Program för Skomakardoppet 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Allébadet |
Arrangör: |
Hallsberg Kumla Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
200m Bröstsim fl. C-D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
130 |
|
Gilma Janesjö |
2007 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
3:01.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
140 |
|
Tilde Haugsnes |
2007 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
3:13.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
185 |
|
Ellen Jörstad |
2007 |
Örebro Simallians |
SWE |
3:15.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
198 |
|
Meja Wernersson |
2007 |
Örebro Simallians |
SWE |
3:24.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
132 |
|
Beatrice Stefanescu |
2007 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
3:30.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
206 |
|
Matilda Larsson |
2008 |
Örebro Simallians |
SWE |
3:36.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
117 |
|
Freja Kinnander |
2007 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
3:37.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
207 |
|
Ronja Lindqvist |
2008 |
Örebro Simallians |
SWE |
3:39.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
212 |
|
Selma Pettersson |
2007 |
Örebro Simallians |
SWE |
3:40.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
23 |
|
Moa Englund |
2008 |
Grums Simsällskap |
SWE |
3:40.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
29 |
|
Ebbastina Gunnberg |
2008 |
Grums Simsällskap |
SWE |
3:45.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
188 |
|
Rosa Jansson |
2008 |
Örebro Simallians |
SWE |
3:45.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
263 |
|
Alice Åsberg |
2008 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
SWE |
3:50.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
58 |
|
Tyra Cedervall |
2008 |
Katrineholms Simsällskap |
SWE |
3:55.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
197 |
|
Smilla Högfeldt |
2008 |
Örebro Simallians |
SWE |
4:08.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
208 |
|
Amanda Fröding |
2007 |
Örebro Simallians |
SWE |
4:10.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
202 |
|
Alexandra Bergman |
2008 |
Örebro Simallians |
SWE |
4:11.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
220 |
|
Majken Lindqvist |
2011 |
Örebro Simallians |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
270 |
|
Cornelia Lipskog/Samuelsson |
2007 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
268 |
|
Sunniva Lundqvist |
2007 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
201 |
|
Elsa Petersson |
2007 |
Örebro Simallians |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
1 |
|
Tuva Bärgård |
2009 |
Simklubben Ena |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
8 |
|
Saga Wallebring |
2008 |
Simklubben Ena |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
271 |
|
Ebba Vihlborg |
2008 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
7 |
|
Ella Gjälby |
2008 |
Simklubben Ena |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
37 |
|
Alva Avander |
2007 |
Karlskoga Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
214 |
|
Ebba Koskela |
2007 |
Örebro Simallians |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
267 |
|
Ester Hjärtsjö Heidenreich |
2008 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
194 |
|
Josefine Forsström |
2007 |
Örebro Simallians |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
2 |
|
Emilia Bakas |
2008 |
Simklubben Ena |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
4 |
|
Aziza Osman |
2008 |
Simklubben Ena |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-20 12:13:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Hallsberg Kumla Simklubb |
|
|
|
|