
0684AB |
ALLERØD |
|
50m |
32.96 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
06 marts 2020 |
Licens til Helsingør Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
15:06 |
|